новини твого міста

У кількох районах Львівщини опалювальний сезон опинився під загрозою зриву

- Господарство 656   0

П’ять теплопостачальних підприємств на Львівщині заборгували за послуги з розподілу газу майже 14 млн грн, що унеможливлює підготовку до опалювального сезону.

Про це повідомила прес-служба ПАТ «Львівгаз».

«Упродовж кількох місяців теплопостачальні підприємства Бродитеплоенерго, Бориславтеплоенерго, Дрогобичтеплоенерго, Стебниктеплокомуненерго та Червоноградтеплокомуненерго накопичують борги перед ПАТ «Львівгаз» за послуги з розподілу газу. На сьогодні загальна сума заборгованості підприємств становить 13,7 млн грн. Отож, відповідно до вимог чинного законодавства, «Львівгаз» змушений припинити розподіл природного газу на об’єкти теплопостачальних підприємств до повного погашення заборгованості», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, оскільки тариф на розподіл газу є єдиним джерелом надходження коштів до компанії, невчасні розрахунки підприємств ТКЕ унеможливлюють проведення належної підготовки газорозподільної системи регіону до опалювального сезону 2017-2018 та ставлять під загрозу вчасний його початок. На сьогодні через мільйонні борги тепловиків у ПАТ «Львівгаз» виникають проблеми з фінансуванням ремонтних робіт та їх виконанням у повному обсязі, сплатою податків та виплатою заробітної платні працівникам.

«Ми неодноразово зверталися до підприємств теплоенергетики, інформуючи про необхідність погасити борг в найкоротші терміни. При цьому, керівництву підприємства було запропоновано підписати договір на реструктуризацію боргу та подати графіки його погашення. Місцева влада Бродів, Борислава, Дрогобича, Стебника та Червонограда також повністю самоусунулась у цьому питанні. Окрім того, ми також надсилали листи-звернення до депутатів міських рад цих міст із закликом взяти на контроль ситуацію та посприяти погашенню боргів підприємств ТКЕ перед ПАТ «Львівгаз». Однак результату наразі немає», – зазначив голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

За його словами, теплопостачальні підприємства не скористалися жодним із можливих варіантів для вирішення ситуації, у зв’язку з цим ПАТ «Львівгаз» припинило розподіл газу на підприємства ТКЕ Бродів, Борислава, Дрогобича, Стебника та Червонограда.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =