новини твого міста

Стебничанам – про переваги легальної зайнятості

- Суспільство ФОТО 774   0

16 серпня 2017 року посадовці Стебницького МЦЗ організували для безробітних семінар «Легальна зайнятість», під час якого повели мову про ризики роботи в тіні та переваги легальної зайнятості.

Учасників заходу, а на зустріч прибуло майже десять безробітних, ознайомили з процедурою оформлення трудових відносин між працедавцем і найманим працівником, наголосили на особливостях трудового договору та цивільно-правової угоди, розповіли про пільги та гарантії, передбачені для працівників у Кодексі Законів про працю України.

Фахівці МЦЗ вручили кожному листівки «Ні – зарплаті в конвертах» та роздавальні матеріали Головного управління Держпраці у Львівській області про позитивні сторони офіційної зайнятості та ризики незадекларованої праці. Також слухацьку аудиторію поінформували про можливості працевлаштування на ТОВ «Бадер Україна», ТзОВ «Фуджікура» та інших фірмах і компаніях, які мають потребу в додатковому персоналі.

Учасники семінару отримали кваліфіковані відповіді на запитання щодо пропонованих їм умов роботи та системи оплати, а також поділилися думками про небезпеку, яка криється у тіньовому бізнесі.

Марія Мосур,
заступник начальника відділу надання
соціальних послуг Стебницького МЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?