новини твого міста

У Стебнику популяризують актуальні професії

- Освіта ФОТО 533   0

Третього дня Марафону актуальних професій, що крокує на Львівщині, у Стебницькому міському центрі зайнятості популяризували працю водія. Коли заходить мова про цю професію, то завжди додають, що вона найбільш поширена. І це не є перебільшенням. Досить лише уважно подивитися довкола, пригадати, що бачив вранці, поспішаючи на роботу чи вирушаючи у вихідні за місто на відпочинок.

У Стебнику популяризують актуальні професії

У заході взяли участь школярі місцевої загальноосвітньої середньої школи №11. Привітавши їх, заступник директора –начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості В.Мисько, окреслила ситуацію на регіональному ринку праці, розповіла про інноваційні напрацювання служби зайнятості та провела презентацію професії водія. Присутні з великою цікавістю слухали розповідь про її виникнення, створення першого автомобіля, вимоги до представників цього фаху, шляхи здобуття відповідної професійної підготовки та можливості працевлаштування.

Виступили також освітяни й працедавці. Так, представник Дрогобицького навчального центру автомобільної справи, розповів про навчання в автошколі, проходження виробничої практики. Із уст представників навчального закладу «Дрогобицький професійний політехнічний ліцей» учасники профорієнтаційної зустрічі довідалися про умови вступу до навчального закладу, ознайомилися з переліком профільних дисциплін і перевагами здобуття актуальних професій, зокрема таких, як слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник та ін. Окрім цього, навчальний заклад сприяє учням в навчанні щодо отримання водійських прав. Як зазначили промовці здобувши актуальну професію, можна реалізувати творчий потенціал не тільки в автотранспортному підприємстві, а ще й самостійно господарювати, відкривши власну справу.

Заступник директора ТзОВ «Канзас» І.Чуба ознайомив з віхами становлення та розвитку автотранспортного підприємства, умовами і режимом роботи працівників, перспективами професійного росту тощо. Презентуючи підприємство, Іван Чуба розкрив секрети професії водія, розказав про перспективи роботи в автотранспортному підприємстві, запевнив, що ті, хто зупинить свій вибір на цьому ремеслі, без місця праці не залишиться.

Фактично захід об’єднав в єдине ціле кілька цікавих атракцій: презентацію професій сфери автотранспортної галузі, промоцію навчальних закладів, де можна здобути відповідну освіту, представлення підприємства, яке займається пасажирськими перевезеннями й готове поповнити штат молодими працівниками.

Леся Качмар,
директор Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?