новини твого міста

Рука допомоги - малозабезпеченим сім’ям

- Суспільство ФОТО 630   0

На Львівщині, все більшої реалізації набуває пілотний Проект «Рука допомоги». Один за одним члени малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи отримують безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі з метою придбання обладнання та матеріалів для ведення своєї підприємницької діяльності.

Стебницький міський центр зайнятості також бере активну участь в реалізації цього проекту та постійно інформує населення з числа малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Рука допомоги - малозабезпеченим сім’ям

Так, 28 лютого у приміщенні Стебницького міського центру зайнятості відбувся інформаційний семінар за участю представників Стебницького відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Метою даного заходу було ознайомлення з Постановою Кабінету міністрів України від 02.12.2015 №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

Рука допомоги - малозабезпеченим сім’ям

Відкриваючи захід, директор Стебницького МЦЗ Леся Качмар акцентувала увагу на важливості заходу та окреслила основні шляхи реалізації проекту, а саме: сприяння працевлаштуванню, залучення до громадських робіт і робіт тимчасового характеру та надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності. Віра Мисько, заступник директора-начальник відділу, використовуючи слайди, детально презентувала пілотний проект, розповіла про умови надання безвідсоткової фінансової допомоги, перелік документів, які необхідні для її надання. Її доповнила начальник Стебницького відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг Лілія Кулинич, котра зосередила увагу отримувачів соціальної допомоги щодо можливості покращення рівня життя та матеріального становища шляхом участі у згаданому проекті.

Рука допомоги - малозабезпеченим сім’ям

На даний час, одна особа з числа внутрішньо переміщених осіб, яка перебувала на обліку у Стебницькому міському центрі зайнятості, отримала безвідсоткову фінансову допомогу та відкриває ігровий центр для дітей у місті Стебнику.

Захід проходив у діловій невимушеній атмосфері. Присутні не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, а й зацікавилися умовами проекту «Рука допомоги».

Ірина Твердовська,
провідний фахівець з питань зайнятості відділу
надання соціальних послуг Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =