новини твого міста

У Стебнику пройшов Відкритий Кубок Дрогобиччини з кікбоксингу

- Спорт ФОТО 658   0

Напередодні Нового року у місті калійників відбувся Відкритий Кубок Дрогобиччини з кікбоксингу серед юнаків віком до 16 років. У розділі "лайт-контакт" між собою змагались команди Дрогобича та Стебника.

Турнір завершував зимову частину сезону та відкрив для Стебника нові спортивні імена. Це були дебютні змагання для декількох вихованців нашого клубу. Хлопці (а більше їх батьки) дуже хвилювались, але все було гаразд і задоволені першими нагородами спортсмени вже робили фотознімки на пам'ять.

У Стебнику пройшов Відкритий Кубок Дрогобиччини з кікбоксингу

На нагородженні був присутній міський голова міста Стебника Петро Романович Старосольський, який вручив юним учасникам турніру медалі і грамоти та пообіцяв від імені Стебницької міської ради і в майбутньому допомогати спортивному клубу "Патріот".

У Стебнику пройшов Відкритий Кубок Дрогобиччини з кікбоксингу

Перші місця: Куц Олександр (дебют), Гарасим'як Андрій, Летнянчин Олег, Марушка Роман, Яворський Юрій, Корчмар Ярослав, Стефанівський Денис, Духін Юрій, Губич Євген, Маскула Юрій (дебют), Савчак Володимир, Кот Богдан, Савчин Максим, Тимців Станіслав, Фігура Христина, Яцишин Ілля. 

Другі місця: Романенко Кирил (дебют), Баб'як Андрій, Караман Вікторія, Лутчак Віталій, Гладкий Дмитро (дебют), Кемекамідіс Ксенократіс, Зьобро Руслан (дебют), Лико Андрій, Гладкий Володимир (дебют), Іваник Роман, Старосольський Богдан (дебют), Лутчак Денис. 

Треті місця: Боднар Назар, Селіванов Юрій (дебют), Кваснікевич Володимир.

У Стебнику пройшов Відкритий Кубок Дрогобиччини з кікбоксингу

Як бачимо, у списку призерів є достатня кількість починаючих свою спортивну кар'єру юнаків. Бажаємо їм розвитку і прогресу у світі єдиноборств і побільше нагород. Вітаємо спортсменів, батьків, тренерів з гарним виступом. Щоб усі ваші задуми у новому 2018 році збулись! 

Голова ГО "Спортивний клуб "Патріот" Олег Григоренко

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =