новини твого міста

В Стебницькому МЦЗ обговорили проблеми торгівлі людьми й експлуатації дитячої праці

- Суспільство ФОТО 447   0

З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Стебницькій міській філії Львівського ОЦЗ 25 липня 2018 року відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» за участю представників благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії» та Дрогобицького бюро правової допомоги. В заході взяли участь 20 безробітних громадян.

Мета заходу – застереження від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, запобігання торгівлі людьми, економічної експлуатації, переваги легального працевлаштування за кордоном.

В Стебницькому МЦЗ обговорили проблеми торгівлі людьми й експлуатації дитячої праці

Відкриваючи захід, директор Стебницької міської філії ЛОЦЗ Леся Качмар акцентувала увагу на важливості такого заходу, окреслила основні шляхи подолання торгівлі людьми та закликала присутніх активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Координатор консультативного центру БФ «Карітас» Галина Космін, розповіла присутнім про те, як не стати жертвою сучасної работоргівлі та правила безпечного перетину кордону з метою пошуку роботи. Також вона довела до відома, що надає безкоштовну психологічну допомогу особам, які потерпіли від торгівлі людьми у Дрогобичі за адресою вул.Чорновола, 4.

В Стебницькому МЦЗ обговорили проблеми торгівлі людьми й експлуатації дитячої праці

Керівник проекту центру підтримки сім’ї БФ «Карітас», Уляна Яжик, проінформувала безробітних про можливість отримати більш детальну інформацію про діяльність благодійного фонду на їхній сторінці у мережі Фейсбук.

Заступник начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру надання безоплатної вторинної допомоги Петро Габрівський розказав про юридичні аспекти працевлаштування за кордоном на законній основі та як захиститись від шахрайства.

Присутні переглянули відеоролик – «Життя на продаж», отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть в протидії торгівлі людьми та в наданні дієвої допомоги постраждалим.

На завершення, представники центру зайнятості, БФ «Карітас» і Дрогобицького бюро правової допомоги всім бажаючим надали вичерпні консультації та роздали листівки, буклети.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг
Стебницької міської філії ЛОЦЗ Віра Мисько.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?