новини твого міста

Стебницькі злодії добрались і до Укрпошти

- Кримінал 3640   1

У місті калійників вже нікого й не здивуєш новими пограбуваннями. "Чистять" квартири, будинки, гаражі, магазини. Схоже, що для стебничан це стало звичним явищем. Люди навіть не охоче подають заяви в поліцію, бо вважають, що ніхто нічого робити не буде і винних не знайдуть.

Так, нещодавно сталось пограбування поштового відділення Укрпошти, що в самому центрі міста. Серед вкраденого була також і старенька комп'ютерна техінка, яку зловмисники не полінувались винести. Через це відвідувачі, а особливо постійні клієнти-пенсіонери, не мали змоги оплатити деякі комунальні послуги та інші платежі.

Однією з головних причин зростання криміногенної ситуації в місті називають ліквідацію відділку поліції та скорочення персоналу правоохоронців до 2-ох одиниць, хоча ще 3 роки тому в Стебнику працювало 14 поліціянтів та було 2 службових автомобілі на чергуванні.

У своїй передвиборчій програмі міський голова Петро Старосольський навіть обіцяв "збільшення чисельності місцевого відділку поліції та відновлення роботи дільничних інспекторів та ППС". Однак на практиці відбулось скорочення персоналу у 7 разів, а у приміщенні, де ще донедавна працювали правоохоронці, розмістили відділи соцзахисту та Пенсійного фонду.

СВ.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Володимир - 8 червня 2018 15:58
Поки стаття вийшла, вже й другий раз обікрали Укрпочту в Стебнику. Безнаказаність породжує нові подвиги
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?