новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 7
Що то за надбавки місцевій владі за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи ????
Що то за преміювання керманичів Стебника ????
Ви не ох....їли , пане Старосольский ???
Преміюйте "керманичів" путівками в АТО !!!
.... і місцеву владу туди ж
Скажуть будь ласка, а за що Ви себе преміюєте у цьому році? Які це досягнення Ви зробили? Чи може провели якусь особливо важливу роботу? За що?????
Чула що на цьому тижні на кубі рознесли кілька гаражів!
Щодо наркоманії це жах а ще гірше що це Снід Гепатит С кримінал .Це така Децентралізація? Скоро Стебник взагалі перетворять на Село може і Посаду Мера скасують лікарню закриють...
Щодо шприців це точно. Ніде з дитиною погуляти всюди купа смітя, фляшок і шприців.
Додайте ще укртелеком!!! щоб відключити стільниковий звязок -потрібно їхати до Дрогобича, виходить повна дискримінація Стебника, все -в дрогобич!?
пи.си. та дрогобич таке саме задрипане місто тілько з оперним театром:):):)
Стебничанка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Походу якби виграв крамар, заступником був би Побережний а крамар би виконував суто представницьку функцію як королева Англії, а всі питання би вирішував П.павло.
По суті: п.Петре, Вам треба зробити запит -звернення до п.Побережного, про призначення свого опричника(крамара) на вище згадану посаду, бо п.Крамар в цім каганаті нічого не вирішує.
пи.си. Крамар- це БРЕНД, який належить побережному! !!
Коли коту нема що робити то він лиже а коли дурним нема що робити то вони пишуть
От я хотів ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ОДНОГО кандидата з БПП, але мені не подобаеться кандидат під 1-им номером в їх списках та й узагалі весь решта місцевий БПП, але я не проголосував за бажаного кандидата бо автоматично підтримав би небажаних претендентів з БПП.... Парадокс плебісциту! як кажуть , сук-а в суці діра...

Пи.Си. голосуй, не голосуй - все рівно один ....
простий - 25 жовтня 2015 18:41 » Виборчі маніпуляції
Прочитавши цю свого роду статтю, можна сказати так, що пана Старасольського обговорили так нормально, інших кандидатів теж гарно зачепили, а от пана Пецюха чудо дивом минули, а давайте вже, якщо поливати то поливати, наш великий Мер- Юлій Цезар(Василь Пецюх) далеко не зразковий кандидат!!! Так питання з дорогами 50х50 вирішив, а як на рахунок громадян міста? Людей які просили допомоги у нього і які почули відповідь:
- зробіть ремонт за свої кошти, а я вам поверну гроші...(після ремонту сказав,нема грошей)
Скажу так, я не підтримую жодної кандидатури, оскільки, жоден із вище представлених не вартий почесного звання Мер. Всі лише говорять та обіцяють, шановні представники влади, Стебник не столиця!!!!
Коментар *На жаль наша виборча система недосконала і написана не для людей а для влади і всієї цієї офшори місцеві вибори це докажуть нас знову обманули нашими ж руками голосуйте не за бренди а за людей бо Пети Юли Олежику байдуже на нас.
Нормальний чоловік Пецюх! Буду знову за нього голосувати. Чую багато за нього людей,але є й проти.Та нам, стебничанам і святий би не вгодив. Основне,щоб міський голова заставив всіх посадовців міста і сам працював на благо громади. А то якесь викривлене поняття у них, як тільки добираються до влади,то відразу думають,що не вони мають для людей працювати, а люди на них, можновладців.
Напевно по тій самій причині чому не було Нелюбіна, Старосольського і Сушицького. Захід організовувала команда Крамара відповідно дебати мали відбуватись за правилами встановленими людьми цього кандидата. І в цій грі однозначно переваги мав би Крамар. Правильно зробили, що не прийшли.
Нехай Господь тобі допомагає виздоровлюй Ти ще будеш бігати))
Признайся Тарас що ти там був чому в часи Яника ти не перейшов на сторону людей а охороняв Яника логічно? Зараз тобі вже встидно ніколи непізно покаятися якщо не ти то твої Друзья шакали нас били на Майдані
Коментар Чому мера на дебатах сьогодні не було?
Та шо ти росказуєш...може ти і не в Беркуті був, але у внутрішніх військах...я людину знаю якій ти сам то розказував як ви людей там розганяли.
а там де мусорник чому не засняли?
ги.ги.ги... дотепний Пан ромко... а чому ромко? та тому, що Пан Роман ніколи би собі не дозволив зморозити таке про Стебник.
як кажуть брати наші менші Читай мат.часть - п.ромку!
Микола - 2 жовтня 2015 18:20 » Вікторія – це перемога
Хоч одна позитивна новина з буремного життя -буремних міст дРогобича та сТебника...
Пан??? На сіні спить - зубами чіхається. Пан від того, що обкрадає простих людей.
Якась недолуга система, усе будуть вирішувати "місцеві царьки"-представники партій, несподобаетесь царьку хоч ви і порядна людина, до СПИСКУ НЕ ПОТРАПИТЕ !!!
Пи.Си. Іншими словами: голосуй, не голосуй - все рівно один ....
Ярослав буде жити 150років Почекає на дороги. 25 років чекаємо.
Вулиця Гоголя 120 тисяч-30метрів.Весна.весна прийде...і покаже капітальні ремонти.
Вибори кожен рік
і не стидно так брехати пане Уневичу.Ще раз переконуюсь, що ви дійсно хам і жулік, і це мало сказано.І це ваша команда є незамінними кадрами, яка хоче управляти "штучним містом"- це смішно.
100% не було! Нашим людям не вгодиш, не все зразу робиться
СУПЕЕЕЕР :) цікаво чи вул. Мельника будуть робити дальше ? наприклад в сторону базару.. там печаль ...