новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 10
Віта живе в Америці не 4 а вже почті 10 років
John Silver - 20 липня 2015 21:06 » У Стебнику горіли дерев'яні сараї
До " Я не з ......"Треба було ці ділянки узаконити участникам АТО разом з живими ще козами.
Я не з Дорожова, але - 19 липня 2015 23:02 » У Стебнику горіли дерев'яні сараї
Щось мало ділянок учасникам АТО звільнили... Треба ще! Перун Вам в поміч!
До Миколи Ваші вигадані закони світобудови ( так як і Маклауд) - це все філософія, яку ніколи не поважав - одне бла-бла-бла. І Ви праві , цю всю нісетницю маю в носі. Я реаліст , а реалії на поверхі - мертві і скаліченІ молоді люди, зруйнованні міста і села, покаліченні сотні тисяч доль. Верніться на землю !!!
ту John Silver,
Таке враження що Ви Дункан Маклауд, і закони світобудови Вас не стосуються...?!
Вмирають. Вмирали і на Майдані , вмирають і в АТО, і пропадають безвісті... Питання тільки - за що і за кого?
Але все одно,зроблено багато!Мер молодець
Тут в цілому Стебнику є ще що робити! Поки нема чим тішитись!
Мер молодець ! :) Хто знає коли по вул.Мельника почнуться роботи ?
Краще головою об вантажівку , чим когось.
Винен пацан на мотоцику - однозначно. Він обігнав фактично аж два авто, виїхав на зустрічну смугу. Фактично сам себе прирік на летальний кінець.
Перший пункт вітпадає бо обгону на перехресті не було,решто спорне питаня .
Андрій ти напевно не водій,бо існує на дорозі ще таке як зневага до дрібниць.Водій газелі мав зробити тільки дві елементарні речі і все було б добре це :1 під їхати на перехрестя так щоб було добре видно дорогу і 2 махати головою в ліво право переконуючись чи нікому не заважає.На тому відео зупини на 6 секунді і подивись як він мав встати щоб було видно що робиться на дорозі.Ось фото,я зробив експеримент і під їхав на те місце і став як газель подивись що він бачив http://s018.radikal.ru/i504/1506/95/3607c291b3c3.jpg
Не хочу лукавити але:
1) 14.6 Обгін заборонено: a) на перехресті;
2) 12.4 У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год.
3) 2.1 Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
a) посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії;
б) реєстраційний документ на транспортний засіб;
ґ) поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення);
Тут питання не "хто з ким", а питання "як відірватися від Дрогобича. На мою думку і один і інший варіант є виграшним для Стебника, бо нам втрачати нічого. Якщо цитувати пана John Silver ми вже перебуваємо в "жо...", і якщо хтось не помічає - то вже досить таки давно. Тому громаді сильно переживати не варто, бо (знову повторюся) втрачати нічого. А ось здобутки можуть бути чималі. По-перше формування місцевого бюджету, незалежного від "побратима" Дрогобича. Скептики закинуть "скільки тих грошей". Скільки би не було, але краще хоч якісь кошти, ніж їх катастрофічна відсутність. По-друге при успішній реалізації реформ мають утворитися державні органи накшталт відділу освіти, поліційного відділку тощо. А це означає нові робочі місця. Ну і врешті нарікати на мера стане цікавіше, оскільки той уже не буде англійською королевою, а персоною з можливостями ну і з відповідальністю. Наразі за що я персонально переживаю, так це за наявність менеджерських кадрів, які в процесі реформи могли б виторгувати для нас все таки кращі умови (йдеться про Болехівці, Гаї іт.д.) Поживемо побачимо...
так багато громад швидше за все не буде. от в жидачівському районі 3 громади, в самібріському 4. 14 - це забагато, той проект полюбому переглянуть
"...утворити територіальну громаду з центром в Стебнику з приєднанням сіл Уличне, Доброгостів,..."Але на карті показано, що уличнянська громада (№7) є самостіна від Стебника. І головне - що таке обєднання дає пересічному мешканцю? Чи вийде так як з Європою -" хочем в ЄВРОПУ , а попали в ж*пу"
Надіємось на справедливий суд.
ч.3 ст.185: Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
ч.4 ст.187: Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, - карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.
п.п.1, 6, 9, 12 ч.2 ст.115: Умисне вбивство: 1) двох або більше осіб; 6) з корисливих мотивів; 9) з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення; 12) вчинене за попередньою змовою групою осіб; - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.
Інформація взята з офіційного веб-сайту прокуратури Львівської області
мене хіба цікавить звідки ця інформація
Хочуть зробити як краще а вийде як завжди. Не буде толку з того об'єднання
Нехай скоротять у себе штати і зекономлять кошти!
11 школа ще 18 переживе
а дорогу починаючи від мінстрою на Трускавець шановне керівництво Укравтодору зробить коли рак на горі свисне...
Мудаки. Краще нехай напівгнилу 11 школу закриють. Бо скоро дітям на голови стеля буде падати. Все життя їм та 18 школа в очах стоїть.
Коментар хочеться тобі в морду тобі дати .Тарас віддав своє життя за Україну а ти пишеш не Герой може ти Роман Ватнік чи провокатор?