новини твого міста

Працівники Стебницького МЦЗ провели виїзну акцію у «Світанку»

- Суспільство ФОТО 697   0

Кілька років поспіль спеціалісти Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості щоліта зустрічаються з юними господарями санаторно-оздоровчого табору «Світанок», що знаходиться в урочищі Помірки села Станиля. Не став винятком і цей рік − на запрошення керівництва дитячого відпочинкового закладу посадовці провели профорієнтаційний захід на тему: «Вибір професії».

Його учасниками стали учні загальноосвітніх шкіл Львівщини, що впродовж трьох тижнів відпочиватимуть у таборі. Фахівці Стебницької міської філії розповіли учням про діяльність служби зайнятості, ознайомили з актуальними професіями на місцевому ринку праці й навчальними закладами, де можна здобути затребуваний нині фах і транслювали анімаційні профорієнтаційні відеоролики про професії.

Цікаво пройшли інтерактивні заняття з використанням профорієнтаційних вправ і забав, а саме: гра «Напис на спині», «Най, най, професія», «День із життя», «Відгадай професію». Таборяни активно долучалися до конкурсів, за допомогою жестів, невербальним способом, відтворювали особливості того чи іншого ремесла. Під час командних змагань діти по черзі малювали на фліп-чарті предмети, які характеризували певні види трудової діяльності, а їхні суперники відгадували назву зображення. Дорослі з приємністю відзначали досить глибоку обізнаність школярів із світом професій, їхню ерудованість і кмітливість.
Літо, канікули, цікаві друзі й незабутні враження для школярів – завжди добре. Та відпочинок, проведений з користю, – ще краще. Адже нові знання надовго закарбовуються у пам’яті, збагачуючи юну особистість.

Марія Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?