Mobile |
новини твого міста

УПСЗН: Монетизація залишків невикористаних коштів субсидій на опалення

- Влада, Суспільство 273   0

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради продовжує прийом заяв на відшкодування невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо-, та електропостачання для індивідуального опалення.

Хто має право на повернення коштів на відшкодування невикористаної суми субсидії?

Сім’ї, які для опалення використовують природний газ чи електроенергію та станом на 01.05.2017р. на рахунках мали невикористані суму субсидії — отримали право одержати зекономлені кошти (не більше еквівалента вартості 100 куб.м природного газу або 150 Квт електричної енергії).

Що необхідно зробити для отримання грошової компенсації?

Для цього необхідно до 01.09.2017 р. подати до управління праці та соціального захисту населення заяву (зразок якої можна отримати в управлінні), в якій потрібно вказати: прізвище, ім’я, по-батькові отримувача субсидії, адресу, реквізити паспорта (номер, серія, ким і коли виданий), ідентифікаційного номера та рахунок в банку або номер відділення поштового зв’язку.

Яким чином буде проведена виплата невикористаної субсидії?

Виплата частини невикористаної субсидії буде здійснюватись шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового звя’зку ПАТ «Укрпошта».

Куди потрібно звертатись?

Звертатись до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет № 7, тел. 22165, в м. Стебнику : відділ по наданню населенню всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг за адресою: вул. Симоненка. 24, кабінет № 2, тел. 441009.

Графік роботи управління : понеділок – четвер з 800 до 1700, п’ятниця – з 8 00 до 1545 (без обідньої перерви).

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =