новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 2
В дрогобичі кишеню набивав,і це саме думае робити в нашому місті .
Петро Романович зробив хід конем... Разом із розподіленими між депутатами коштами "роздав" ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ... Тобто виборці зі скаргами побіжать НЕ до виконкому, а до свого депутата, який розпорядився коштами... Ефективно розпорядився чи ні... Покаже час... ))))) А депутати вирішили у відповідь обмежити кількість посадовців виконкому... Ось так бавляться у "войнушку"...
Так всю каденцію пробалакає і нічого не робить. Лише бла-бла і бла-бла. Хай дома сидить і говорить сам до себе. Тошнить вже від того хляпання язиком. Працювати требе. а не історіі розказувати.
Чому притягнути тільки до адміністративної відповідальності? Його треба до кримінальної, він на це заслуговує!
Чуткам не вірю,але, на базі дренажного складу (територія заводу,що під трускавець лісом) хотять звести завод по переробці обласного сміття.Придумав якийсь дядько зі Львова,. Жили ми за часів заводу в смроді і порохах,де дерева всі знищив викид з коменів,жук колорадський здох,то тепер навязують в смроді від помийки доживатти. ХЛОПЦІ~~коли ви говорите про робочі місця і асфальтові дороги---то байгарам розкажете,наплодив завод перхоті.Вони з горів лізти як саранча, а тепер казки несуть.
Давно пора,людина від економічних питань далека
Ім усім треба йти...НАЗАВЖДИ! Стебник знищено, але у стебничан ще є лице, не можна його втратити, щоб стати частиною мікрорайону Дрогобича чи Трускавця.
Дурдом, а не бюджет. Куди дивляться депутати? Старосольський робить що хоче...
Немає віділення поліції,немає віділення Укртелекому,немає громадського туалету,вже дойшла черга до шкіл,цікаво як діти маленькі з Сільця мають доїжджати в Стебник,чим?Маршрутки такі цікаві дітей брати,що немає ради.Це питання до кого?
Якою це треба бути ..... на всю голову , щоб пустити незнайомця в квартиру , щоб він рився в шафі. А сама що в той час робила , підмивалась ?
Придумали ж слово - "оптимізація" , для пудрення мозгів людям в любій галузі. Чому просто не написати -"В мерії створили комісію для ЗАКРИТТЯ шкіл"???? І за таке питання депутатам взагалі не потрібно голусовати. Про дітей подумали?? __Це моя особиста думка - мешканця Стебника.
На превеликий жаль, в Стебнику влада "відхрестилась" від ОСББ. Мовляв, нехай люди разом з головою все вирішують. А про допомогу ОСББ ніхто не думає і не хоче допомагати. Ну хоча би провести такий семінар, провести навчання для голів ОСББ, поїхати до Стрия чи Львова по обміну досвідом. Хто про це має подбати ? Може ВЛАДА ?
Мій однокласник мені розповідав про це коли ми йши на це озеро просто гуляти. Він також розкащував що до нього приїжджала поліція і ставила питання, я навіть не міг подумати шо в мому маленькому місті може статись таке!
Цитата: Петро Олександрович
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.

"Лягушатник" - це народна назва цього місця, її неможливо перекласти. Ваші "зауваження" в даному випадку є просто недоречними.
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.
Дивно! Невже тіло могло пролежати з серпня чи навіть липня місяця, і ніхто його не бачив. Там багато городів , озеро , і собак вигулюють кожного дня. Люди там постійно присутні.
"Тепер можеш собі, друже, таке уявити:
Шоб усі за вечір дулі та в одну стулити?
Уявляєш, яка б дуля здоровенна вийшла
Ото й нам така подяка, а може ще й більша!" (Павло Глазовий)
Р. Корпан , нема такої країни як "Венгрія" . Є "Угорщина" (укр.), або "Венгрия"(рос.), або "Hungary" (англ.) "...То є на стебницькій землі. То є той же самий... Будь-коли, будь-що... Може бути і сміттєпереробний без нашого впливу завод"...Пан Михайло Кішко , кидайте курити всяку гидоту.

"...
В даний момент така міра є вимушена із-за блокування активістами Броницького сміттєзвалища.З понеділка 20.03.2017р.сміття з бази УВТК почало вивозитися і утилізуватися,даним підприємством.
а для чого мерія в Стибнику якщо все закривають...ті гроші що йдуть на дармоїдів краще віддайте на школи
Мєстний, типа. - 20 березня 2017 08:59 » Біля бази УВТК незаконно скидують сміття
А кому належить ця територія? Хто дав розрішення скидати сміття? __Краще треба було скидати біля міськради , або до ніг Шевченку на площі.__ Петру Старосольскому лопату в руку і нехай разом з приватним підпреємцем тачкою вивозить ці гори на сміттєзвалище!! А не хоче - нах... з пляжу , тобто з мера.
Меріі в Стебнику-непотрібно взагалі. 2,5 міл.грн.-викидаємо на банду!
Мєстний, типа. - 18 березня 2017 07:25 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Чувак Дмитро , базар іде не про Пецюха , а про Петю-мера.
чувак, мэр вже не Пецюх.... \\\\
Мєстний, типа. - 16 березня 2017 08:55 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Гнати в шию Пецю , який не відстоює майбутнє стебницьких учнів. Зробили з 20тисячного Стебника село в натурі , вірніше хутір з опорним пунктом поліції замість відділку. Залишилось зберегти тільки одну школу з навчальними класами і одного дільничого лікаря. І можна рулити тільки базаром, одержуючи "надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)"
Мєстний, типа. - 15 березня 2017 19:27 » У Стебнику на вул. Мельника сталась ДТП
Краще б шию собі звернув , Шума-хер отстойний.
Організовуйтесь у групи зацікавлених, походіть злагодженно групою на сесіїї, по судах, по т.мережах, тоді може щось вийде... по одинці, з вас зроблять дурня!!! і ще, колись, ще під час виборів питав вже діючого панамера про автономку, той одразу відрізав ...забудьтте, ніякої автономки! так що тут до нього питань нема. і ще і ще, добре що я відрізався!!!
Ну що не скачите, майдановці? Значить все добре - "Ставки бур'яном поросли. Село неначе погоріло, Неначе люде подуріли, Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть! . " Т. Г. Шевченко про Україну 2017р.
Недавно підняли в КИЇВі - 13. 65гр / куб До підняття - ВІННИЦЯ - 11, 16гр , ЛЬВІВ - 10, 50гр , КРИВИЙ РІГ - 11, 55гр. і т. д. С Т Е Б Н И К --- 20,04 гр / куб !!!! Доскакались ?!
Шановні "царьки" міста і ті, що уже мають автономне опалення...
Що зробити, щоб отримати дозвіл на відрізку від центрального...
Ви, можновладці НЕ даєте право розпоряджатися своїм майном у своєму помешканні...
А ви - ті, що уже відрізались у 2016 році... скажіть як? За хабар напевно??? Адже офіційно дозволи нинішня влада НЕ нає на окремі квартири...
До Старосольського... А як же ваш пункт програми... здається №13... "хто забажає, то зможе отримати автономне опалення"... забув? чи Стебник теплоенерго очолює якийсь кум і йому роботу треба забезпечити???
Вибори не за горами... Гнати в шию...
Цитата: Олеся
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Після виборів діючий мер обіцяв виконати 22-й пункт своєї програми: "Приведення штатної чисельності Стебницького відділення міліції, відновлення роботи дільничних інспекторів та патрульно-постової служби, що приведе до зниження криміногенної ситуації в місті." По факту, саме за час каденції нової влади у 2016-му році відділ було реформовано в опорний пункт, чисельність міліціонерів скорочено, а криміногенна ситуація в місті зараз просто зашкалює. Це наслідок бездіяльності теперішньої влади. Якщо мер Старосольський не міг впливати на ситуацію, то чому тоді давав такі обіцянки перед виборами???? В іншому випадку до нього б не було питань, а так виходить, що за слова треба відповідати.