новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 3
Цитата: Петро Олександрович
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.

"Лягушатник" - це народна назва цього місця, її неможливо перекласти. Ваші "зауваження" в даному випадку є просто недоречними.
Я дуже перепрошую, але навіть такі "сенсації" треба описувати українською мовою. А як не вмієте - спершу вивчіть рідну (якщо справді рідна), тобто державну. Сайт, що позиціонує себе засобом інформації не має права бути безграмотним.
Дивно! Невже тіло могло пролежати з серпня чи навіть липня місяця, і ніхто його не бачив. Там багато городів , озеро , і собак вигулюють кожного дня. Люди там постійно присутні.
"Тепер можеш собі, друже, таке уявити:
Шоб усі за вечір дулі та в одну стулити?
Уявляєш, яка б дуля здоровенна вийшла
Ото й нам така подяка, а може ще й більша!" (Павло Глазовий)
Р. Корпан , нема такої країни як "Венгрія" . Є "Угорщина" (укр.), або "Венгрия"(рос.), або "Hungary" (англ.) "...То є на стебницькій землі. То є той же самий... Будь-коли, будь-що... Може бути і сміттєпереробний без нашого впливу завод"...Пан Михайло Кішко , кидайте курити всяку гидоту.

"...
В даний момент така міра є вимушена із-за блокування активістами Броницького сміттєзвалища.З понеділка 20.03.2017р.сміття з бази УВТК почало вивозитися і утилізуватися,даним підприємством.
а для чого мерія в Стибнику якщо все закривають...ті гроші що йдуть на дармоїдів краще віддайте на школи
Мєстний, типа. - 20 березня 2017 08:59 » Біля бази УВТК незаконно скидують сміття
А кому належить ця територія? Хто дав розрішення скидати сміття? __Краще треба було скидати біля міськради , або до ніг Шевченку на площі.__ Петру Старосольскому лопату в руку і нехай разом з приватним підпреємцем тачкою вивозить ці гори на сміттєзвалище!! А не хоче - нах... з пляжу , тобто з мера.
Меріі в Стебнику-непотрібно взагалі. 2,5 міл.грн.-викидаємо на банду!
Мєстний, типа. - 18 березня 2017 07:25 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Чувак Дмитро , базар іде не про Пецюха , а про Петю-мера.
чувак, мэр вже не Пецюх.... \\\\
Мєстний, типа. - 16 березня 2017 08:55 » У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл
Гнати в шию Пецю , який не відстоює майбутнє стебницьких учнів. Зробили з 20тисячного Стебника село в натурі , вірніше хутір з опорним пунктом поліції замість відділку. Залишилось зберегти тільки одну школу з навчальними класами і одного дільничого лікаря. І можна рулити тільки базаром, одержуючи "надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)"
Мєстний, типа. - 15 березня 2017 19:27 » У Стебнику на вул. Мельника сталась ДТП
Краще б шию собі звернув , Шума-хер отстойний.
Організовуйтесь у групи зацікавлених, походіть злагодженно групою на сесіїї, по судах, по т.мережах, тоді може щось вийде... по одинці, з вас зроблять дурня!!! і ще, колись, ще під час виборів питав вже діючого панамера про автономку, той одразу відрізав ...забудьтте, ніякої автономки! так що тут до нього питань нема. і ще і ще, добре що я відрізався!!!
Ну що не скачите, майдановці? Значить все добре - "Ставки бур'яном поросли. Село неначе погоріло, Неначе люде подуріли, Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть! . " Т. Г. Шевченко про Україну 2017р.
Недавно підняли в КИЇВі - 13. 65гр / куб До підняття - ВІННИЦЯ - 11, 16гр , ЛЬВІВ - 10, 50гр , КРИВИЙ РІГ - 11, 55гр. і т. д. С Т Е Б Н И К --- 20,04 гр / куб !!!! Доскакались ?!
Шановні "царьки" міста і ті, що уже мають автономне опалення...
Що зробити, щоб отримати дозвіл на відрізку від центрального...
Ви, можновладці НЕ даєте право розпоряджатися своїм майном у своєму помешканні...
А ви - ті, що уже відрізались у 2016 році... скажіть як? За хабар напевно??? Адже офіційно дозволи нинішня влада НЕ нає на окремі квартири...
До Старосольського... А як же ваш пункт програми... здається №13... "хто забажає, то зможе отримати автономне опалення"... забув? чи Стебник теплоенерго очолює якийсь кум і йому роботу треба забезпечити???
Вибори не за горами... Гнати в шию...
Цитата: Олеся
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Після виборів діючий мер обіцяв виконати 22-й пункт своєї програми: "Приведення штатної чисельності Стебницького відділення міліції, відновлення роботи дільничних інспекторів та патрульно-постової служби, що приведе до зниження криміногенної ситуації в місті." По факту, саме за час каденції нової влади у 2016-му році відділ було реформовано в опорний пункт, чисельність міліціонерів скорочено, а криміногенна ситуація в місті зараз просто зашкалює. Це наслідок бездіяльності теперішньої влади. Якщо мер Старосольський не міг впливати на ситуацію, то чому тоді давав такі обіцянки перед виборами???? В іншому випадку до нього б не було питань, а так виходить, що за слова треба відповідати.
що за дурниці із поліцією, це ж наслідок так званого реформування та атестації а не каденції того чи іншого голови. Це смішно!!!!!!!!!!!! Будь-ласка не перекручуйте інформацію а подавайте її правдиво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ви приміщення Ощадбанку взагалі на горище переселили би, бовдури. Хоч раз подивились , як по сходах тяжко (особливо зимою) піднімаються похилі мешканці, щоб заплатити комуналку і в яких умовах вони чекають свою чергу.
Тепер будуть перевіряти всіх підприємців стебника.
Самий гіршиймер за всі часи стебника!!!
Головне що Петруняка і компанії бізнес йде в гору,а бюджет почекає)))
Старосольський не ображай стебничан...попередники вже то зробили. Нащо було до влади рватися, щоб теж так діяти
Для нашоі меріі, Лабовки і Асафатів, та всіх стебницьких ксьондзів....ТРЬОХ ПУТІНІВ ТРЕБА!
До чого отець тут)) -так ніби то з його машини випало.Ще скажіть,що Путін винен
Старасольському і його каманді також. Любителі грошей і брехні. Пройдисвіти!
То треба було сказати о.Володимиру "рижому" про це гівно! Бо він ну дууууже любить гроші!
Совпадение недумаю..То до Грошей може зі Стебника зроблять другий Трускавець головне щоб гамно прибрали....
Не тільки квартир але й пвдвалів та людей на вулиці! А саме смішніше те що люди знають хто їх обкрадає але мовчать!
Це тому що в стебнику немає поліції крадуть все і всюди і з квартир і з автомобілів а злодії мають волю розгулятися бо нема кому їх погонити налякати. З цим треба щось робити або більше корів або створювати якісь дружини колективи щоб навести порядок у рідному місті, чи ми не господарі цього міста.
Сьогодні автоперевезення пасажирів Дрогобич-тускавець відбувалося за ціною 9 грн. На зауваження водій хамовито кричав. Невже неможна поставити на автостанції комісію, яка б перевірила одного, другого...Десятого водія.