новини твого міста

Стебничанам – про патронатне виховання дітей

- Суспільство ФОТО 877   0

14 вересня 2017 року фахівці Стебницького міського центру зайнятості організували інформаційний семінар з питань підбору кандидатів у патронатні вихователі для безробітних, які мають педагогічну освіту або досвід роботи в освітянських та соціальних закладах. Аби клієнти центру зайнятості отримали якісні консультації, на захід запросили начальника відділу соціальної роботи Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лілію Загакайло та заступника начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петра Габрівського, а також місцевих педагогічних працівників.

Стебничанам – про патронатне виховання дітей

Захід розпочала директор ЦЗ Леся Качмар. Опісля кількох вітальних слів Леся Володимирівна наголосила на важливості даного питання та проінформувала учасників зустрічі про можливість виховання юної особи, як альтернативи працевлаштування. Вона детально пояснила, що патронат – тимчасовий догляд, опіка та реабілітація дитини у сім’ї вихователя на період подолання нею чи її батьками складних життєвих обставин. Це своєрідний замінник державних інтернатів або притулків. Очільниця центру зайнятості зазначила, що діяльність сімей патронатних вихователів дає можливість уникнути рішення про позбавлення батьківських прав тих краян, котрі потребували трохи часу, щоби налагодити життя.

Стебничанам – про патронатне виховання дітей
Своєю чергою, Лілія Загакайло надала вичерпну інформацію про патронатне виховання, критерії відбору кандидатів, перелік документів, які необхідно зібрати охочим громадянам, особливості створення та функціонування таких сімей. Продовжуючи виступ, Петро Габрівський торкнувся питання юридичних аспектів патронатного виховання, прав та обов’язків майбутніх тимчасових опікунів, а також ознайомив аудиторію з Порядком оплати послуг патронатного виховання, наголосив на всіх деталях та відзначив всі фінансові аспекти існування патронатної сім’ї.
Наприкінці конструктивної бесіди, присутнім запропонували у разі позитивного рішення, звернутися безпосередньо у центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Віра Мисько,
заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -