новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 18
На базі Стебницького Полімінералу можна було би зробити спелеолікарню + додати до цього близьке розташування Трускаця з його нафтусею + хорошо інфраструктуру і ситуація в стебнику різкими темпами пішла би вгору. Нові робочі місця, надходження до бюджету, нові дороги і т.д. Це мільйони, мільярди прибутку !
ніякий він не тренер...а гроші на бух вони збирають!!!
Вічна пам'ять нашому землякові! Він справжній герой! Хай земля буде йому пухом...
Волонтери молодці! Обов'язко долучусь до суботньої акції. Разом ми зробимо наше місто чистішим та комфортнішим для проживання.
Видно, що в ФК Стебник туго зі спонсорами, раз тренер збирає пожертви для команди...
молодці старші. думав, що програють ще з більшим рахунком, а тут кінець другого тайму - 3:1 в нашу користь. сила духу, що ще скажеш.
файно зіграли 3-1
жаль що програли 0:1
Є інформація, що тіло в такому жахливому стані, що жінці довелось їхати у Львів на впізнання. Жаль дружину((
Вічна пам'ять герою України! Твої земляки тебе не забудуть...
Успіхів Олександру на новій посаді! Вірю, що наш земляк працюватиме на користь батьківщини.
Якби дрогобицькі аферисти-комунальщики, такі, як янів і янко лепкий у дрогобичі, так вміли працювіати, як Ігор Гуль, то господарка в Дрогобичі не була б збитковою, а то ті керівники-нічтожні випрошують у міської ради, як останні бомжі, гроші на утримання працівників комунального господарства. А де їх робота? Не чути й не видно? Хіба гроші відмивати вміють...
Тільки незрозуміло хто буде розробляти схему. Адже тут потрібний проектант а не ...... і грощей в бюджеті на ці роботи незакладено
Бачу що стебницька влада усвідомлює необхідність дозволити людям автономку. Це питання давно назріло. Ну що ж чекаємо позитивного вирішення ціє ситуації.