новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 2
Все відзначаєте , празднуєте , скачите... А де вода? Коли буде ?
Усіх звільняти. Усіх!
)))))))..)))))))))))))0 мене теж радість переповнює..
А місто , де більше 20 тис. мешканців , без відділку поліції а з опорним пунктом це що , село чи місто ?
Звідкіля таке словосполучення " карстові породи"? Карст - це не порода , грубо і приблизно можна сказати, що це порожнина. А точно - Карст — совокупность процессов и явлений, связанных с деятельностью воды и выражающихся в растворении горных пород и образовании в них пустот, а также своеобразных форм рельефа, возникающих на местностях, сложенных сравнительно легко растворимыми в воде горными породами (гипсами, известняками, мраморами, доломитами и ...)
правда пекла є
Більше крадіть і природа зробить свою місію.
Пролетарій - 14 серпня 2017 20:05 » У Стебнику обікрали православну церкву
На таке здатні тільки стебницькі європейці.
Бредятіна якась. Машиніст повинен був зупинити потяг , щоб дати дорогу мужику.? Чи він повів потяг напряму по полю ?
Може ще відео тобі дати? Не фейк, в сусідньому будинку це сталось, на Мельника 2.
Стебник перетворюється на притон страшно з дітьми і після роботи іти .Наркомани алкаші гопота поліції немає дякуючи Дрогобичу який нас обкрадає зробили з нас велике неконтрольованого село
Стебничанину: дах необов'язково має бути металевим для того. щоб у нього вдарила блискавка. Для цього достатньо наявності арматури у несучих (залізобетонних чи ін. металевих) конструкціях, які мають заземлення, металеві труби (водопровід, опалення, каналізація) і навіть електропровід у стінах. Вчіть фізику.
Стебничанин - 31 липня 2017 15:19 » Блискавка спричинила шкоду стебничанам
1._ Дах сам ( не металевий) не притягує блискавку , якщо на ньому відсутні антени. 2_ В противном випадку повино бути заземлення , штир який повинен бути вище антен і який захищає ВСЕ від пораження на 45 градусів. 3_ В будинку було погане (або відсутнє) повторне заземлення нульового проводу.
І ще одне - при блискавках бажано ВСЕ ВИТЯГУВАТИ З РЕЗЕТОК.
"на вулиці неподалік букмекерської контори виник конфлікт. Під час нього зловмисник вдарив молодого чоловіка ножем у живіт."_"зловмисник зайшов у під'їзд одного із житлових будинків, де почав грюкати у двері однієї з квартир. На зауваження 63-річного сусіда чоловік відповів двома ударами ножа. "_"зловмиснику обрано міру запобіжного заходу". _ Що за анонімне повідомлення. ПРИЗВІЩЕ ЗЛОМИСНИКА, АДРЕСА КОНФЛІКТІВ, призвіща пострадалих. Інакше це все ФЕЙК.
Грабунків, згвалтувань, побиття дружин, дітей, викідання сміття на вулицю, уколів у вену наркоманами тощо зросло у Стебниу у 1000 разів. Собакі гуманні і людяні. З точки зору автора, стебничан треба огородити проволовкою і зробити резерваціею для скотів.
Замість продажу земельних ділянок на аукціоні, депутати міської ради потихоньку розкрадають землі міста, свідомо приймаючи незаконні рішення. Чому мовчить опозиція? Можливо всі в долі? Де звернення в контролюючі органи? А це кошти громади, за які можна відремонтувати і дороги, і прибуткові території привести до ладу. Стебник, пробудись!!!
В дрогобичі кишеню набивав,і це саме думае робити в нашому місті .
Петро Романович зробив хід конем... Разом із розподіленими між депутатами коштами "роздав" ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ... Тобто виборці зі скаргами побіжать НЕ до виконкому, а до свого депутата, який розпорядився коштами... Ефективно розпорядився чи ні... Покаже час... ))))) А депутати вирішили у відповідь обмежити кількість посадовців виконкому... Ось так бавляться у "войнушку"...
Так всю каденцію пробалакає і нічого не робить. Лише бла-бла і бла-бла. Хай дома сидить і говорить сам до себе. Тошнить вже від того хляпання язиком. Працювати требе. а не історіі розказувати.
Чому притягнути тільки до адміністративної відповідальності? Його треба до кримінальної, він на це заслуговує!
Чуткам не вірю,але, на базі дренажного складу (територія заводу,що під трускавець лісом) хотять звести завод по переробці обласного сміття.Придумав якийсь дядько зі Львова,. Жили ми за часів заводу в смроді і порохах,де дерева всі знищив викид з коменів,жук колорадський здох,то тепер навязують в смроді від помийки доживатти. ХЛОПЦІ~~коли ви говорите про робочі місця і асфальтові дороги---то байгарам розкажете,наплодив завод перхоті.Вони з горів лізти як саранча, а тепер казки несуть.
Давно пора,людина від економічних питань далека
Ім усім треба йти...НАЗАВЖДИ! Стебник знищено, але у стебничан ще є лице, не можна його втратити, щоб стати частиною мікрорайону Дрогобича чи Трускавця.
Дурдом, а не бюджет. Куди дивляться депутати? Старосольський робить що хоче...
Немає віділення поліції,немає віділення Укртелекому,немає громадського туалету,вже дойшла черга до шкіл,цікаво як діти маленькі з Сільця мають доїжджати в Стебник,чим?Маршрутки такі цікаві дітей брати,що немає ради.Це питання до кого?
Якою це треба бути ..... на всю голову , щоб пустити незнайомця в квартиру , щоб він рився в шафі. А сама що в той час робила , підмивалась ?
Придумали ж слово - "оптимізація" , для пудрення мозгів людям в любій галузі. Чому просто не написати -"В мерії створили комісію для ЗАКРИТТЯ шкіл"???? І за таке питання депутатам взагалі не потрібно голусовати. Про дітей подумали?? __Це моя особиста думка - мешканця Стебника.
На превеликий жаль, в Стебнику влада "відхрестилась" від ОСББ. Мовляв, нехай люди разом з головою все вирішують. А про допомогу ОСББ ніхто не думає і не хоче допомагати. Ну хоча би провести такий семінар, провести навчання для голів ОСББ, поїхати до Стрия чи Львова по обміну досвідом. Хто про це має подбати ? Може ВЛАДА ?
Мій однокласник мені розповідав про це коли ми йши на це озеро просто гуляти. Він також розкащував що до нього приїжджала поліція і ставила питання, я навіть не міг подумати шо в мому маленькому місті може статись таке!