новини твого міста

Споживачі Дрогобицького водоканалу відтепер можуть подавати показники он-лайн

- Господарство 1056   0

На сайті КП «Дрогобичводоканал» активовано он-лайн додаток «Комірка споживача», завдяки якому відтепер можна передати інформацію про показники водоміра, не виходячи з дому.

Про це інформує IA ZIK з посиланням на речницю водоканалу Лесю Ясюру.

«Наша мета – створити споживачам усі сучасні зручності, завдяки яким можна легко і оперативно передавати інформацію. Цей напрямок сьогодні пріоритетний, тому на досягнутому не зупиняємося. Працюємо для створенням технічної можливості проводити оплату за водопостачання безпосередньо на сайті підприємства. До кінця року ця послуга буде презентована нашим споживачам,» – зазначив начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Для реєстрації у «Комірці споживача» слід знати інформацію про заборгованість (переплату) на початок місяця, зазначену у рахунку за останній період. 

У службі збуту водоканалу вже отримали перші покази лічильників он-лайн. При цьому відзначають, що додаток наразі працює у тестовому режимі. Тому зазделегідь перепрошують усіх охочих, скористатися новою послугою, за труднощі, які можуть виникнути під час реєстрації.

Одночасно з он-лайн додатком доступною для споживачів підприємства відтепер є можливість надсилати інформацію про покази лічильників шляхом SMS-повідомлень та за допомогою додатку Viber.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =