новини твого міста

Гайванович: цьогоріч у Стебнику не виникне проблем із прибиранням снігу

- Влада, Господарство 1362   0

Для комунальних служб усіх українських міст зима щороку чомусь виявляється “великою несподіванкою”. Яка ситуація із готовністю до зими у Стебнику, кореспондент МедіаДрогобиччини поцікавився у Івана Гайвановича – заступника міського голови з питань ЖКГ.

“Цього року Стебник придбав портальний сміттєвоз, який у зимовий час буде використовуватися як снігоприбиральна машина. Думаю, що цьогоріч у Стебнику не має виникнути проблем із прибиранням снігу”, – повідомив посадовець.

Як відомо, 18 липня 2017 року відбувся конкурс щодо закупівлі сміттєвоза з навісним обладнанням у системі “Prozzoro”. Для придбання такої техніки Львівська обласна рада виділила зі свого бюджету 1 млн. 275 тисяч гривень. Решту суми – 225 тисяч гривень – додало місто Стебник.

За повідомленням головного бухгалтера Оксани Німеровської, цього року з міського бюджету виділено 50 тисяч гривень на закупівлю піскосуміші.

Нагадаємо, минулоріч поблизу ЗОШ№6 через непосипані тротуари травмувалась дитина, а на вул.Дрогобицькій водій на слизькій дорозі перекинув авто в кювет.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -