новини твого міста

У Дрогобичі і Стебнику вдвічі зросла кількість людей, яких покусали безпритульні тварини

- Суспільство, Здоров'я 1351   1

У містах Дрогобичі та Стебнику від початку року зареєстровано 61 осіб, яких покусали тварини, що в два рази більше ніж у 2016 році, із них невідомими тваринами – 24. У Трускавці – 19 випадків, із них невідомими тваринами – 7, що також викликає насторогу.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на завідувача Дрогобицького міжміського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» МОЗ України Ігоря Майкута.

«У місті надзвичайно велика кількість безпритульних тварин, що перебувають в дворах будинків, на території дитячих закладів, шкіл, біля магазинів, на автозаправних станціях, – каже І.Майкут. -Викликає стурбованість відсутність настороженості у громадян, особливо дітей, при поводженні з ними. Часто можна бачити, що діти годують та граються з безпритульними тваринами, дорослі також намагаються надавати їм допомогу, лікують хворих тварин, годують їх, при цьому отримують покуси, що в окремих випадках можуть коштувати їм життя».

Спеціалісти санепідслужби застерігають, що випадки захворювань людей на сказ можливі при несвоєчасному зверненні за медичною допомогою осіб, котрі постраждали від укусів тварин.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Валерій - 12 липня 2017 15:28
Грабунків, згвалтувань, побиття дружин, дітей, викідання сміття на вулицю, уколів у вену наркоманами тощо зросло у Стебниу у 1000 разів. Собакі гуманні і людяні. З точки зору автора, стебничан треба огородити проволовкою і зробити резерваціею для скотів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -