новини твого міста

МЦЗ: Головне бажання, а робота знайдеться!

- Суспільство ФОТО 1817   0

В рамках проведення заходів «Візьму на роботу АТОвця» 8 листопада фахівцями Стебницького міського центру зайнятості було організовано та проведено професіографічну екскурсію на підприємство ТзОВ «Канзас». Керівник цього підприємства - Бойко Роман Степанович.

МЦЗ: Головне бажання, а робота знайдеться!

ТзОВ «Канзас» являється ринкоутворюючим підприємством у нашому місті. Понад 20 років успішно провадить свою діяльність у сфері пасажирських перевезень. На сьогоднішній день на підприємстві працює 52 працівники. ТзОВ «Канзас» відоме своєю діяльністю не тільки у нашому регіоні, а й за межами України, оскільки здійснює міжнародні пасажирські перевезення.

МЦЗ: Головне бажання, а робота знайдеться!

У даному заході взяли участь учасники АТО та особи з числа безробітних. Під час екскурсії презентувалась професія водія автотранспортних засобів, яка є поширеною та актуальною у нашому регіоні. Також на підприємстві працюють слюсарі з ремонту автомобілів, механіки, охоронники та диспетчери.

Успішний підприємець, керівник ТзОВ «Канзас» - Бойко Роман Степанович, ознайомив учасників з історією заснування підприємства, реаліями та перспективами його розвитку. На сьогоднішній день нагальною є потреба у водіях, які займаються перевезенням пасажирів за кордон - Польщу, Чехію. Потрібні також охоронники, слюсарі з ремонту автомобілів.

МЦЗ: Головне бажання, а робота знайдеться!

Марія Мосур, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Стебницького МЦЗ доповнила, що ТзОВ «Канзас» тісно співпрацює з центром зайнятості. Не тільки створює нові робочі місця, а й зберігає їх. Днями, на ТзОВ «Канзас» було скеровано і працевлаштовано безробітного з числа малозабезпечених осіб. Підприємство готове й надалі працевлаштовувати осіб з числа безробітних, в т.ч. й наших АТОвців.

Фахівці центру зайнятості вважають, що професіографічна екскурсія дозволить безробітним особам наочно ознайомитись з професіями, поспілкуватись з їх представниками безпосередньо на робочому місті та якнайшвидше знайти гідну роботу.

Добрянська Марія,
провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?