новини твого міста

У центрі зайнятості безробітним і школярам розповіли про службу в Нацгвардії

- Суспільство ФОТО 84   0

З метою інформування про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом у Стебницькій міській філії ЛОЦЗ відбувся захід для безробітних «Семінар з орієнтації на службу в лавах Національної гвардії України», за участю представників Західного відділення комплектування Національної гвардії України.

У центрі зайнятості безробітним і школярам розповіли про службу в Нацгвардії

Розпочала захід Віра Мисько, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ, котра довела до уваги присутніх основні тенденції розвитку регіонального ринку праці, ознайомила з сучасними сервісами, що використовує служба зайнятості та наголосила на актуальності військової служби за контрактом.

У центрі зайнятості безробітним і школярам розповіли про службу в Нацгвардії

Надія Крутенчук, інструктор Західного відділення комплектування НГУ, розповіла присутнім про порядок відбору громадян на військової службу за контрактом у НГУ та нюанси перебування у військовому резерві, ознайомила з переліком посад, в яких є потреба, а саме: водії, інструктори з водіння, командири відділення, зв’язківці, механіки. Більш детально зупинилася на грошовому, матеріальному забезпеченні та пільгах, які отримають безробітні у разі підписання домовленостей про службу в НГУ. А саме: заробітна плата від 9500 гривень на місяць, різні види одноразової допомоги, наявність необхідної амуніції, медичний супровід, щорічні оплачувані відпустки, зручний робочий графік, можливість кар’єрного росту. Надія Олександрівна зазначила, що незабаром у Дрогобичі відкриється відділення НГУ та надала його адресу.

У центрі зайнятості безробітним і школярам розповіли про службу в Нацгвардії

Цього ж дня фахівці центру зайнятості спільно з представниками Національної гвардії України відвідали Стебницьку гімназію №6 та ознайомили учнів 9-х класів з актуальними професіями, з підприємствами регіону, які мають потребу в кадрах, з послугами СЗ та проінформували про можливість проходження навчання в навчальних закладах Національної гвардії України, зокрема у Національній академії Національної гвардії України в м. Харкові та м. Києві. Надія Крутенчук розповіла про умови вступу в навчальні заклади, ознайомила з переліком навчальних спеціальностей та запевнила у гарантованому працевлаштуванні після успішного завершення навчання.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?