новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 7
От я хотів ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ОДНОГО кандидата з БПП, але мені не подобаеться кандидат під 1-им номером в їх списках та й узагалі весь решта місцевий БПП, але я не проголосував за бажаного кандидата бо автоматично підтримав би небажаних претендентів з БПП.... Парадокс плебісциту! як кажуть , сук-а в суці діра...

Пи.Си. голосуй, не голосуй - все рівно один ....
простий - 25 жовтня 2015 18:41 » Виборчі маніпуляції
Прочитавши цю свого роду статтю, можна сказати так, що пана Старасольського обговорили так нормально, інших кандидатів теж гарно зачепили, а от пана Пецюха чудо дивом минули, а давайте вже, якщо поливати то поливати, наш великий Мер- Юлій Цезар(Василь Пецюх) далеко не зразковий кандидат!!! Так питання з дорогами 50х50 вирішив, а як на рахунок громадян міста? Людей які просили допомоги у нього і які почули відповідь:
- зробіть ремонт за свої кошти, а я вам поверну гроші...(після ремонту сказав,нема грошей)
Скажу так, я не підтримую жодної кандидатури, оскільки, жоден із вище представлених не вартий почесного звання Мер. Всі лише говорять та обіцяють, шановні представники влади, Стебник не столиця!!!!
Коментар *На жаль наша виборча система недосконала і написана не для людей а для влади і всієї цієї офшори місцеві вибори це докажуть нас знову обманули нашими ж руками голосуйте не за бренди а за людей бо Пети Юли Олежику байдуже на нас.
Нормальний чоловік Пецюх! Буду знову за нього голосувати. Чую багато за нього людей,але є й проти.Та нам, стебничанам і святий би не вгодив. Основне,щоб міський голова заставив всіх посадовців міста і сам працював на благо громади. А то якесь викривлене поняття у них, як тільки добираються до влади,то відразу думають,що не вони мають для людей працювати, а люди на них, можновладців.
Напевно по тій самій причині чому не було Нелюбіна, Старосольського і Сушицького. Захід організовувала команда Крамара відповідно дебати мали відбуватись за правилами встановленими людьми цього кандидата. І в цій грі однозначно переваги мав би Крамар. Правильно зробили, що не прийшли.
Нехай Господь тобі допомагає виздоровлюй Ти ще будеш бігати))
Признайся Тарас що ти там був чому в часи Яника ти не перейшов на сторону людей а охороняв Яника логічно? Зараз тобі вже встидно ніколи непізно покаятися якщо не ти то твої Друзья шакали нас били на Майдані
Коментар Чому мера на дебатах сьогодні не було?
Та шо ти росказуєш...може ти і не в Беркуті був, але у внутрішніх військах...я людину знаю якій ти сам то розказував як ви людей там розганяли.
а там де мусорник чому не засняли?
ги.ги.ги... дотепний Пан ромко... а чому ромко? та тому, що Пан Роман ніколи би собі не дозволив зморозити таке про Стебник.
як кажуть брати наші менші Читай мат.часть - п.ромку!
Микола - 2 жовтня 2015 18:20 » Вікторія – це перемога
Хоч одна позитивна новина з буремного життя -буремних міст дРогобича та сТебника...
Пан??? На сіні спить - зубами чіхається. Пан від того, що обкрадає простих людей.
Якась недолуга система, усе будуть вирішувати "місцеві царьки"-представники партій, несподобаетесь царьку хоч ви і порядна людина, до СПИСКУ НЕ ПОТРАПИТЕ !!!
Пи.Си. Іншими словами: голосуй, не голосуй - все рівно один ....
Ярослав буде жити 150років Почекає на дороги. 25 років чекаємо.
Вулиця Гоголя 120 тисяч-30метрів.Весна.весна прийде...і покаже капітальні ремонти.
Вибори кожен рік
і не стидно так брехати пане Уневичу.Ще раз переконуюсь, що ви дійсно хам і жулік, і це мало сказано.І це ваша команда є незамінними кадрами, яка хоче управляти "штучним містом"- це смішно.
100% не було! Нашим людям не вгодиш, не все зразу робиться
СУПЕЕЕЕР :) цікаво чи вул. Мельника будуть робити дальше ? наприклад в сторону базару.. там печаль ...
добре що хоть так роблять. при попередньому мерові і того не було
Андрій - 23 вересня 2015 08:53 » Стебник поділили на виборчі округи
Яка дурнота такі округи створила. Хоча б округ 16 - вул. Михайла Грушевського 16, вул. Пантелеймона Куліша 5, 7, вул. Січових Стрільців 13, де одне, а де друге. Якщо влада не знає карти міста, якщо члени виборчої комісії не розуміють, що округ повинен бути поєднаний територіально - то панове вам баранам крутити хвости. Ви би ще вулиці колпця поєднали з вулицями городів.
Як не розумію ... Як людина з такими маленькими мізками вміє писати. Для тих хто погано розвивався в дитинстві ще раз пояснюю. Ніколи в лавах спецпідрозділу Беркут службу не проходив. В розгоні майдану участі не приймав. За медалі гроші не платив та не випрошував їх . Для того зоб когось в чомусь звинувачувати потрібні докази якими через суд потрібно доводити вину. Я стомився оправдовуватись перед такими невігласами, а якщо когось заїдає зависть то з"їжте снікерс можливо допоможе. Заслужених героїв диванних баталій попрошу також не пхати свого носа в чуже життя а зайнятись своїм. І найбільша біда таких людей що вміють тільки за спиною говорити. Бажаю Вам розуму та саморозвитку.Допобачення.
Я не розумію... Як ти Тарас розганяв майдан у складі БЕРКУТа, а тепер медалі хапаєш!?!?!? [censored]
Чудило на букву М, подає себе як великого решалу та незамінного кадра... "Штучним" містом бажає управляти штучний розум, покритий мрякою...
Жах...
А чому люди мають переносити свої сараї ??? Краще давайте депутати віддадуть свої землі учасникам АТО !!!
Наприклад, від Стебницької міської лікарні пенсіонерів чи інвалідів водії автобусів за маршрутом Дрогобич-Стебник взагалі не беруть. Мотивують, що пільгові пасажири повинні лише сідати в маршрутку на автостанції. А на автостанції у Стебнику ще й нововведення - аби доїхати до Дрогобича, потрібно придбати касовий квиток, який коштує 50 копійок.
Наприклад, сів пенсіонер чи інвалід на зупинці в автобус біля лікарні повинен доїхати до автобусної - зійти, купити квиток і лише тоді сідати до автобуса. А якщо уже квитки продані іншим пенсіонерам, вибачайте люди добрі, чекайте наступної маршрутки. Просто знущаються над тими людьми, маючи їх за ніщо. На зауваження чому так водії мовчать, думають що люди дурні. Хотілося б знати чим керуються перевізники та водії, а також ті хто продає пільгові квитки у Стебнику. Чи то може якісь нововвдененя, які не поширюються на інші міста.
Тримайся братчику!!! Ми з тобою!!!
Люди добрі!! Таких кандидатів , як Р.Крамар, для початку на вул. Кульпарківську відправити, щоб дали заключення про психологічний стан, і паралельно до логопеда , щоб виборці чітко розуміли про що мова з такими кандидатом ... До речі, він нетрускавецький мешканець .. Він пан з села Солець....