новини твого міста

Дрогобичу і Стебнику не додали майже мільйон гривень для забезпечення інсулінозалежних ліками

- Здоров'я 284   0

Для міст Дрогобич і Стебник у держбюджеті на 2019 рік передбачено лише 2 мільйони 100 тисяч гривень для безоплатного забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет при потребі близько 3 мільйонів гривень.

Про це на нараді в Ратуші доповів начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради Володимир Чуба.

Цих коштів, зазначив посадовець, не вистачить і минулорічна ситуація може повторитись.

Міський голова Тарас Кучма зазначив, що така ситуація повторюється у всій Львівській області, тому керівництво місцевих органів самоврядування очікує на дії як обласного, так і державного керівництва щодо вирішення цієї проблеми на початку року, аби в кінці 2019 року запобігти загрозі не лише здоров’ю, а й життю інсулінозалежних.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Дрогобичіі Стебнику склалася критична ситуація із безоплатним забезпеченням хворих на цукровий діабет інсуліном. Причиною цього стало недофінансування з державного бюджету. У Дрогобичі для того, щоб врегулювати ситуацію та надати можливість діабетикам отримувати безкоштовно у аптечних закладах життєво необхідний препарат, міська рада виділила додаткові кошти з місцевого бюджету за рахунок зменшення преміального фонду виконавчих органів міської ради.

Згодом з держбюджету додали кошти, однак їх не вистачило для повного забезпечення інсулінозалежних медпрепаратами.

ЗІК

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =