новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 5
Такого високого підвищення тарифу для збіднілого населення можна було уникнути. Місцева влада мала зобов'язати своє комунальне теплопостачальне підприємство провести реформування (у т. ч. шляхом заміни комунікацій, які гріють землю, а не оселі стебничан; скорочення видатків). Натомість пішли найпростішим шляхом, підвищивши плату за тепло!
Володя, я розумію, що Уневич і Побережний гарно платять за подачу інформації, як їм вигідно, але чому б вам, як альтернативу, безкоштовно, але для очищення власної совісті не написати про те, як ті ж "бідні" підприємці приховують фактичну кількість продаж підакцизних товарів роками. Де ви бачили, щоб у державах, приклад яких ви наводите, влада приходила до підприємців з поклоном чи проханням оплатити податки? Це нонсенс. І таке можливе тільки у нас, а потім ще й обурюються, що на них викликають податкову. Шановні, совість де? А ще й хвилюватися, що вони відіб'ють бажання працювати в нашому місті іншим потенційним підприємцям. Яким? Таким самим аферистам, які шукають, як би побільше "здерти" і щоб їм за це нічого не було? Та всі знають, що кожен (кожен!)підприємець у Стебнику має "рильце в пушку"! Спробуйте зачепити навіть найдрібнішого, і Ви здивуєтесь. Я вже не кажу про тих "потужних", які так рвалися до влади, щоб очистити її, билися в груди, зо "ні я , ні моя команда" ніяких земельних ділянок не отримуватиме, а не минуло і пів року, як "загребли" без дозволу пів гектара, а тепер хочуть, щоб їм це узаконили: "Ну ж так можна, так же всі роблять." Подумайте....
Руки повідривати таким
Ага, а ви придивіться, які у нього дозвола. То ж на встановлення автобусної зупинки з правом відкриття торгової точки. Але запобігущий Бохняк кіоск для торгівлі поставив, а зупинку і не починав облаштовувати. А біг-борди коли його, то хай заплатить оренду землі, як усі "недепутати", і навчиться діяти законно.
Роздули з мухи слона. Чому бувший депутат будучи "при кориті" належними чином не оформив документи на розміщення рекламних конструкцій? Тепер коли прижали почав "голосити" на все місто? А податок з реклами також платив?
Це жопа торгувати безнаказано після 22 спіртом і жалітись))))) Гусак і Толік гонять
А що взамін тим 60% що залишаються без тепла і не мають грошей поставити інд. опалення? Ви , грьобані керовники, ви подумали про малозапеспеченні сім*ї з дітьми і пенсіонерів? Горіти вам в тому ЦО.
Ало , гараж ( СМР) !!! Чому мораторій не вводите на піднятя тарифів??? Вже Львів зробив це.
Ало , гараж ( СМР) !!! Чому мораторій не вводите на піднятя тарифів??? Вже Львів зробив це.
Capitan Flint он же - 12 липня 2016 12:48 » Стебничани й надалі вимирають
А що ви хотіли при нинішньому зубожінню народу ? Розплоджувати ще більші злидні? Краще ще більше скакати , кричати "Ганьба" і "слава Укріїні" , тоді все в нас ( ми ж в Европі) буде о *кей.
юнаки 2-1 , дорослі 1-1
Навпаки, юнаки виграли 2-1, а основа 1-1
На другій фото під смаколиками, жіночка справа, хороший педагог і гарна людина- Марія Сименівна, з ПОВАГОЮ СТАВЛЮСЬ ДО ЦІЕЇ ЛЮДИНИ З ВеЛИКОЇ БУКВИ.
А взагалі, в училищі, було багато гарних учителів! згадую з ностальгією....
тепер про головне: якось би зібратися студентам групи 936-ОК!!!! згадати все, і зрозуміти всю глибину наших глибин ):
.....прозвучала інформація про призупинення надання дозволів на від'єднання від централізованого теплопостачання....
Тепер на даний час нема сенсу відєднюватись, чисельне проходження адових кіл, дороговизна газу, не дешеве обладнання..... нівелює всі вигоди від АО. хтось скаже що є субсидії... Так, але ці субсидії ще можуть боком вилізти! так що....
пи.си. по ходу, т.мережа й надалі буде в шоколаді, ...ех, не ту країну назвали Гондурасом ):
Я би ще порадив пройтись по місцевим підприемцям " великим підприемцям" перевірити реальні доходи і стягнути РЕАЛЬНІ ПОДАТКИ!!! бо пишуть наші нові нувроші в податкових кантичках, що вони бідаки, ледь зводять кінці з кінцями... але бачимо зовсім навпаки!!! якщо виявиться ухиляння від СП, то кайданки на руки і перепродаж майна на відкритих торгах, таким чином наповниться бюджект.
Вулиця Мельника вбита повністю.... пане мер.. живете на цій вулиці.. ремонт не робився 15 років!
Дожились, мля. Тепер всі діти в Стебнику будуть мати незакінчену середню освіту при 12-річному навчанні. "Село Стебник !!! "- звучить гордо.___ Задрали вже керовники від освіти, від здоров*я, від ЖКГ..... "Хто не скаче- той москаль!!!" Доскакались і приплили....
Підказка міському голові щодо конкретних пропозицій стосовно оптимізації шкіл
1. запропонувати звільнити пана Сушка з займаної посади як профнепридатного менеджера, який є загрозою майбутнього освітньої інфраструктури регіону.
2. Провести внутрішню оптимізацію приміщень шкіл з допомогою впровадження індивідуальні системи опалення, новітніх економічних технологій освітлення та енергозбереження та консервацію приміщень, які не використовуються. Кошти на технічне забезпечення закласти у проекти, які розіслати у донорські організації.
3. Діючому голові Дрогобича запропонувати в найкоротші терміни податися до Львова або до столиці щоб вибити додаткове фінансування не лише для вирішення проблем освітян, але й житлових і екологічних проблем.
P.S. Відверто задрала не професійність дрогобицької влади...
Анатолій - 18 тра 2016 21:42 » Кому заважають стебницькі школи?
Доброго дня !!! Євробачення проводиться ,не так часто як потрібно виділяти кошти ,на освіту .Якщо розібратися в Стебника,три школи розміщенні,одна від одної на відстані 500м ,а іменно школа #6,#7,#11, . З цих трьох шкіл можна зробити дві.А також хтів одразу підкреслити ,що крім скорочення освіти ,я б також скоротив кількість депутатів у міській раді,іхня кількість їх там занадто велика ,а голосувати за них можуть двірники ,які підмітають Стебник .Які більше бачуть що потрібно для цього міста .
...Юрій Нестор: «Громада є тою силою, котра може змінити все!...
пане Юрію, змініть ВСЕ!!! відреагуйте якось!!! ВИ НЕ АНГЛІЙСЬКА КОРОЛЕВА, РОБІТЬ ЩОСЬ!!!
бо "ваш" мер однопартеец хоче позакривати у Стебнику всі школи, чи Ви вкурсі отих оптимахінацій??? .....але зрештою, навіщо феодалам школи та освіченні раби? їм за це(рабам) треба більше платити, а так будуть робити як казав Дзідзьо ZАДУРНО!
......знайдуться кошти на проведення Євробачення!!! а от на функціонування шкіл коштів нема. Чому? – риторично запитував отець Михайло Комарницький.....
Слушне зауваження, Браво о.Михайле!!!
Пад*и, коли ви вже перестаните знущатись над народом ? У Києві вода холодна 1куб =10,24гр. Керовники хр*нові , що ви тішите нас субсидіями ? В с*аку їх засуньте собі і вальцманам в столиці , с"уки.
Роман Непедагог - 24 квітня 2016 00:37 » Школи Дрогобича і Стебника заповнені на 78% - Сушко
Вже починає потрохи діставати риторика пана Сушка та Дрогобицько відділу освіти. Шановні не там шукаєте причину Ваших проблем. Про яку оптимізацію може йти мова. Таке складається враження що освітянські очільники геть втратили глузд в прямому анатомічному сенсі цього слова, і у них перестала функціонувати та частина мозку, яка відповідає за аналіз. Аргументую свій закид: народжуваність у нашому регіоні завжди носила хвилеподібний характер. В якийсь період народжуваність зростає, у якийсь навпаки спадає. Звісно це стається через велику кількість факторів: криза, міграція, або навпаки покращання соціального забезпечення матерів. Так от наразі пожинаємо плоди кризи, яку уже тривалий час переживаємо. Логічно, що наповнюваність шкіл є не 100%. Але завше так не буде і бейбібум питання часу. Що тоді робити? Школи скорочено. Перепрошую , оптимізовано. Пропонуєте повернутися до навчання у 2-3 зміни, як при радянській владі? Таку помилку ми уже переживаємо з садочками, коли знайти місце для дитини архіскладно, через закриття свого часу багатьох дошкільних закладів. Вибачте шановний пане Сушко, але я свою дитину у таку систему освіти не дам, відповідно буду шукати їй можливість навчанн де інде, навіть за кордоном. Тому допустити "оптимізацію" на дрогобиччині не маємо ніякого морального права. На мою думку проблема не в системі фінансування, а у профнепридатності пана Петра, як менеджера. Власне його завдання знайти той метод вирішення, щоб не нашкодити і усі сторони задовільнити. Наразі маємо шкідливий перший варіант і ще шкідливіший другий варіант...
Ну і на завершення майбутні наслідки оптимізації:
- зростання односторонньої міграції регіону що призведе до суттєвого скорочення кількості населення
- відтік інтелектуальних кадрів з регіону
- зниження якості навчання
А усе це призведе до падіння економіки регіону. Тому і не дивно чого заводи не працюють...
ТАК ..Я з Вами згідний......чомусь завжди винні попередники ....але це правда ...бо нема відповідальності...такі закони ...наламає дров попередня влада а ви розхльобуйте ...але не буде добра чи буде Пецюх мером чи Староссольський треба ламати систему в державі...але ми ще пока недозріли ...народ ще не той....
Старосольський теж нічого в Стебнику суттєвого не змінить ...нема грошей ..та й депутати слабенькі вони хіба учуться....та й
в нас завжди у всьому винні попередники :)) кожен хто приходить до влади розказує казки що винні хтось а не він.хлопці беріться вже до роботи а не протирайте штани в мерії. в місті за останній час стало гірше з освітленням, а ви розказуєте про якісь нових280 ламп на сміх людям. робіть шось!!!
та добре що зробили хоч щось...а влада мала б активістів та ініціативних людей навпаки підтримувати та гордитись їх заслугами, а не присвоювати собі чужу роботу. Бо у людей не буде стимулу більше. І наступного разу влада не зможе, а вони вже не захочуть. І буде місто і далі в тому місці, де і було до того.Але і самі мешканці теж винні, бо їм байдуже, хочуть все щоб зробили за них, а вони будуть лише критикувати тих, хто робить (не так робить, погано робить, нічого не робить і т.д.) Тому висновок - щоб ти не робив, будеш поганим. отак і живем, нажаль.
Шановні Стебничани....
Що до вуличного освітлення ....
Два чи то три роки до приходу нової влади нічого не робилось по вуличному освітленні одним словом запустили в жахливий стан освітлення міста ....
Тепер все по трошки вилазить...а звинувачують теперішню владу...
Ні панове треба було "дримбати" попередню владу ...а тепер потерпіть поки вся система вуличного освітлення приведеться доладу...то не тільки лампи крутити.....
Мало що можна додати до такого розгорнутого (більше,ніж сама стаття))) коментаря, але
-сам пан Нестор підтвердив співпрацю Старосольського над проектами
-Дрогобицький мер в порівнянні з нашим таке саме [cens], різниця тільки в рості
-стебницькі "контрольори" тільки те й уміють, що поливати всіх лайном! Дев'ять [cens] сидить у міській раді, а за три місяці "галасування" хваляться проектами авторства однієї людини, та й то дрогобицький депутат