новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 4
Роман Васильович, Вікідепія пише: Підва́л (ще сутере́ни) — приміщення під першим поверхом будинку нижче рівня землі, заглиблене або напівзаглиблене в землю, призначене для зберігання запасів продуктів, товарів і т. ін.. Характеризується стабільністю добових і річних температур коштом теплоізяційних властивостей землі. !!!!!!! Підвали часто бувають пристановищами безпритульних. пане РоманЕ, навіщо обігрівати підвал??? коли він- підвал термо-самодостатній!!!!
зрештою, хочете зробити, ще одну боргову яму ??? робіть!!!
ДО хитруна: а хто мені буде платити за те, що я передчасно грію сусіда і його стояк поки ви раптом помітили, що прийшла осінь іпора вмикати ЦО?? а хто мені буде платити, що я утеплив фасад, щоб ваші стояки бува в кутових квартирах не позамерзали...???? тай узагалі, я відрізався бо мене якість послуг не влаштовувала!!! міЙ будинок останній в мережі від теплогенеруючої установи, ще й кутова квартира, в зимку більше 16 -градусів не прогрівало!!! тому я пішов на такі радикальні міри, а тепер мене сватають назад до ЦО!? ЯК КАЖУТЬ: МАРАЗМ-КРЕПЧАЕТ!!!!
Щодо пенсіонерів: залучайте інвесторів, корпан, і іже снімі в цьому шпец!!!
Ті, що мають автономне опалення,та не платять за стояки,виїжджають в рай за рахунок пенсіонерів, які не можуть зробити собі таке опалення.Через стояки в кожній кімнаті теж віддається тепло.Але за покази лічильника платять лище ті,що не мають індивідуального...То це є справедливо????Правильно влада піднімає питання
Мєстний - 5 листопада 2016 19:25 » На Дрогобиччині можуть утворити лише 4 ОТГ
Стебник, ти знову не в темі і не при дєлах!!
"...протягом багатьох років українці старанно намагалися забути свій родовід". Не правда це. Поза політичних і національних свар в суспільстві, кожній людині , КОЖНІЙ, цікаво знати свій родовід. Родовід мого батька з Прибалтики, а мами з Польші.
Дякую всім , хто приймав участь у створенні на 1 листопада маршруту "Центр - Цвинтар вул.Мекелити"
"Шановна" владо, це ви маєте платити людям за транзит.Ні, забирайте свої транзитні стояки на двір. Люди, які зробили автономне опалення, тому його і зробили, щоб відмовитись від ваши нікудишніх послуг.
Коли, наприклад, Росія експортує газ в Європу через територію України, то платить за транзит Україні, а не навпаки Україна Росії.
До "Я". Кинь гадость курити. Мова йде про стоякі центрального опалення від яких відрізанні батареї , а не стоякі газу.
Шановний Роман Васильович, якщо Стебнику не вистачає коштів , можу запропонувати СМР ще одне джерело. Розробіть програму і це буде регуляторний акт, який буде передбачати плату за хождіння стебничан по вулицях міста. А то ходять , розумієш, стесують сво'ми каблуцярами асфальт , а на ремонт доріг і тротуару міськвиконком тратиться. Є ще де-які ідеї.....
Як там 26.10. Путін назвав наших вищих керовників - "удивительные идиоты". Мабуть і Ви до них відноситесь....
Мало вірогідно, це якась провокація ))) 90% житлового фонду передано в ОСББ, які на момент прийому-передачі на свій баланс В ОБОВЯЗКОВОМУ порядку підписали акт розмежування З УСІМА постачальними підприємствами, в т.ч. і з газовою канторою...
На хлопський розум пояснюю - труби і стояки на будинку (після вхідного вентеля) знаходяться у власності ОСББ, яке НЕ Є і НЕ МОЖЕ БУТИ транзитером газу... Це компектенція "Укртрансгазу", а не ОСББ... і лише до вхідного вентеля )
Інша справа, коли "автономку" встановлюють хаотично, НЕ стояками чи під"їздами - це розбалансовує теплопостачання цілісного будинку... І від цього потерпають самі ж мешканці, це негативно впливає на тепловий баланс... і при хаотичній "автономці" частина квартир, які на "централці" можуть терпіти від "недогріву"...
Яле якось тре починати...
Ви нам дозволу не давали! і не вам стягувати з нас за стояки, тай які стягування??? - це ж відповідальність.... ще посадять, на що вам того?
пи.си. ......"У нас дуже багато питань... - це не у вас, а у нас!!! дуже багато питань!!!
.....Ніхто не хоче брати на себе відповідальність....
тоді якого милого сидимо???? протираемо штани- один з другим... беремо зарплати.... ??? звільняйте приміщення і йдіть де інди, де нічого не треба на себе брати, не?
1. "...люди, які відключились (від централізованого опалення - ред.) умовно незаконно..." Це як - трохи вагітна? Є або законно, або незаконно ,на що відкривається справа.
2. Є Закон , або постанова Уряду про оплату окремо стояків? Нема! Так що свою програму і акт засуньте один одному.... Ну ви знаєте куди.
Такого високого підвищення тарифу для збіднілого населення можна було уникнути. Місцева влада мала зобов'язати своє комунальне теплопостачальне підприємство провести реформування (у т. ч. шляхом заміни комунікацій, які гріють землю, а не оселі стебничан; скорочення видатків). Натомість пішли найпростішим шляхом, підвищивши плату за тепло!
Володя, я розумію, що Уневич і Побережний гарно платять за подачу інформації, як їм вигідно, але чому б вам, як альтернативу, безкоштовно, але для очищення власної совісті не написати про те, як ті ж "бідні" підприємці приховують фактичну кількість продаж підакцизних товарів роками. Де ви бачили, щоб у державах, приклад яких ви наводите, влада приходила до підприємців з поклоном чи проханням оплатити податки? Це нонсенс. І таке можливе тільки у нас, а потім ще й обурюються, що на них викликають податкову. Шановні, совість де? А ще й хвилюватися, що вони відіб'ють бажання працювати в нашому місті іншим потенційним підприємцям. Яким? Таким самим аферистам, які шукають, як би побільше "здерти" і щоб їм за це нічого не було? Та всі знають, що кожен (кожен!)підприємець у Стебнику має "рильце в пушку"! Спробуйте зачепити навіть найдрібнішого, і Ви здивуєтесь. Я вже не кажу про тих "потужних", які так рвалися до влади, щоб очистити її, билися в груди, зо "ні я , ні моя команда" ніяких земельних ділянок не отримуватиме, а не минуло і пів року, як "загребли" без дозволу пів гектара, а тепер хочуть, щоб їм це узаконили: "Ну ж так можна, так же всі роблять." Подумайте....
Руки повідривати таким
Ага, а ви придивіться, які у нього дозвола. То ж на встановлення автобусної зупинки з правом відкриття торгової точки. Але запобігущий Бохняк кіоск для торгівлі поставив, а зупинку і не починав облаштовувати. А біг-борди коли його, то хай заплатить оренду землі, як усі "недепутати", і навчиться діяти законно.
Роздули з мухи слона. Чому бувший депутат будучи "при кориті" належними чином не оформив документи на розміщення рекламних конструкцій? Тепер коли прижали почав "голосити" на все місто? А податок з реклами також платив?
Це жопа торгувати безнаказано після 22 спіртом і жалітись))))) Гусак і Толік гонять
А що взамін тим 60% що залишаються без тепла і не мають грошей поставити інд. опалення? Ви , грьобані керовники, ви подумали про малозапеспеченні сім*ї з дітьми і пенсіонерів? Горіти вам в тому ЦО.
Ало , гараж ( СМР) !!! Чому мораторій не вводите на піднятя тарифів??? Вже Львів зробив це.
Ало , гараж ( СМР) !!! Чому мораторій не вводите на піднятя тарифів??? Вже Львів зробив це.
Capitan Flint он же - 12 липня 2016 12:48 » Стебничани й надалі вимирають
А що ви хотіли при нинішньому зубожінню народу ? Розплоджувати ще більші злидні? Краще ще більше скакати , кричати "Ганьба" і "слава Укріїні" , тоді все в нас ( ми ж в Европі) буде о *кей.
юнаки 2-1 , дорослі 1-1
Навпаки, юнаки виграли 2-1, а основа 1-1
На другій фото під смаколиками, жіночка справа, хороший педагог і гарна людина- Марія Сименівна, з ПОВАГОЮ СТАВЛЮСЬ ДО ЦІЕЇ ЛЮДИНИ З ВеЛИКОЇ БУКВИ.
А взагалі, в училищі, було багато гарних учителів! згадую з ностальгією....
тепер про головне: якось би зібратися студентам групи 936-ОК!!!! згадати все, і зрозуміти всю глибину наших глибин ):
.....прозвучала інформація про призупинення надання дозволів на від'єднання від централізованого теплопостачання....
Тепер на даний час нема сенсу відєднюватись, чисельне проходження адових кіл, дороговизна газу, не дешеве обладнання..... нівелює всі вигоди від АО. хтось скаже що є субсидії... Так, але ці субсидії ще можуть боком вилізти! так що....
пи.си. по ходу, т.мережа й надалі буде в шоколаді, ...ех, не ту країну назвали Гондурасом ):
Я би ще порадив пройтись по місцевим підприемцям " великим підприемцям" перевірити реальні доходи і стягнути РЕАЛЬНІ ПОДАТКИ!!! бо пишуть наші нові нувроші в податкових кантичках, що вони бідаки, ледь зводять кінці з кінцями... але бачимо зовсім навпаки!!! якщо виявиться ухиляння від СП, то кайданки на руки і перепродаж майна на відкритих торгах, таким чином наповниться бюджект.