новини твого міста

У школах Дрогобича та Стебника призупинили навчання

Зважаючи на високий рівень відсутності учнів у школах міст Дрогобича та Стебника, через захворюваність на ГРВІ, сьогодні, 19 лютого, відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якої було прийнято рішення про припинення навчально-виховного процесу у школах міст Дрогобича та Стебника строком на 7 днів. Відповідне рішення було прийнято на підставі рекомендації Дрогобицького міжміського відділу Львівського обласного лабораторного центру.

У школах Дрогобича та Стебника призупинили навчання

Як повідомив начальник відділу освіти Петро Сушко, впродовж минулого тижня та сьогодні зранку у школах було проведено моніторинг відсутності учнів. Згідно з даними кількість відсутніх учнів становить 20-30%, з яких 18,9% — через захворювання на ГРВІ.

З метою недопущення зростання показника захворюваності серед учнів ЗОШ та розбалансованості навчально-виховного процесу, рішення комісії є правильним та необхідним, — вважають у відділі освіти ДМР.

Засідання комісії відбулося під головуванням першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа.

Впродовж наступних вихідних у школах міст Дрогобича та Стебника буде здійснено черговий моніторинг захворюваності учнів. Відтак, на основі отриманих даних, у понеділок, 26 лютого, комісія з питань ТЕБ та НС прийме рішення про відновлення навчально-виховного процесу, або ж оголошення карантину.

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -