новини твого міста

На допомогу шукачам роботи - «Lingva Skills»

- Суспільство 612   0

На даний час розширюються вимоги роботодавців до претендентів на зайняття вакантних посад. Однією з таких вимог є знання англійської мови.

Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено Меморандум про співробітництво, метою якого є безкоштовне навчання англійській мові безробітних громадян.

У рамках зазначеного Меморандуму реалізовується соціальний проект «Lingva Skills», який розроблений командою «Академії Навичок». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову, що сприятиме прискоренню адаптації та підвищенню їхньої конкурентоздатності на ринку праці, збільшенню можливості отримати гідну роботу чи відкрити власну справу.

На допомогу шукачам роботи - «Lingva Skills»

Фахівці Стебницького МЦЗ під час проведення групових профорієнтаційних заходів та індивідуальних консультацій надають інформацію клієнтам щодо можливостей дистанційного безкоштовного навчання англійської мови на платформі «Lingva Skills». Також у профінформаційному секторі центру зайнятості розміщені друковані матеріали інноваційних соціальних проектів «Lingva Skills» та «Академія навичок».

Для того щоб пройти безкоштовне онлайн-навчання безробітний подає свою електронну адресу. Перед початком занять рекомендують пройти два важливі вебінари, які записані методологом та розробником даної методики Віталієм Зубковим.

Впродовж 2017 року у Стебницькому МЦЗ 45 осіб з числа безробітних отримали паролі доступу до системи та проходять онлайн навчання, по закінченню якого всі отримають відповідний сертифікат.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу
надання соціальних послуг Стебницького МЦЗ
Марія Добрянська

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =