новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 7
Державне управління в Стебнику. По любу довідку у Дрогобич їхати потрібно.
А де ж це у Стебнику о 23 год можна самому отоваритися?
Менти як завжди кришують. То ж вигідно і грабіжникам в першу чергу. Вони знають всіх наркоманів в лице, хто чим дихає, де був, з ким був. Час від часу приходять по телефонному дзвінку в кабінет зуби посушити один одному. Нам не потрібна така міліція чи поліція. Нам не потрібно податки платити за міліцію, за медицину і за освіту. Все це має бути приватне. Не подобається приватна охорона - вибрали іншу. Охорона міста має мати зброю, машину швидкого реагування, сучасну техніку і за це варто заплатити, а не за божих одуванчиків. Скільки справ до суду доходить ? Совість де ? Шановні невіруючі в Бога, переступаючі заповідь "Не вкради". Включіть хоч іноді свій мозок. Чому ви не йдете красти до тих, хто на наркоті збагатився ? на крадіжках золота в свій час ? які зараз розкрутилися, їздять на крутих іномарках, а зараз мають свій ресторан, магазини ? В них крадіть. От в тебе сім'я, ти нормальний і маєш навіть свої принципи, не будеш розбивати вікно, а відкриєш відмичкою - крутий пацан, питань нема. Але в кого ти крадеш ? В того що паше за останні копійки купить собі добите корито ? Тобі жити зі спідом панти залишилось. Зроби мудру справу - не чіпай простих людей і буде тобі повага, навіть якщо ти "злодій". Бо зараз ти чмо останнє і більшість знає тебе в лице. Церкви будуються, їх щоразу стає більше, але від цього злодійства і наркоманства не менше. От в чому парадокс.
Ситуація Жахлива всі люди Стебнечани з жахом думають а що дальше Наркоманія Алкоголізм Безробіття і Кримінал Кримінал Кримінал .Дякуючи бездіяльності правохоронних Органів у нас в місті без пістолета скоро страшно буде ходити...
В це важко повірити. Тут щось дуже казково все. Двоє в помешканні і переважно ще двоє на стрьомі стоять та про все сповіщають. Але тішить одне, що спіймали))) І ще буде тішити якщо вони сядуть на шість років, а не відкупляться накраденими грішми.
тут на міліцію нема чого розраховувати то або треба писати чи до львова чи до київа начальства міліції про тих дармоїдів які навіть носа за місяць а той за декілька не висунуть з кантори а просто получають зарплату бо я напевно за остані пів року бачив у стебнику може зраз або два гаї і так само перехожих міліціантів. тут треба патрулювати місто кожен день бо далі в темну пору можна не дойти додому бо як не пограбують то поб'ють. треба щось вирішувати бо ми господарі міста а не якісь бандюги і продажні менти
У Стебнику нема ні міліції ні поліції є тільки дармоїди з яких ніякої користі :)
В миру, цей заклад називають "каламбур". колись там стояв критий кіоск і продавали пійло( мейд ін городи), можете собі уявити який контингент туди заходив.... після вжитого "фірмового сурогату" - постійна кліентура відходила в нірвану, кого на що пробивало, хтось досинав на місцевих лавках до -утра, хтось обсикав сусідні підїзди, а хтось шукав пріключенія на ранок... загалом картина була жалюгідна, котра як проклята повторювалась щодня.
Згодом, власник вирішив змінити амплуа, позбутись поганої слави закладу і провести ребрендінг так би мовити... на місці кіоску звели якусь помаранчеву хату, котра аж ніяк не вписуеться в архітектурний ансамбль нашої вул. А. Мельника (між будинками 2 та 2а). Пійлом правда як колись вже не торгують, бо не личить респектабельному закладу таке...
Хоч ребрендінг і провели але постійну клієнтуру не поміняли! помаранчевий колір таки манить джентильменів вдачі на колишне місце дислокації, котрі в пориві алкогольної -екстази розчаровані і зраджені - трощать все навкруги...
А коли Стебницьку міліцію перевели на Поліцію?????????
Де міліція!!! Чи як завжди кришують!?
Підтримую висунуті вимоги!
Тема виплат не розкрита, хто, скільки, кому, і вякому обсязі, конкретно які суми? відомо лиш про 43000тис. на якісь компи і все...
про Корпана: його за які заслуги просунули ??? вікна в садочку і котельня в лікарні- це не інвестиціїї, це недолуга бюджетна подачка, необхідність так би мовити, до інвестицій немає ніякого відношення.
про Небритого БПП-іста: я так зрозумів що пацик прийшов потролити в МР а не працювати, піаритись на тролингу не вийде люди все бачат і все розуміють. як казала п.Фреймут "Не дай боже з хлопа пана"
Тай узагалі: до деп корпусу затисалися багато зайвих людей яким там не місце .... я б усіх повідппускав в довічні відпустки разом з "панотцем"!!!
Ви що тут всі подуріли? Яку зарплату отримуєте Ви, Лівий сектор , а Ваш чоловік , пані Оксано? А чи знаєте , яка офіційна зарплата мера міста? Як можна нести таку відповідальність , віддавати весь час і сили роботі і отримувати такий мізер? Та навіть простий вчитель отримує більше! Якби була нормальна зарплата , то хай би мріяли про премію , а так - хоч стимул буде працювати.
ото вмастили.....премії....компи....а для народу щооооо?
В армії головне -офіцери, їх вчать, виховують, лілеять і на них все тримаеться, а прості солдати це як розхідний матеріал як би це не прикро звучало, навіть у снайперів першозадача стоїть - завалити офіцера обезголовити команду, а потім вже братись за кулиментників і всіх решта....
пи.си.поганий той солдат який не мріє стати офіцером(генералом).
Вище лікарні пограбуваи близько 10 гаражів, доблесна Поліція шукає вже майже місяць і у такому "мегаполісі" як Стебник не можуть знайти крадіїв- наркоманів. Все місто засіяне використаними шприцами із оголеними голками, між яких гуляються діти- Ми нічого небачимо, моя хата з краю, але це тільки до тих пір коли біда не стосується нас. Скільки таке буде тривати, хто зна......
Квартири хіба офіцерам ???
А як солдати з передка ?
Що то за надбавки місцевій владі за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи ????
Що то за преміювання керманичів Стебника ????
Ви не ох....їли , пане Старосольский ???
Преміюйте "керманичів" путівками в АТО !!!
.... і місцеву владу туди ж
Скажуть будь ласка, а за що Ви себе преміюєте у цьому році? Які це досягнення Ви зробили? Чи може провели якусь особливо важливу роботу? За що?????
Чула що на цьому тижні на кубі рознесли кілька гаражів!
Щодо наркоманії це жах а ще гірше що це Снід Гепатит С кримінал .Це така Децентралізація? Скоро Стебник взагалі перетворять на Село може і Посаду Мера скасують лікарню закриють...
Щодо шприців це точно. Ніде з дитиною погуляти всюди купа смітя, фляшок і шприців.
Додайте ще укртелеком!!! щоб відключити стільниковий звязок -потрібно їхати до Дрогобича, виходить повна дискримінація Стебника, все -в дрогобич!?
пи.си. та дрогобич таке саме задрипане місто тілько з оперним театром:):):)
Стебничанка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Походу якби виграв крамар, заступником був би Побережний а крамар би виконував суто представницьку функцію як королева Англії, а всі питання би вирішував П.павло.
По суті: п.Петре, Вам треба зробити запит -звернення до п.Побережного, про призначення свого опричника(крамара) на вище згадану посаду, бо п.Крамар в цім каганаті нічого не вирішує.
пи.си. Крамар- це БРЕНД, який належить побережному! !!
Коли коту нема що робити то він лиже а коли дурним нема що робити то вони пишуть
От я хотів ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ОДНОГО кандидата з БПП, але мені не подобаеться кандидат під 1-им номером в їх списках та й узагалі весь решта місцевий БПП, але я не проголосував за бажаного кандидата бо автоматично підтримав би небажаних претендентів з БПП.... Парадокс плебісциту! як кажуть , сук-а в суці діра...

Пи.Си. голосуй, не голосуй - все рівно один ....
простий - 25 жовтня 2015 18:41 » Виборчі маніпуляції
Прочитавши цю свого роду статтю, можна сказати так, що пана Старасольського обговорили так нормально, інших кандидатів теж гарно зачепили, а от пана Пецюха чудо дивом минули, а давайте вже, якщо поливати то поливати, наш великий Мер- Юлій Цезар(Василь Пецюх) далеко не зразковий кандидат!!! Так питання з дорогами 50х50 вирішив, а як на рахунок громадян міста? Людей які просили допомоги у нього і які почули відповідь:
- зробіть ремонт за свої кошти, а я вам поверну гроші...(після ремонту сказав,нема грошей)
Скажу так, я не підтримую жодної кандидатури, оскільки, жоден із вище представлених не вартий почесного звання Мер. Всі лише говорять та обіцяють, шановні представники влади, Стебник не столиця!!!!
Коментар *На жаль наша виборча система недосконала і написана не для людей а для влади і всієї цієї офшори місцеві вибори це докажуть нас знову обманули нашими ж руками голосуйте не за бренди а за людей бо Пети Юли Олежику байдуже на нас.
Нормальний чоловік Пецюх! Буду знову за нього голосувати. Чую багато за нього людей,але є й проти.Та нам, стебничанам і святий би не вгодив. Основне,щоб міський голова заставив всіх посадовців міста і сам працював на благо громади. А то якесь викривлене поняття у них, як тільки добираються до влади,то відразу думають,що не вони мають для людей працювати, а люди на них, можновладців.