новини твого міста

У Стебнику для малечі відкрився розважальний центр «Кукусік і Бабасік»

- Суспільство ФОТО 958   0

У суботу, 17 березня, у Стебнику для малечі відчинилися двері дитячого розважального центру «Кукусік і Бабасік». Це – перший у місті бізнес, започаткований у межах проекту «Рука допомоги».

Діловій, красивій, мудрій, рішучій та креативній Олександрі Сутуліній, котра переїхала на Львівщину через військові сутички на сході країни, за сприяння центру зайнятості вдалося втілити добре обдуманий задум у реальність. Потрібне обладнання для дитячого центру учасниця експериментальної програми придбала за кошти, що надаються членам малозабезпечених родин і вимушеним переселенцям на поворотній основі. Її приклад – яскраве свідчення того, як із лави безробітних можна успішно стартувати у бізнес-середовище, самостійно господарювати, а отже –змінити на краще не тільки своє життя, а й життя міста, створивши для діток місце для ігор, розваг, розвитку. Багато зроблено, але є ще чимало свіжих ідей, над втіленням яких п. Олександра продовжує працювати. А це – створення нових робочих місць, розширення сфери діяльності шляхом організації цікавих майстер-класів, розвиваючих занять для дітей, тематичних свят тощо.

У Стебнику для малечі відкрився розважальний центр «Кукусік і Бабасік»

А ось і перші відвідувачі – найменшенькі клієнти, в очах яких запалали вогники від побачених атракціонів: «танцюючих карусель», аерохокею, лабіринтів, власноруч виготовлених власницею центру іграшок: жирафи, літачка, лікаря Айболить та ін. А довкола ввись злітали сотні паперових метеликів і кольорових кульок… Шквал позитивних емоцій, радість, захоплення, дитячий галас – усе це в комплексі створювало піднесений настрій, ейфорію щастя. Від дзвінкого сміху і задоволених оченят ставало тепло на душі і мимоволі на обличчі присутніх появлялася усмішка.

У Стебнику для малечі відкрився розважальний центр «Кукусік і Бабасік»

Привітати Олександру Сутуліну з відкриттям її дітища – дитячого розважального центру – прийшли працівники міського центру зайнятості на чолі з директором Лесею Качмар і начальник Стебницького відділу соціального захисту населення Ліля Кулинич. Вони разом з хлопчиками і дівчатками раділи бізнесовому почину учасниці проекту «Рука допомоги». Щиро віриться, що «Кукусік і Бабасік» стане для стебницьких малюків не просто місцем цікавого дозвілля і розваг, а й центром розвитку дитячих талантів.

Адреса закладу: м.Стебник, вул. Грушевського, 9 (2-й поверх)

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =