новини твого міста

У Стебнику призупинять безкоштовне харчування учнів

- Освіта 1173   0

З 14 березня буде припинено безкоштовне харчування учнів 1-4 класів шкіл Стебника. Про це йдеться в оголошеннях Стебницького ДКП дитячого харчування, розміщених у навчальних закладах міста калійників.

"Стебницьке державне комунальне підприємство дитячого харчування повідомляє Вас про те, що з 14.03.18р. буде припинено надання послуг з безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій у зв'язку з тим, що кошти по минулорічній тендерній угоді закінчились, а тендер на 2018 рік вже двічі було скасовано Відділом освіти виконачих органів Дрогобицької міської ради. Нові тендерні торги призначено на 23.03.18р., а тому до часу оголошення переможця за їх результатами, гаряче харчування може проводитись лише на платній основі.

Підприємство може організувати гаряче харчування учнів 1-4 класів за попередньою згодою батьків. Вартість 1 порції буде становити 10.00 грн. Отож, присимо вчителів в кожному класі призначити кількість дітей, які будуть харчуватись, та повідомити про це кухарів їдалень. Оплата повинна здійснюватись кожного дня у відповідності до кількості дітей, що прохарчуються." - повідомляє директор підприємства Шулюк І.С.

Згідно даних Prozorro, очікувана вартість надання послуг для організації харчування учнів 5-ти шкіл становить 811,8 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 березня.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =