новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 6
На Фоні Кучми Пан Старасольський краще виглядає але що він може зробити з таким бютжетом і коли кожен тягне ковдру на себе ...Тут повинен кожен звітувати сам за себе що іін зробив як Депутат .P.S ви дорогі краяни почитайте хто Депутати в Дрогобичі час іде партії проекти різні а на Манеже все теже ...
Є така приказка, "Бачиш скалку в чужому оці, а у своєму не помічаєш колоди..." Вищезгадані особи з "народного контролю" краще би допомогли своему народному мерові з Славного міста Дрогобича! Погугліть про мера п.Кучму (народний-контроль) і полуда одразу впаде з оченят...
Я не прибічник Старосольского, але й противник: ...то він нічого не зробив- ганьба! а то ми написали- бачите які ми класні... ну що це за робота ??? як діти ч.слово. Треба ПРАЦЮВАТИ в команді і допомагати один одному!!!
пи.си. якщо взяти і порівняти можливості партійні і бюджетні мерів Дрогобича і Стебника то наш мер на його тлі просто Апостол!!!! (поки що... )
пи.пи.си. Добре що в Стебнику є такий незаангажований- інформ.майданчик як "Стебницькі вісті" (:(:(:
Знову "рука москви" . Скільки можна? це вже навіть не смішно. Якщо з сусідом посварились і (не дай Бог) побились , а ваша жінка нагримала на вас - що ,сусід винен? Порядок самим в державі наводити треба з верхах , а не шукати винного зі сторони. І тоді ніяка "рука" нам не страшна. __А інформацією ВСІЄЮ повині ми володіти , а не однобокою - мудрий розбереться "де" і "що", а дурному і так нічого не докажеш.
Ага, "випадкові перехожі"... Городи, котрі за звичкою бухали за столиком в парку)
Хай би вона краще виробника задушила, а то менти тільки данину в таких збирають і нічого більше не роблять.
Джерело ГМО - 14 березня 2016 19:00 » Криміногенна ситуація в Стебнику – гірша 90-их
Той хто пише що менти кришують - дебіли. Єдине що менти кришують в даній ситуації - сам заклад. Тому що вже певно другий десяток років в ньому продають самопальне бухло. Якраз на кошти з його продажу власнік і збудував новий заклад. Пів міста знає, що менти мають з цього. Йдіть перевірте, попросіть "Гусаківську" і з під прилавка одразу ж вам витягнуть фляжку за 25 грн.
Прийшов Старосольський і одразу почався грибок, кашель, та заріс архів бурянами... Поки був Пецюх та іже с німі все було добре, грибок нікому не мішав, стелі протікали правильно, мікробіологічні культури на папках функціонували в межах норми...... Цікаво чи то справді цим так "хтось" перейнявся чи то якась заказуха???
Добрим людям-Добрий Мер. хай щастить Вами п.Голово!
Люди не бояться бога , ще не потрапив з гострими болями в хірургію . Доречі пока тут займаються плітками .хірургію збираються закрити в Стебнику . Хто застрахований від буть якого приступу , больового шоку і де поповземо? Вся моя сімя з неплановими приступами мала справу і можемо подякувати всім і Малику в тому числі, за людяність і професіалізм.
А хіба коли небудь визнавалася вина лікаря у смерті людини...хоч таких випадків мільйони
Це,ще не все,Що вкрадено славною фірмою "Мажор" п. Зваричем. В м. Бориславі витрачено 4.5 млн. гривень для реконструкції водозабору на Мражниці. В результаті води взагалі немає після виконання ними робіт, так і вирізаного лісу на території водозабора. А ще п.Зварич хоче виконувати роботи по ремонту резервних баків води на вул. Палія. А далі головна мета п. Зварича це те щоб його дружина п .Балабанська О.має бути керуючою справами Бориславського виконкому, де і по сьогоднішній день ламають депутатів, щюб вже докінця розкрасти Борислав. Це все йде в стилі "Фронту змін"= НАМ ВСЕ, А ПІСЛЯ НАС ПОТОП.....
тендер на 7МЛН(великими літерами - шість нуликів ), а штраф 4 тисячі... де логіка...
то що йдуть в депутати тіко красти вже ні для кого не є таємницею
Та 2500грн. зараз хiба грошi?
Всім розумним людям ясно чиїх рук це справа. Що до Малика, то напевне кожен пацієнт, який мав справу з Маликом не може сказати про те, що даний лікар є хабарником. Іван Васильович є надзвичайно доброю і порядною людиною. Все це, що зроблено, зроблено для того. щоб підставити Малика. Цей хто це робив думає про те, що якщо він хабарник, то і всі інші хабарники, на злодію горить шапка.
Цей хабарник далі на роботі, напевно свої проблеми вже вирішив, чому його не звільнять?
Талановитий лікар, робив мені операцію, все в нормі, хабара не вимагав. Чому ніхто не говорить про ту особу, яка давала хабара, чи буде вона притягнена до відповідальності за давання хабара, чи не скоювала вона раніше злочини, за які розрахунок була домовленість "кинути гроші на стіл лікарю"? Кожен з нас відвідавши лікаря, йому "віддячується", і не обманюйте самі себе, що всі ми хто "віддячується" такі хороші а ті що беруть такі негодяї. Перед тим як давати хабар, добре подумайте, в якій країні ми хочемо жити?
Дуже хороша людина, золоті руки! Я інвалід дитинства і не раз зверталась по допомогу. Я і мої рідні, знайомі звертались до ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА і він жодного разу не відказав у допомозі. І ніколи не виникало розмови про гроші. Це підстава і винні будуть покарані. ІВАНЕ ВАСИЛЬОВИЧУ, нехай ВАС БОГ оберігає!!!
Хороший спеціаліст і чуйна людина.Як так далі піде,то залишимося без операційного хірурга.Краще би лапали тих,що дійсно вимагають.Підстава конкретна у цьому випадку.
Дуже хороша людина золоті руки .
Це очевидна річ, що цього лікаря підставили! Чому головний лікар СМЛ Пукало, про махінації якого ходять легенди, і надалі продовжує займати посаду головуючого!!! Чому його не звільняють і не беруть до уваги неодноразові звернення громадян та мед. працівників???? Значить комусь це на руку))) Риба гниє з голови! Тому, панове, не беріться судити, не знаючи всіх обставин! Бог всім суддя! А щодо даної ситуації, то говоритиму за себе. Особисто зверталась до Івана Васильовича, і хочу подякувати, що є такі лікарі!!! Не один раз допоміг мені, моїм друзям та родичам!!!! І жодного разу не йшло мови про якісь гроші чи хабарі.... Дуже прикро, що в нашому суспільстві є «гнилі» люди, які здатні на таку підлість((( але всім дістанеться по заслузі, і я вірю, що правда переможе! Іван Васильович, правда на Вашій стороні!
За встановлення групи інвалідності зараз 100 баксів не беруть, беруть 1000 я думаю що це підстава, я чув від людей із лікарні які там працюють "Він нічого не вимагав і що то йому на стів поклали конверт а він навіть їх не бачив а потім приїхали Слідчі управління і все повішили на нього" Я не знаю хт о правий але моя думка що це підстава.
Доброго дня добрим людям.Лікар не поганий . 2.5к це не хабар.Реально підстава .Як так дальше піде то лікувати нікому буде в м.Стебнику.А группи половину народу незаконно мають.
Велике спасибі цьому лікареві за те що зробив для своїх пацієнтів, дуже багатьом в свій час допоміг, не одного витягнув так сказати з "того світу".... але будемо чесними - допомагав здебільшого не просто за звичайне "дякую", хоча за довголітню практику думаю було всяке.... Якщо ми хочемо побудувати нову країну, не потрібно звинувачувати у тому "якщо б не давали хабарі такого і не було б", а потрібно боротись з тим, можливо такими жорсткими методами, тому що за часту інше не допомагає(( Шкода втрачати досить хорошого спеціаліста у своїй сфері, але по іншому немаємо права поступити.... у пам'ять всіх тих хлопців і дівчат.....
А що хтось з лікарів не бере хабар???!!!
За інвалідність брати гроші гріх. Такі випадки не поодинокі, дуже прикро якщо лікар очикує на винагороду у випадку коли хвора людина дійсно претендує отримати відповідну групу інвалідності. Але здебільшого самі паціенти заохочують лікарів щоб здобути запис у документі так як їм потрібно на своє бачення. І у суспільстві досить багато псевдо здорових та таких же "тяжко" хворих. Це не Виктороми доти поки суспільство здебільшого за статусом не то що середній клас а просто волоцюги...
не будьте "хохлами-недоумкуватими". Хіба 2500 гривнів, лікар вимагав у хворого ? може комусь потрібно чиюсь "дупу" посадити в це крісло (зав.відділення) ? і все підстроїли.
Золоті руки у цього лікаря і не одне спасенне життя.Не давали би хабарі такого і не було б
Я чув що цей лікар постійно брав хабарі
))Шкода.Мабуть, якась добра людина підставила цю добру людину