новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 3
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ви приміщення Ощадбанку взагалі на горище переселили би, бовдури. Хоч раз подивились , як по сходах тяжко (особливо зимою) піднімаються похилі мешканці, щоб заплатити комуналку і в яких умовах вони чекають свою чергу.
Тепер будуть перевіряти всіх підприємців стебника.
Самий гіршиймер за всі часи стебника!!!
Головне що Петруняка і компанії бізнес йде в гору,а бюджет почекає)))
Старосольський не ображай стебничан...попередники вже то зробили. Нащо було до влади рватися, щоб теж так діяти
Для нашоі меріі, Лабовки і Асафатів, та всіх стебницьких ксьондзів....ТРЬОХ ПУТІНІВ ТРЕБА!
До чого отець тут)) -так ніби то з його машини випало.Ще скажіть,що Путін винен
Старасольському і його каманді також. Любителі грошей і брехні. Пройдисвіти!
То треба було сказати о.Володимиру "рижому" про це гівно! Бо він ну дууууже любить гроші!
Совпадение недумаю..То до Грошей може зі Стебника зроблять другий Трускавець головне щоб гамно прибрали....
Не тільки квартир але й пвдвалів та людей на вулиці! А саме смішніше те що люди знають хто їх обкрадає але мовчать!
Це тому що в стебнику немає поліції крадуть все і всюди і з квартир і з автомобілів а злодії мають волю розгулятися бо нема кому їх погонити налякати. З цим треба щось робити або більше корів або створювати якісь дружини колективи щоб навести порядок у рідному місті, чи ми не господарі цього міста.
Сьогодні автоперевезення пасажирів Дрогобич-тускавець відбувалося за ціною 9 грн. На зауваження водій хамовито кричав. Невже неможна поставити на автостанції комісію, яка б перевірила одного, другого...Десятого водія.
Де посипали?ДТП було в суботу в обід. Субота неділя понеділок вівторок середа на Скренті і до Трускавця хто посипав? Біля церкви і до цвинтару хто посипав? дітям до 18 школи хто тротуари почистить і посипить бо йдуть поміж машини? Чи путін х..ло?
Пецюх щось неголосує мабуть конкуренція ...
"Серед бюджетних питань також розглянуто встановлення керівництву мерії протягом 2017 року надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)." За які такі досягнення і особливо важливі роботи (списки в студію!!)? Ви рвались на ці місця , ось і працюйте на окладі.
таких мерів гнати в шию...діють лише в своїх інтересах...всі рвуться до корита,а зробити щось для міста,так мера немає...коли собаки за жопу покусають тоді і зашкрібаються,та щоб пізно не було...по місті пройти нормально не можна,собаки ідуть за тобою,а ще як гоняться,це взагалі жах...іду з малою дитиною і незнати куди тікати,щоб обминути тих собак...
Ха...плітки...де докази, що це плітки.Я особисто там не був, але таке чув.А може і стаття плітки?! Реально п.Наталі ніхто не допомагає і НЕ ДОПОМАГАВ((, хоча це все в наших інтересах і таке враження, що всі "сабаки"Стебника належать Наталі і її магазину))).А їй якщо б допомгли з приміщенням вона б реально щось зробила для Стебника але це нікому не потрібне.В нас на першому місці...дійсно, а що в нас на першому місці?-АААА, згадав, нічого. Власні інтереси.
"німаки почули що треба грошей на дороги, про притулок не йшлося?! тоді німаки подивились один на одного, розвернулись і пішли"... це ж треба такі плітки придумати))... народний фольклор, що тут ще скажеш...
Колись німці хотіли профінансувати притулок для тварин, була лиш одна умова: приміщення і комунікації, тобто газ у першу чергу, при зустрічі з паном Пецюхом (тодішній мер) німаки почули що треба грошей на дороги, про притулок не йшлося?! тоді німаки подивились один на одного, розвернулись і пішли......
Призвіще неврівноважених (скоріш психопадів) працівників мерії "огласите весь список пжалуста".
п.Олена не винна що нам вирубали світло на ринку за неоплату дирекцією.Тому не пишіть того,що не знаєте.І п.Андрія вибрали собі самі підприємці,за його кандидатуру проголосувало 56 підприємців.
http://www.drogmedia.net.ua/index.php/hariacha-khronika/2646-pidpryiemlyva-bukhh
alterka- hroshi-komunalnoho-rynku-ta-kerivnyky-sumisnyky
"...як я запропонував це: щоб вибрали із своїх людей когось на керівника." А ну список "своїх" і "не своїх" в студію , скотиняки.
Пан Помік "втілює" в життя декомунізацію, адже парк комуністичний.
Це все маленькі злочини! А ось великі злочини влада чомусь не бачить! Ось наприклад відомий пан "Помік" замахнувся на парк в Стебнику який був посаджений ще за часів комунізму! Він забажав викупити його і вирізати там весь ліс який є красою Стебника й куди літком ходять відпочивати діти!
Які пани? Стадо "баранів"! Свою бездіяльність і байдужість продемонстрували всі, а особливо "керівник міста" господар ще той!!! Тріпатись вміють всі, а грамотно спрацювати немає кому. Не можете настроїти роботу значить берете лопати і махаєте ви обрані для вирішення проблем мешканців міста, а це проблема серйозна так,як травмуються люди!!! Проаналізуйте!
нiколи не думала що в стебнику такi люди прийдуть до влади-- ганьба iм за такi рiшення
До чого тут стояки, бізнес, і намахування??? дивіться, ваші притензії мали би сенс якщо би все було ідеально, тобто ніяких тепловтрат, ніяких зелених газонів посеред зими!!! ніяких, розуміете??? а так виглядае, що ви за мої кошти хочете вирішити свої проблем, ось і усе, стосовно вітряка: слушна ідея, треба поміркувати!!!!
При чім тут фасади,кутові квартири,підвали,передчасні включання і ....СССР.Це все ваша буйна фантазія, можете собі хоч вітряк на балконі повісити.Але факт той, що не два дні передчасного включання,а весь опалювальний сезон за ваші стояки платять пенсіонери.Звичайно вам , так званим бізмесменам то до одного місця.Ваш бізнес то і є намахувння інших
Я, чесно кажучи, не відключалася б від ЦО, але...
1.вересень-Жовтень буває холодним і тоді в мене всі вдома хворі, голова болить від включеної духовки,тратиться велика кількість газу і електроенергії на обігрівання
2.Взимку в лютому, коли опалення є, принаймі, коли так кажуть що є, то погрітись можна хібащо притулившись до батареї, яка тепла, наче чашка кип ятку, що вистоялася на морозі хвилин 15.Тобто грітись можна, хібащо лежачи на батареї-непоганий варіант для котів.Не гріюся, використовую обігрівальні прилади, плачу за них і за опалення
3.Весною, коли гарячо і не потрібно аж стільки тепла, я відчиняю кватирку, бо нема чим дихати і при цьому мушу платити за це.
Питання, навіщо платити двічі?!
Стосовно стояків то мені сусіди не платять, що я включаю опалення швидше ніж включається ЦО .в мене теж тепловтрати через те, що сусідні квартири, як і весь будинок холодний.Не хочу назад в СССР.Я там була-не сподобалось