новини твого міста

Розглянуто питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП «Полімінерал»

- Влада, Надзвичайні події ФОТО 651   0

Вчора, 27 лютого, відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій було розглянуто питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП “Полімінерал”.

Про це інформує прес-служба Дрогобицької РДА.

Під час засідання голова райдержадміністрації Володимир Шутко насамперед подякував депутату обласної ради Олексію Балицькому, модрицькому сільському голові Миронові Флюнту, начальнику Дрогобицького РЕМ Василю Дмитрику за забезпечення освітлення пішохідного переходу на автодорозі Т-14-07 Дрогобич-Трускавець.

Основним доповідачем з питання порядку денного був директор “Полімінералу” Володимир Коваль, який зазначив, що на даний час ніхто з вітчизняних науковців не надав реальних пропозицій щодо того, що потрібно далі робити з об’єктами підприємства. Керівництво підприємства інформувало про це Держекології. Конструктивна співпраця, за інформацією керівника, налагоджена з німецькою фірмою K-UTEC AG. В березні очікується приїзд їхніх фахівців, які обіцяють надати рекомендації стосовно концепції комплексної екологічної рівноваги об’єктів “СГХП “Полімінерал” (консервації рудника і шахтного поля, тощо).

Розглянуто питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП «Полімінерал»

На засіданні йшлося також про необхідність встановлення на автодорозі Дрогобич-Трускавець автоматичних шлагбаумів, під’єднаних до систем супутникового стеження, про інші важливі роботи. Вирішено звернутися з листом до екологічної комісії обласної ради щодо проведення робіт з розчистки русла р. Вишниця для збільшення його пропускної здатності та попередження потрапляння річкової води в карст.

Керівництву “Полімінералу” доручено продовжити постійне візуальне, а після танення снігу – інструментальне обстеження стану дороги та про результати щотижня доповідати у відповідні обласні служби та райдержадміністрацію.

Після цього голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко взяв участь у засіданні обласної робочої групи, на якій розглядалося питання перенесення інфраструктури з небезпечної зони провалля.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =