новини твого міста

У Дрогобичі до Всесвітнього дня води проведуть конкурс творчих робіт школярів

- Господарство, Освіта 729   0

У Дрогобичі до Всесвітнього дня води, який відзначатимуть 22 березня, оголошено конкурс «У її краплі – життя» серед школярів на найкращу творчу роботу (малюнок, фото) про воду.

Захід проводить комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності учнів щодо водних проблем.

До участі у конкурсі запрошують школярів 5-9 класів усіх шкіл Дрогобича та Стебника. Роботи необхідно подавати у відділ освіти до 18 березня. 

23 березня у приміщенні КП «Дрогобичводоканал» відбудеться нагородження переможців конкурсу грамотами та подарунками. Буде експонована виставка творчих робіт конкурсантів.

«Конкурс малюнка – це черговий місток, через який підприємство намагається іти у школярські лави, спонукати майбутніх споживачів до художніх роздумів про те, наскільки важливим є раціональне споживання головного життєдайного ресурсу, яким є вода», – зауважила речниця КП «Дрогобичводоканал» Леся Ясюра.

Нагадаємо, торік КП «Дрогобичводоканал» започаткувало «уроки води» у школах міста. Почергово ініціативна група підприємства відвідує навчальні заклади Дрогобича. «Уроки води» для різних вікових категорій водоканал провів у ЗОШ №1, СШ №2 та ЗОШ №3.

ЗІК

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =