Mobile |
новини твого міста

Провалля біля Стебника: люди бояться за свої будинки, влада обіцяє помогти

- Влада, Надзвичайні події ФОТО 1335   0

Провалля біля Стебника: люди бояться за свої будинки, влада обіцяє помогти

Вчора на Львівщині відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва. Після того він обстежив провалля на території ПАТ «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал».

Як повідомляє кореспондент ІА ZIK, на місці біля провалля його зустріли місцеві жителі, які стурбовані тим, що це сталося неподалік їхніх помешкань. І, за їхніми словами, вони не бачать кроків влади для вирішення цієї проблеми.

«300 метрів від наших будинків – провалля. Ми не знаємо, що нас чекає. Ми боїмося лягати спати», – розповіла журналістам одна з місцевих мешканок.

Степан Кубів натомість заявив, що влада має план першочергових кроків для гарантування безпеки мешканців.

«Сьогодні ми створили робочу групу для проведення щоденного і щосекундного моніторингу трьох інфраструктурних проектів. Це – дорога, енергетика і водопостачання», – зазначив він.

Провалля біля Стебника: люди бояться за свої будинки, влада обіцяє помогти

Зокрема, перший віце-прем’єр повідомив, що за місяць має бути розроблений кошторис і впродовж трьох місяців – замінений водогін. Окрім того, Львівобленерго виділено 11 млн грн для перенесення ліній електропередач.

Що стосується дороги, то, за словами Кубіва, за тиждень має бути закінчена розробка відповідної проектної документації.

Також урядовець повідомив, що під час сьогоднішнього засідання комісії було доручено «прискорити розробку проекту консервації рудника».

ЗІК

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -