новини твого міста

Служба зайнятості на допомогу школярам

- Суспільство ФОТО 741   0

З метою формування почуття патріотизму у школярів та їхнього визначення у виборі майбутнього фаху, 30 листопада 2017 року учні восьмих - дев’ятих класів Стебницької загальноосвітньої школи №11 відвідали Стебницький міський центр зайнятості, де відбувся профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір». Фахівці центру зайнятості розповіли хлопцям і дівчатам про соціальні послуги, якими вони можуть скористатися у ЦЗ, охарактеризували банк вільних місць праці, спинивши увагу школярів на актуальних професіях, зокрема на професіях «продавець», «кухар», «офіціант». Вони підкреслили, що у юному віці вкрай важливо не тільки вивчити перспективи працевлаштування, але й поєднати свої нахили та даровані природою таланти з потребами місцевої економіки.

Служба зайнятості на допомогу школярам

Служба зайнятості на допомогу школярам

Для підвищення національно-патріотичного виховання молоді до участі у заході було запрошено нашого земляка, учасника АТО. АТОвець поділився з школярами прикладами героїзму наших хлопців на фронті, які самовіддано захищають нашу землю від агресора. Зі сторони школярів прозвучало багато запитань про умови перебування воїнів на передовій.

Під час заходу школярам транслювали анімаційні профорієнтаційні відеоролики, з яких вони почерпнули чимало нового про затребувані спеціальності. Здобуті знання допоможуть представникам молодого покоління зорієнтуватися у світі професій і не розминуться з покликанням.

Добрянська Марія,
провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?