новини твого міста

Стебницький виконком знову підвищив тарифи на тепло. Для населення – поки що без змін

- Влада, Господарство 1693   0

На засіданні виконавчого комітету Стебницької міської ради, яке відбулось на початку жовтня, було прийнято рішення про затвердження нових тарифів на централізоване теплопостачання. Згідно документу, тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів зріс до 1791,92 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

- тариф на виробництво теплової енергії - 1654,46 грн/Гкал (без ПДВ),
- тариф на транспортування теплової енергії – 128,96 грн/Гкал (без ПДВ),
- тариф на постачання теплової енергії – 8,50 грн/Гкал (без ПДВ).

Рішення прийнято на підставі клопотання ДКП «Стебниктеплокомуненерго» щодо встановлення тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ і організацій та інших споживачів, у зв’язку із зміною вартості палива на виробництво теплової енергії.

За словами директора комунального підприємства Ореста Лабовки, тариф на тепло для потреб населення залишився без змін – 1606,34 грн/Гкал.

Нагадаємо, в жовтні минулого року тариф на тепло вже було підвищено Стебницьким виконкомом. Тоді вартість тепла для бюджетних установ зросла до 1466,13 грн/Гкал (без ПДВ), для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – з 16,97 до 38,92 грн/м2 за місяць протягом опалювального періоду.

Стебницькі Вісті, доповнено о 22:56 год

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =