новини твого міста

Працівники МЦЗ провели виїзну акцію у «Світанку»

- Суспільство ФОТО 224   0

Кілька років поспіль спеціалісти Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості щоліта зустрічаються з юними господарями санаторно-оздоровчого табору «Світанок», що знаходиться в урочищі Помірки села Станиля. Не став винятком і цей рік − на запрошення керівництва дитячого відпочинкового закладу посадовці провели профорієнтаційний захід на тему: «Вибір професії».

Працівники МЦЗ провели виїзну акцію у «Світанку»

Його учасниками стали учні загальноосвітніх шкіл Львівщини, що впродовж трьох тижнів відпочиватимуть у таборі. Марія Добрянська, фахівець з профорієнтації Стебницької міської філії розповіла учням про діяльність служби зайнятості, ознайомила з актуальними професіями на місцевому ринку праці й навчальними закладами, де можна здобути затребуваний нині фах. 
Цікаво пройшли інтерактивні заняття з використанням профорієнтаційних вправ і забав, а саме: гра «Напис на спині», «Най, най, професія», «Відгадай професію». Таборяни активно долучалися до конкурсів, за допомогою жестів, невербальним способом, відтворювали особливості того чи іншого ремесла. Під час командних змагань діти по черзі малювали предмети, які характеризували певні види трудової діяльності, а їхні суперники відгадували назву зображення. Наприкінці заходу школярам транслювали анімаційні профорієнтаційні відеоролики про затребувані професії.
Літо, канікули, цікаві друзі й незабутні враження для школярів – завжди добре. Та відпочинок, проведений з користю, – ще краще. Адже нові знання надовго закарбовуються у пам’яті, збагачуючи юну особистість.

Ірина Твердовська, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -