новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 4
Де посипали?ДТП було в суботу в обід. Субота неділя понеділок вівторок середа на Скренті і до Трускавця хто посипав? Біля церкви і до цвинтару хто посипав? дітям до 18 школи хто тротуари почистить і посипить бо йдуть поміж машини? Чи путін х..ло?
Пецюх щось неголосує мабуть конкуренція ...
"Серед бюджетних питань також розглянуто встановлення керівництву мерії протягом 2017 року надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)." За які такі досягнення і особливо важливі роботи (списки в студію!!)? Ви рвались на ці місця , ось і працюйте на окладі.
таких мерів гнати в шию...діють лише в своїх інтересах...всі рвуться до корита,а зробити щось для міста,так мера немає...коли собаки за жопу покусають тоді і зашкрібаються,та щоб пізно не було...по місті пройти нормально не можна,собаки ідуть за тобою,а ще як гоняться,це взагалі жах...іду з малою дитиною і незнати куди тікати,щоб обминути тих собак...
Ха...плітки...де докази, що це плітки.Я особисто там не був, але таке чув.А може і стаття плітки?! Реально п.Наталі ніхто не допомагає і НЕ ДОПОМАГАВ((, хоча це все в наших інтересах і таке враження, що всі "сабаки"Стебника належать Наталі і її магазину))).А їй якщо б допомгли з приміщенням вона б реально щось зробила для Стебника але це нікому не потрібне.В нас на першому місці...дійсно, а що в нас на першому місці?-АААА, згадав, нічого. Власні інтереси.
"німаки почули що треба грошей на дороги, про притулок не йшлося?! тоді німаки подивились один на одного, розвернулись і пішли"... це ж треба такі плітки придумати))... народний фольклор, що тут ще скажеш...
Колись німці хотіли профінансувати притулок для тварин, була лиш одна умова: приміщення і комунікації, тобто газ у першу чергу, при зустрічі з паном Пецюхом (тодішній мер) німаки почули що треба грошей на дороги, про притулок не йшлося?! тоді німаки подивились один на одного, розвернулись і пішли......
Призвіще неврівноважених (скоріш психопадів) працівників мерії "огласите весь список пжалуста".
п.Олена не винна що нам вирубали світло на ринку за неоплату дирекцією.Тому не пишіть того,що не знаєте.І п.Андрія вибрали собі самі підприємці,за його кандидатуру проголосувало 56 підприємців.
http://www.drogmedia.net.ua/index.php/hariacha-khronika/2646-pidpryiemlyva-bukhh
alterka- hroshi-komunalnoho-rynku-ta-kerivnyky-sumisnyky
"...як я запропонував це: щоб вибрали із своїх людей когось на керівника." А ну список "своїх" і "не своїх" в студію , скотиняки.
Пан Помік "втілює" в життя декомунізацію, адже парк комуністичний.
Це все маленькі злочини! А ось великі злочини влада чомусь не бачить! Ось наприклад відомий пан "Помік" замахнувся на парк в Стебнику який був посаджений ще за часів комунізму! Він забажав викупити його і вирізати там весь ліс який є красою Стебника й куди літком ходять відпочивати діти!
Які пани? Стадо "баранів"! Свою бездіяльність і байдужість продемонстрували всі, а особливо "керівник міста" господар ще той!!! Тріпатись вміють всі, а грамотно спрацювати немає кому. Не можете настроїти роботу значить берете лопати і махаєте ви обрані для вирішення проблем мешканців міста, а це проблема серйозна так,як травмуються люди!!! Проаналізуйте!
нiколи не думала що в стебнику такi люди прийдуть до влади-- ганьба iм за такi рiшення
До чого тут стояки, бізнес, і намахування??? дивіться, ваші притензії мали би сенс якщо би все було ідеально, тобто ніяких тепловтрат, ніяких зелених газонів посеред зими!!! ніяких, розуміете??? а так виглядае, що ви за мої кошти хочете вирішити свої проблем, ось і усе, стосовно вітряка: слушна ідея, треба поміркувати!!!!
При чім тут фасади,кутові квартири,підвали,передчасні включання і ....СССР.Це все ваша буйна фантазія, можете собі хоч вітряк на балконі повісити.Але факт той, що не два дні передчасного включання,а весь опалювальний сезон за ваші стояки платять пенсіонери.Звичайно вам , так званим бізмесменам то до одного місця.Ваш бізнес то і є намахувння інших
Я, чесно кажучи, не відключалася б від ЦО, але...
1.вересень-Жовтень буває холодним і тоді в мене всі вдома хворі, голова болить від включеної духовки,тратиться велика кількість газу і електроенергії на обігрівання
2.Взимку в лютому, коли опалення є, принаймі, коли так кажуть що є, то погрітись можна хібащо притулившись до батареї, яка тепла, наче чашка кип ятку, що вистоялася на морозі хвилин 15.Тобто грітись можна, хібащо лежачи на батареї-непоганий варіант для котів.Не гріюся, використовую обігрівальні прилади, плачу за них і за опалення
3.Весною, коли гарячо і не потрібно аж стільки тепла, я відчиняю кватирку, бо нема чим дихати і при цьому мушу платити за це.
Питання, навіщо платити двічі?!
Стосовно стояків то мені сусіди не платять, що я включаю опалення швидше ніж включається ЦО .в мене теж тепловтрати через те, що сусідні квартири, як і весь будинок холодний.Не хочу назад в СССР.Я там була-не сподобалось
Роман Васильович, Вікідепія пише: Підва́л (ще сутере́ни) — приміщення під першим поверхом будинку нижче рівня землі, заглиблене або напівзаглиблене в землю, призначене для зберігання запасів продуктів, товарів і т. ін.. Характеризується стабільністю добових і річних температур коштом теплоізяційних властивостей землі. !!!!!!! Підвали часто бувають пристановищами безпритульних. пане РоманЕ, навіщо обігрівати підвал??? коли він- підвал термо-самодостатній!!!!
зрештою, хочете зробити, ще одну боргову яму ??? робіть!!!
ДО хитруна: а хто мені буде платити за те, що я передчасно грію сусіда і його стояк поки ви раптом помітили, що прийшла осінь іпора вмикати ЦО?? а хто мені буде платити, що я утеплив фасад, щоб ваші стояки бува в кутових квартирах не позамерзали...???? тай узагалі, я відрізався бо мене якість послуг не влаштовувала!!! міЙ будинок останній в мережі від теплогенеруючої установи, ще й кутова квартира, в зимку більше 16 -градусів не прогрівало!!! тому я пішов на такі радикальні міри, а тепер мене сватають назад до ЦО!? ЯК КАЖУТЬ: МАРАЗМ-КРЕПЧАЕТ!!!!
Щодо пенсіонерів: залучайте інвесторів, корпан, і іже снімі в цьому шпец!!!
Ті, що мають автономне опалення,та не платять за стояки,виїжджають в рай за рахунок пенсіонерів, які не можуть зробити собі таке опалення.Через стояки в кожній кімнаті теж віддається тепло.Але за покази лічильника платять лище ті,що не мають індивідуального...То це є справедливо????Правильно влада піднімає питання
Мєстний - 5 листопада 2016 19:25 » На Дрогобиччині можуть утворити лише 4 ОТГ
Стебник, ти знову не в темі і не при дєлах!!
"...протягом багатьох років українці старанно намагалися забути свій родовід". Не правда це. Поза політичних і національних свар в суспільстві, кожній людині , КОЖНІЙ, цікаво знати свій родовід. Родовід мого батька з Прибалтики, а мами з Польші.
Дякую всім , хто приймав участь у створенні на 1 листопада маршруту "Центр - Цвинтар вул.Мекелити"
"Шановна" владо, це ви маєте платити людям за транзит.Ні, забирайте свої транзитні стояки на двір. Люди, які зробили автономне опалення, тому його і зробили, щоб відмовитись від ваши нікудишніх послуг.
Коли, наприклад, Росія експортує газ в Європу через територію України, то платить за транзит Україні, а не навпаки Україна Росії.
До "Я". Кинь гадость курити. Мова йде про стоякі центрального опалення від яких відрізанні батареї , а не стоякі газу.
Шановний Роман Васильович, якщо Стебнику не вистачає коштів , можу запропонувати СМР ще одне джерело. Розробіть програму і це буде регуляторний акт, який буде передбачати плату за хождіння стебничан по вулицях міста. А то ходять , розумієш, стесують сво'ми каблуцярами асфальт , а на ремонт доріг і тротуару міськвиконком тратиться. Є ще де-які ідеї.....
Як там 26.10. Путін назвав наших вищих керовників - "удивительные идиоты". Мабуть і Ви до них відноситесь....
Мало вірогідно, це якась провокація ))) 90% житлового фонду передано в ОСББ, які на момент прийому-передачі на свій баланс В ОБОВЯЗКОВОМУ порядку підписали акт розмежування З УСІМА постачальними підприємствами, в т.ч. і з газовою канторою...
На хлопський розум пояснюю - труби і стояки на будинку (після вхідного вентеля) знаходяться у власності ОСББ, яке НЕ Є і НЕ МОЖЕ БУТИ транзитером газу... Це компектенція "Укртрансгазу", а не ОСББ... і лише до вхідного вентеля )
Інша справа, коли "автономку" встановлюють хаотично, НЕ стояками чи під"їздами - це розбалансовує теплопостачання цілісного будинку... І від цього потерпають самі ж мешканці, це негативно впливає на тепловий баланс... і при хаотичній "автономці" частина квартир, які на "централці" можуть терпіти від "недогріву"...
Яле якось тре починати...
Ви нам дозволу не давали! і не вам стягувати з нас за стояки, тай які стягування??? - це ж відповідальність.... ще посадять, на що вам того?
пи.си. ......"У нас дуже багато питань... - це не у вас, а у нас!!! дуже багато питань!!!
.....Ніхто не хоче брати на себе відповідальність....
тоді якого милого сидимо???? протираемо штани- один з другим... беремо зарплати.... ??? звільняйте приміщення і йдіть де інди, де нічого не треба на себе брати, не?
1. "...люди, які відключились (від централізованого опалення - ред.) умовно незаконно..." Це як - трохи вагітна? Є або законно, або незаконно ,на що відкривається справа.
2. Є Закон , або постанова Уряду про оплату окремо стояків? Нема! Так що свою програму і акт засуньте один одному.... Ну ви знаєте куди.