Mobile |
новини твого міста

УПСЗН: До уваги отримувачів пільг!

- Господарство 492   0

З метою забезпечення чинного законодавства щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги та послуги зв'язку окремим категоріям громадян, які мають право на отримання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради інформує.

З 1 липня 2017 року (Постанова КМУ від 04 червня 2015 року №389) надання пільг окремим категоріям громадян з оплати житлово-комунальних послуг здійснюється з урахуванням рівня доходів кожного члена сім'ї пільговика, які зареєстровані за однією адресою за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (з 1 січня 2017 року граничний розмір доходу, до якого застосовується податкова соціальна пільга, складає 2240 грн).

Для визначення права на пільги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення відділ персоніфікованого обліку та пільг і заповнити декларацію про доходи сім'ї пільговика за відповідною формою, а також надати довідку про склад сім'ї та довідки про доходи - свою та членів сім'ї за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період (з 01 січня 2017 року до 30 червня 2017 року включно).

За детальною інформацією та додатковими роз'ясненнями рекомендуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами: м. Дрогобич, пл. Ринок,1, каб. № 12, тел. 3-85-14, 2-25-47; м.Стебник, вул.Симоненка, 24, каб. № 5, тел.: 44-10-09.

Графік роботи управління: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця - з 8:00 до 15:45 (без обідньої перерви).

Управління праці та соціального захисту населення

Дрогобицької міської ради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?