новини твого міста

На Львівщині готують об’їзні шляхи та перенесення комунікацій через провалля біля Трускавця

- Влада, Надзвичайні події 1702   0

Львівська облрада, заслухавши інформацію щодо ситуації, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», вирішила створити робочу групу із залученням науковців. Робоча група має дослідити причини НС та напрацювати заходи для забезпечення екологічної рівноваги в області.

Це рішення депутати прийняли на сесії 25 жовтня, передає IA ZIK.

Депутати звернулися і до правоохоронців з вимогою притягнути до відповідальності осіб, що своїми діями чи бездіяльністю призвели до НС на території Львівської області.

Окремо обранці звернулися до «Львівобленерго», Служби автодоріг та водопостачального підприємства щодо заходів із забезпечення мешканців населених пунктів, у тому числі міста Трускавця, світлом, водою та забезпечення альтернативних шляхів руху транспорту.Сільські ради та міськраду Трускавця депутати закликали призупинити видачу земельних ділянок у зоні надзвичайної ситуації.

Фонд держмайна обласні обранці закликали вжити заходів щодо виконання інвестиційних зобов’язань під час здійснення приватизації стебницького «Полімінералу».

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -