новини твого міста

Стебницький МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

- Суспільство ФОТО 624   0

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю 1 грудня 2017 року у Стебницькому міському центрі зайнятості організовано та проведено профінформаційний семінар та круглий стіл «Служба зайнятості особам з особливими потребами».

Відкриваючи захід, директор Стебницького міського центру зайнятості Леся Качмар привітала учасників, розповіла про історію відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, наголосила, що робота з вразливими верствами населення є пріоритетною в діяльності служби зайнятості, адже такі краяни потребують особливої уваги і для них мають бути створені належні умови, що дозволяють відчувати себе рівними.

Стебницький МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

Служба зайнятості всіляко допомагає особам з інвалідністю розпочати або ж відновити трудову діяльність шляхом надання послуг з пошуку прийнятних пропозицій роботи, профорієнтації, організації професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

До участі в заході було запрошено керівника громадської організації для осіб з інвалідністю міста Стебника «Серце допомоги» Василя Мороза та головного спеціаліста Дрогобицького бюро правової допомоги Юлію Бабич.

Стебницький МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

Василь Мороз розповів присутнім про життя і соціальний захист людей з інвалідністю у місті Стебнику, наголосив на важливості надання психологічної підтримки та створення спеціального робочого місця з урахуванням їх потреб. Юлія Бабич проінформувала присутніх про пільги та гарантії для осіб з інвалідністю.

У даному заході взяли участь 16 осіб з обмеженими можливостями з числа зареєстрованих безробітних та зайнятих осіб.

Під час заходу наголошувалося, що виконання трудових обов’язків для осіб з інвалідністю є одним із ключових чинників для реалізації ними власних талантів, нахилів, здібностей. Тому кожний неповносправний повинен об’єктивно оцінити свої можливості та ринкові реалії й визначити оптимальні варіанти працевлаштування. А посадовці центру зайнятості спільно з соціальними партнерами допоможуть їм втілити задуми у життя.

Віра Миколаївна Мисько,
заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =