новини твого міста

Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть закрити для руху у будь-який момент

- Влада, Надзвичайні події 2689   0

Дорогу Дрогобич-Тускавець, на якій з’явилися тріщини після провалу землі на території Стебницького «Полімінералу», можуть закрити для руху у будь-який момент. У ЛОДА готують альтернативні шляхи руху транспорту.

Про це 18 жовтня повідомив керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на засіданні комісії дорожнього господарства, транспорту та зв’язку громадської ради при ЛОДА, передає ЗІК.

Як зазначив посадовець, після НС на території Стебницького «Полімінералу» пішли незначні тріщини по дорожньому полотну. Зараз об’їзд великовантажного транспорту проводиться через місто Стебник з виїздом на Трускавець, а приватні авто наразі їдуть цією дорогою. Укравтодор та ЛОДА подали низку пропозицій щодо виділення коштів з резервного фонду Держбюджету. Йдеться про перенесення лінії електропередач.

«Щодо доріг є два варіанти: перший – будівництво 3,8 км нової дороги Пісочна-Східниця. У цифрах це 113 млн грн на будівництво та виготовлення ПКД. Інший варіант – якщо говорити про ремонт існуючої дороги, якою зараз здійснюється об’їзд, то це буде близько 21 млн грн, враховуючи дві дороги загального користування Трускавець-Стебник та Дрогобич-Довголука та комунальної дороги по місту Стебник, протяжністю 3,8 км», – повідомив Р.Кокотайло.

«Станом на сьогодні, згідно із моніторингом, не видно ніяких нових тріщин, але в разі чого ми повинні бути готові до того, що ми дану ділянку дороги перекриємо. Будемо вносити зміни в схеми міжміських та приміських внутрішньорайонних маршрутів, забезпечивши їхній рук так, як зараз є для великовагового транспорту», – додав посадовець.

Як повідомлялося, у зоні впливу рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», де утворилися провалля, перебувають дорога Дрогобич-Трускавець, водогін Гірне-Дрогобич та високовольтні лінії електропередач.

На дорозі обмежили рух важковагового транспорту. Нині цим шляхом курсує лише приватний та громадський транспорт, а вантажівки скеровують дорогою на Стебник.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -