новини твого міста

Скоро відкриття: «АТБ - МАРКЕТ» шукає працівників у Стебнику

- Господарство ФОТО 690   0

Минулого місяця у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій. Захід організований на замовлення ТОВ «АТБ - МАРКЕТ», який у другій половині грудня відкриє магазин «АТБ - МАРКЕТ» у м.Стебнику.

Скоро відкриття: «АТБ - МАРКЕТ» шукає працівників у Стебнику

ТОВ «АТБ - МАРКЕТ» - являється найбільшою роздрібною мережею продуктових магазинів в Україні і налічує понад 1000 магазинів, які розташовані більш ніж в 256 населених пунктах 22 областей України. В нашому регіоні магазини знаходяться в містах Трускавець, Дрогобич та Борислав.

Всього у заході взяло участь понад 8️0️ осіб. Це не тільки зареєстровані безробітні, котрі виявили бажання відвідати даний захід, а й інші мешканці міста Стебника та Дрогобицького району.

Скоро відкриття: «АТБ - МАРКЕТ» шукає працівників у Стебнику

З метою укомплектування вакансій магазину «АТБ - МАРКЕТ», провідний менеджер по роботі з персоналом Західного регіону даного підприємства, Уляна Дудяк, презентувала посади, котрі потребують укомплектування, а саме: адміністратор, товарознавець, продавець-консультант, охоронник, вантажник та прибиральник службових приміщень. Загалом планується створити 5️0️ робочих місць. Уляна Ігорівна розповіла присутнім про умови та порядок прийому на роботу працівників, детально зупинившись на умовах оплати праці, щорічних оплачуваних відпустках, графіку роботи та можливості кар'єрного росту.

За результатами ярмарку понад 60 відвідувачів заходу зацікавилися роботою та заповнили анкету для подальшої індивідуальної співбесіди.

МЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -