Mobile |
новини твого міста

УПСЗН: До відома отримувачів житлових субсидій

- Господарство 429   0

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

Сума субсидії, яку структурними підрозділами з питань соціального захисту населення було переказано на рахунки підприємств - виробників/виконавців житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується підприємством - виробником/виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов'язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди. Підприємство - виробник/виконавець послуги зобов'язане зазначати суму переплати за послугу у платіжнх документах одержувачам субсидії.

Надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

Поновлення субсидії відбувається за умови розтермінування заборгованості або її сплати.

За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет №11, 8, 9, 1 або за телефонами: 35780, 410614, 20094. У м. Стебнику: відділ по наданню всіх видів соціальних допомог, компенсацій та пільг за адресою: вул. Симоненка, 24, кабінет № 2, 4 або за телефоном: 441009.

Графік роботи управління: понеділок - четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця - з 8:00 до 15:45 (без обідньої перерви).

Управління праці та
соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -