новини твого міста

Юна дрогобичанка Вікторія Коцюба, яку у пологовому будинку заразили Гепатитом В, потребує допомоги для одужання

- Надзвичайні події, Здоров'я 2229   0

Юна дрогобичанка Вікторія Коцюба, яку у пологовому будинку заразили Гепатитом В, потребує допомоги для одужання

Зараз Вікторії Коцюбі 15 років і впродовж всього свого життя дівчинка важко хворіє та проходить лікування як в Україні, так і в Польщі.

У 2,5 місяці у дівчинки виявили захворювання Гепатитом В. Як вдалося з’ясувати, ще в пологовому будинку під час переливання крові Вікторії влили кров, заражену Гепатитом В.

Станом на 4 квітня 2016 року дівчинці діагностували: стан після перенесеного гепатиту В, тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунку ІІ-ІІІ ступеня.

Впродовж цього часу дівчинка проходила численні курси лікування, в результаті чого стан дівчинки покращився: варикозне розширення вен стравоходу і шлунка з ІІ-ІІІ ступеня покращилось до І ступеня; також покращивсястан судин, відтак зникли загрози кровотеч, які попередньо були дуже сильними; результати МРТ показали, що розміри селезінки зменшились у порівнянні із минулорічними результатами.

«Завдяки нашим з вами зусиллям, лікуванню, молитвам, вірі та, звісно, вашій фінансовій допомозі нам вдалося стабілізувати перебіг хвороби та покращити стан Вікторії. Величезне “дякую” та “спасибі” кожному з Вас», — звертається мати дівчинки до всіх небайдужих людей.

Зараз дівчинці терміново необхідна операція, яку спершу повинні були проводити у Польщі, проте польські лікарі зазначили, що подальше лікування забезпечити не в силі. Тому, ймовірно, Вікторію скерують на оперування в Італію. Однак, для сім`ї, яка впродовж довгих років витрачає шалені гроші на лікування доньки, вартість операції є непосильною.

Сама Вікторія також продовжує боротися за своє життя та власноруч вишиває бісером і нитками вишиванки, плете віночки. ЇЇ роботи періодично виставляються на аукціоні “Благодійна скарбничка”, який курує Юрій Федечко. Виручені кошти за роботи скеровуються на лікування дівчинки. Таким чином 14-річна дівчинка самостійно заробляє кошти для власного лікування. Але сума занадто велика.

Тому сім`я дівчинки та сама Вікторія звертаються до всіх небайдужих не лише дрогобичан, а й українців за допомогою. Допомога необхідна у будь-якому її прояві: як і матеріальна, так і молитва.

“Щира подяка і низький уклін усім небайдужим до долі Вікторії Коцюби. Кожна ваша гривня чи валютна одиниця, молитва, добре слово допомагають нам наблизитись до нашої мети і підтримувати стан дитини. Знаю і вірю, що Господь бачить і чує кожного з Вас, а тому допомагає і нам. ДЯКУЄМО!!! Щиро прошу про фінансову допомогу, адже кожен наш візит до клініки це досить немаленька сума + додаткові обстеження, ліки на період перебування вдома”, — додає мама Віторії.

Номер карткового рахунку у Приватбанку – 4149497857276010 – отримувач Коцюба Оксана Ярославівна (мати Вікторії).

Номер мобільного телефону – 0678005992.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -