новини твого міста

Визначення надавача послуг з харчування у стебницьких школах затягується через скаргу одного з учасників торгів

- Влада, Освіта 867   0

Учора, 2 квітня, на оперативній нараді у Дрогобицькій Ратуші начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Петро Сушко повідомив, що визначення надавача послуг з харчування у стебницьких школах школах затягується через скаргу одного з учасників торгів, що відбулися 23 березня втретє через систему е-закупівель «ProZorro».

За словами посадовця, до участі у торгах було зголосилися троє учасників, однак у одного з них пакет документів не відповідав загальновизначеним нормам, тому участь у торгах взяли лише двоє учасників.

«За результатами торгів, враховуючи подання найвигіднішої цінової пропозиції, переможцем визначено Стебницьке державне комунальне підприємство дитячого харчування. Однак, після проведення тендеру, згідно з законодавством, 10 днів відводиться для оскарження результатів. Відтак другий учасник – фізична особа підприємець у п’ятницю, 30 березня, оскаржив результати торгів у системі е-закупівель «ProZorro», – повідомив Петро Сушко.

Посадовець наголосив, що зараз відділ освіти готує відповідь на скаргу для подання у систему е-закупівель «ProZorro».

Зазначимо, що впродовж 2017 року гаряче харчування учнів Стебницьких шкіл забезпечувало Стебницьке державне комунальне підприємство дитячого харчування, яке було визначено відділом освіти Дрогобицької міської ради на підставі тендерних закупівель.

Нагадаємо, раніше оголошені торги на системі е-закупівель «ProZorro» у 2018 році не були проведені через неналежну підготовку документів підприємцями – учасниками торгів, а також заниження ними цін до критичного мінімуму, що своєю чергою могло призвести до надання неякісної послуги з харчування. Тому пропозиції, які надійшли від учасників торгів-підприємців, були відхилені тендерним комітетом як такі, що мають суттєві порушення та недоліки.

З 1 січня до 14 березня гаряче харчування у стебницьких школах на підставі угоди забезпечувало Стебницьке державне комунальне підприємство дитячого харчування.

Зараз школярі мають можливість харчуватися буфетною продукцією, а також гарячим харчуванням за рахунок коштів батьків.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?