новини твого міста

У центрі зайнятості відбулась презентація компанії «Бадер Україна»

- Суспільство ФОТО 150   0

Наприкінці жовтня у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця. Організували захід на замовлення української філії ТзОВ «Бадер Україна», що знаходиться біля Львова.

У центрі зайнятості відбулась презентація компанії «Бадер Україна»
ТзОВ «Бадер Україна» – це філія німецької компанії «БАДЕР ГмбХ» - одного із провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум - сегменту. Український підрозділ спеціалізується на виготовленні шкіряних елементів та пошитті шкіряних сидінь для автомобілів марки «AUDI» та «BMW». Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава, де працює понад 12 тис. людей. Зокрема на Львівщині працює три заводи, які займаються пошиттям шкіряних чохлів для преміальних автомобілів групи Volkswagen та заплановано відкриття додаткового цеху в місті Дрогобичі.

У центрі зайнятості відбулась презентація компанії «Бадер Україна»
З метою укомплектування вакансій додаткового цеху ТзОВ «Бадер Україна», що відкривається у м. Дрогобичі, менеджер з підбору персоналу даного підприємства, Христина Лісова, презентувала посади, котрі потребують найшвидшого укомплектування, а саме: швачки, технологи швейного виробництва, інженери з якості, механіки. Вона розповіла безробітним про умови та порядок прийому на роботу працівників та наголосила, що досвід роботи необов’язковий. Більш детально зупинилась на умовах оплати праці, щорічних оплачуваних відпустках, графіку роботи та можливості професійного росту.

На завершення п. Христина роздала листівки, буклети та відповіла на низку запитань клієнтів ЦЗ.

Марія Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?