новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 2
Якою це треба бути ..... на всю голову , щоб пустити незнайомця в квартиру , щоб він рився в шафі. А сама що в той час робила , підмивалась ?
Придумали ж слово - "оптимізація" , для пудрення мозгів людям в любій галузі. Чому просто не написати -"В мерії створили комісію для ЗАКРИТТЯ шкіл"???? І за таке питання депутатам взагалі не потрібно голусовати. Про дітей подумали?? __Це моя особиста думка - мешканця Стебника.
На превеликий жаль, в Стебнику влада "відхрестилась" від ОСББ. Мовляв, нехай люди разом з головою все вирішують. А про допомогу ОСББ ніхто не думає і не хоче допомагати. Ну хоча би провести такий семінар, провести навчання для голів ОСББ, поїхати до Стрия чи Львова по обміну досвідом. Хто про це має подбати ? Може ВЛАДА ?
Мій однокласник мені розповідав про це коли ми йши на це озеро просто гуляти. Він також розкащував що до нього приїжджала поліція і ставила питання, я навіть не міг подумати шо в мому маленькому місті може статись таке!
Цитата: Петро Олександрович
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.

"Лягушатник" - це народна назва цього місця, її неможливо перекласти. Ваші "зауваження" в даному випадку є просто недоречними.
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.
Дивно! Невже тіло могло пролежати з серпня чи навіть липня місяця, і ніхто його не бачив. Там багато городів , озеро , і собак вигулюють кожного дня. Люди там постійно присутні.
"Тепер можеш собі, друже, таке уявити:
Шоб усі за вечір дулі та в одну стулити?
Уявляєш, яка б дуля здоровенна вийшла
Ото й нам така подяка, а може ще й більша!" (Павло Глазовий)
Р. Корпан , нема такої країни як "Венгрія" . Є "Угорщина" (укр.), або "Венгрия"(рос.), або "Hungary" (англ.) "...То є на стебницькій землі. То є той же самий... Будь-коли, будь-що... Може бути і сміттєпереробний без нашого впливу завод"...Пан Михайло Кішко , кидайте курити всяку гидоту.

"...
В даний момент така міра є вимушена із-за блокування активістами Броницького сміттєзвалища.З понеділка 20.03.2017р.сміття з бази УВТК почало вивозитися і утилізуватися,даним підприємством.
а для чого мерія в Стибнику якщо все закривають...ті гроші що йдуть на дармоїдів краще віддайте на школи
Мєстний, типа. - 20 березня 2017 08:59 » Біля бази УВТК незаконно скидують сміття
А кому належить ця територія? Хто дав розрішення скидати сміття? __Краще треба було скидати біля міськради , або до ніг Шевченку на площі.__ Петру Старосольскому лопату в руку і нехай разом з приватним підпреємцем тачкою вивозить ці гори на сміттєзвалище!! А не хоче - нах... з пляжу , тобто з мера.
Меріі в Стебнику-непотрібно взагалі. 2,5 міл.грн.-викидаємо на банду!
Мєстний, типа. - 18 березня 2017 07:25 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Чувак Дмитро , базар іде не про Пецюха , а про Петю-мера.
чувак, мэр вже не Пецюх.... \\\\
Мєстний, типа. - 16 березня 2017 08:55 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Гнати в шию Пецю , який не відстоює майбутнє стебницьких учнів. Зробили з 20тисячного Стебника село в натурі , вірніше хутір з опорним пунктом поліції замість відділку. Залишилось зберегти тільки одну школу з навчальними класами і одного дільничого лікаря. І можна рулити тільки базаром, одержуючи "надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)"
Мєстний, типа. - 15 березня 2017 19:27 » У Стебнику на вул. Мельника сталась ДТП
Краще б шию собі звернув , Шума-хер отстойний.
Організовуйтесь у групи зацікавлених, походіть злагодженно групою на сесіїї, по судах, по т.мережах, тоді може щось вийде... по одинці, з вас зроблять дурня!!! і ще, колись, ще під час виборів питав вже діючого панамера про автономку, той одразу відрізав ...забудьтте, ніякої автономки! так що тут до нього питань нема. і ще і ще, добре що я відрізався!!!
Ну що не скачите, майдановці? Значить все добре - "Ставки бур'яном поросли. Село неначе погоріло, Неначе люде подуріли, Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть! . " Т. Г. Шевченко про Україну 2017р.
Недавно підняли в КИЇВі - 13. 65гр / куб До підняття - ВІННИЦЯ - 11, 16гр , ЛЬВІВ - 10, 50гр , КРИВИЙ РІГ - 11, 55гр. і т. д. С Т Е Б Н И К --- 20,04 гр / куб !!!! Доскакались ?!
Шановні "царьки" міста і ті, що уже мають автономне опалення...
Що зробити, щоб отримати дозвіл на відрізку від центрального...
Ви, можновладці НЕ даєте право розпоряджатися своїм майном у своєму помешканні...
А ви - ті, що уже відрізались у 2016 році... скажіть як? За хабар напевно??? Адже офіційно дозволи нинішня влада НЕ нає на окремі квартири...
До Старосольського... А як же ваш пункт програми... здається №13... "хто забажає, то зможе отримати автономне опалення"... забув? чи Стебник теплоенерго очолює якийсь кум і йому роботу треба забезпечити???
Вибори не за горами... Гнати в шию...
Цитата: Олеся
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Після виборів діючий мер обіцяв виконати 22-й пункт своєї програми: "Приведення штатної чисельності Стебницького відділення міліції, відновлення роботи дільничних інспекторів та патрульно-постової служби, що приведе до зниження криміногенної ситуації в місті." По факту, саме за час каденції нової влади у 2016-му році відділ було реформовано в опорний пункт, чисельність міліціонерів скорочено, а криміногенна ситуація в місті зараз просто зашкалює. Це наслідок бездіяльності теперішньої влади. Якщо мер Старосольський не міг впливати на ситуацію, то чому тоді давав такі обіцянки перед виборами???? В іншому випадку до нього б не було питань, а так виходить, що за слова треба відповідати.
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ви приміщення Ощадбанку взагалі на горище переселили би, бовдури. Хоч раз подивились , як по сходах тяжко (особливо зимою) піднімаються похилі мешканці, щоб заплатити комуналку і в яких умовах вони чекають свою чергу.
Тепер будуть перевіряти всіх підприємців стебника.
Самий гіршиймер за всі часи стебника!!!
Головне що Петруняка і компанії бізнес йде в гору,а бюджет почекає)))
Старосольський не ображай стебничан...попередники вже то зробили. Нащо було до влади рватися, щоб теж так діяти
Для нашоі меріі, Лабовки і Асафатів, та всіх стебницьких ксьондзів....ТРЬОХ ПУТІНІВ ТРЕБА!
До чого отець тут)) -так ніби то з його машини випало.Ще скажіть,що Путін винен
Старасольському і його каманді також. Любителі грошей і брехні. Пройдисвіти!
То треба було сказати о.Володимиру "рижому" про це гівно! Бо він ну дууууже любить гроші!