новини твого міста

У Дрогобичі в черзі у садочки – 1 376 дітей

- Влада, Суспільство 693   0

У середу, 26 липня, у приміщенні Дрогобицької міської ради відбулася робоча нарада заступника міського голови Василя Качмара з керівниками дошкільних навчальних закладів, на якій обговорили проблемні питання розвитку дошкільної освіти. Участь у нараді також взяли працівники відділу освіти разом із начальником відділу Петром Сушком.

Основну увагу було акцентовано на проблемі забезпечення можливості кожній дитині, яка досягнула 3-річного віку, відвідувати ДНЗ міста.

За інформацією відділу освіти, станом на 26 липня в черзі у ДНЗ перебувають 1 376 дітей, з яких 947 будуть охоплені дошкільною освітою. Така ситуація склалася через те, що у садках Дрогобича перебувають діти з навколишніх сіл району, а кількість місць – обмежена.

Заступник міського голови Василь Качмар вважає, що це питання необхідно врегулювати. Буде винесено на засідання сесії міської ради проект рішення про пріоритетність та першочерговість прийому в дошкільні навчальні заклади міста дошкільнят, зареєстрованих у Дрогобичі.

«Це, своєю чергою, повинно стимулювати кожного сільського голову відкрити дитячий садок у населеному пункті, у якому громада довірила йому бути керманичем», – додав заступник міського голови.

Посадовець також наголосив на необхідності максимального наповнення груп в садочках та, при можливості, відкривати нові групи для того, щоб створити умови для залучення кожної дитини до дошкільної освіти.

На нараді також йшлося про підготовку до опалювального сезону, харчування дітей, виконання робіт із мікропроектів та ін.

Щодо ситуації з керівником ДНЗ № 26 у м. Стебнику, яку батьки дітей з допомогою поліції затримали на «гарячому» під час крадіжки продуктів харчування, то начальник відділу освіти Петро Сушко повідомив, що вже 1 серпня справа буде передана до суду, підготовлено проект наказу щодо звільнення цього керівника з посади.

«Ситуацію щодо керівника садочку № 26 у м. Стебнику буде вирішено принципово та категорично. Ми всі спільно працюємо задля однієї мети – забезпечення благополуччя нашим дітям. І якщо хтось намагатиметься вчинити так, як вчинила керівник цього закладу, то його очікує така ж доля», – зауважив Василь Качмар.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =