новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 8
добре що хоть так роблять. при попередньому мерові і того не було
Андрій - 23 вересня 2015 08:53 » Стебник поділили на виборчі округи
Яка дурнота такі округи створила. Хоча б округ 16 - вул. Михайла Грушевського 16, вул. Пантелеймона Куліша 5, 7, вул. Січових Стрільців 13, де одне, а де друге. Якщо влада не знає карти міста, якщо члени виборчої комісії не розуміють, що округ повинен бути поєднаний територіально - то панове вам баранам крутити хвости. Ви би ще вулиці колпця поєднали з вулицями городів.
Як не розумію ... Як людина з такими маленькими мізками вміє писати. Для тих хто погано розвивався в дитинстві ще раз пояснюю. Ніколи в лавах спецпідрозділу Беркут службу не проходив. В розгоні майдану участі не приймав. За медалі гроші не платив та не випрошував їх . Для того зоб когось в чомусь звинувачувати потрібні докази якими через суд потрібно доводити вину. Я стомився оправдовуватись перед такими невігласами, а якщо когось заїдає зависть то з"їжте снікерс можливо допоможе. Заслужених героїв диванних баталій попрошу також не пхати свого носа в чуже життя а зайнятись своїм. І найбільша біда таких людей що вміють тільки за спиною говорити. Бажаю Вам розуму та саморозвитку.Допобачення.
Я не розумію... Як ти Тарас розганяв майдан у складі БЕРКУТа, а тепер медалі хапаєш!?!?!? [censored]
Чудило на букву М, подає себе як великого решалу та незамінного кадра... "Штучним" містом бажає управляти штучний розум, покритий мрякою...
Жах...
А чому люди мають переносити свої сараї ??? Краще давайте депутати віддадуть свої землі учасникам АТО !!!
Наприклад, від Стебницької міської лікарні пенсіонерів чи інвалідів водії автобусів за маршрутом Дрогобич-Стебник взагалі не беруть. Мотивують, що пільгові пасажири повинні лише сідати в маршрутку на автостанції. А на автостанції у Стебнику ще й нововведення - аби доїхати до Дрогобича, потрібно придбати касовий квиток, який коштує 50 копійок.
Наприклад, сів пенсіонер чи інвалід на зупинці в автобус біля лікарні повинен доїхати до автобусної - зійти, купити квиток і лише тоді сідати до автобуса. А якщо уже квитки продані іншим пенсіонерам, вибачайте люди добрі, чекайте наступної маршрутки. Просто знущаються над тими людьми, маючи їх за ніщо. На зауваження чому так водії мовчать, думають що люди дурні. Хотілося б знати чим керуються перевізники та водії, а також ті хто продає пільгові квитки у Стебнику. Чи то може якісь нововвдененя, які не поширюються на інші міста.
Тримайся братчику!!! Ми з тобою!!!
Люди добрі!! Таких кандидатів , як Р.Крамар, для початку на вул. Кульпарківську відправити, щоб дали заключення про психологічний стан, і паралельно до логопеда , щоб виборці чітко розуміли про що мова з такими кандидатом ... До речі, він нетрускавецький мешканець .. Він пан з села Солець....
Там на лице глянути і все видно.Хто і шо?! Тай взагалі в Стебнику можливо все.Депутатом може стати злодій,який зі спільниками грабував квартири,а коли взяли,тато відмазав.Так що люди добрі,якщо хочете мати хорошу владу то висувайте кандидатів у мери чи депутати людей яких знаєте,тобто своїх співробітників,з якими працюєте не один день і добре знаєте як вони живуть,чим займаються,яка у них сім*я.Станьте цілим колективом за свого кандидата,пропонуйте самі,а не приймайте те що саме лізе у владу.
А ще на кусок дороги не хватило грошей
Так,що це заголосні слова,що по вул В.Великого,коли б поклали повністю по вулиці,а так тільки вигляд зробили,що роблять
Сама потрібна дорога це з центру в сторону Трускавця
Клініка.Це вже серйозно.
Відчувається що наближаються вибори
Було б дуже добре але що б це не були пусті слова і обіцянки !!!!!
Чому саме Стебник? Обіцянок дуже багато! Я вважаю і дуже сподіваюся що, на сьогоднішній день дуже мало тих хто в це вірить! Коментарі попередні дуже обгрунтовані...
Давайте не будемо обливати брудом один одного і вказувати пальцем котра школа гірша, а котра краща! Мета нашого міста зберегти усі школи, не дати щоб продавали будівлі, ми ж не знаємо що нас чекає в майбутньому і яка народженість буде...Але я б хотіла спитати п. Петра на котрий смітник викинемо учнів 10 класу 6 школи??????? А їх не мало!!!!!!!!!!! Всі вони хочуть навчатись у одному класі ще цих 2 роки!!!! Не травмуйте психіку дітей! Вони зненавидять школи і загалом навчання!!! Пане Петро прийміть мудре рішення не лише як керівник, але й як БАТЬКО з великим розумінням...
Громадянська позиція - 31 серпня 2015 09:36 » Над площею Т. Шевченка замайорів синьо-жовтий стяг
Прапор встановлений за кошти Олега Ковальчина та Ореста Лобоса. Також подяку слід висловити Роману Біласу та Юрію Присташу.
То і не дивно що Крамар вирішив балатуватись в Стебнику. В Трускавці де він живе - в нього шансів нуль. В 2010 році йому взагалі довелось знімати свою кандидатуру з виборів трускавецького мера, щоб не позоритись перед людьми низьким результатом. Довів своїм керівництвом КП Трускавецьтепло до ручки, от і вирішив втекти з міста-курортника перед виборами...
Якби там бігали щурі, жодна мама не залишила б там своєї дитини. "Під під'їздом" збудовані інші школи,але і там наповненістю похвалитися не можуть. Єдина причина, чому деякі батьки забирають дітей з 11- тої школи - там не ставлять оцінки за "красівиє глазкі". А якщо вже говорити про приміщення, то у жодній школі так не протікають дахи, як у 18- тій, що аж дітям капає на зошити, і взимку нереально всидіти у височенних холодних кабінетах і ходити по коридорах, де гуляють сквозняки. Думайте! Басейн не показник якості освіти (тим більше , не діючий,бо ітак бракує коштів у освіті) Виховані діти, кількість студентів університетів і учні, які стали відомими людьми - ось показник!
Цитата: John Silver
До адміна. Перепрошую - сайт "Футбольні новини Львівщини" http://football.lviv.ua/region/1ll/1pll-b.html

Сайт Федерації футболу Львівської області - http://dufll.org.ua/tables/2014/oblast/first/B/
А я своїх дітей перевела з 11-тої ,де щурі бігають, як коні у велику, нову 18-ту, де великі, світлі класи, чисте повітря, майже родинна атмосфера. Кожному під підїздом школу не побудують, та й не потрібно .Ви ,як хороша мама думали б чи комфортно Вашій дитині у школі, а не про місце розташування школи .
чому не вказали за чиї кошти встановили прапор.
Яке має значення, в яких роках збудована школа, якщо вона ледь не в " чорта на кулічках, а кількість учнів сама говорить про те, що батьки обирають не приміщення. Маєте реальні пропозиції - пропонуйте, а звинувачувати і кидати брудом - справа недолугих!
John Silver - 29 серпня 2015 20:52 » ФК «Стебник» перервав серію невдач
До адміна. Перепрошую - сайт "Футбольні новини Львівщини" http://football.lviv.ua/region/1ll/1pll-b.html
В яких роках збудовані школи до уваги небереться? Нову продамо.Стара сама розвалиться. Щоб закрити і зруйнувати мозгів нетреба. Ти Петя щось для громади збудував? Готове обігріти неможете ол**і.
Цитата: John Silver
Хто замітку писав?! До школи в перший клас вчити математику! І не допускати до ЗМІ. Тепер рахуємо перемоги ФК Стебника - 6-й тур 1:0, 13-й 3:0, 14-й 3:0, 15-й 2:1. 4 перемоги + 4 нічиїх (1-й, 3-й, 7-й, 8-й тури) + 7 поразок = 16 очок 16 забитих 27 пропущених

Після 11-ти турів "Стебник" (дорослі) займав 10-ту позицію (7 очок). В 12-му турі програли, в 13-му програли з рахунком 0:3 від Жидачева, в 14-му і 15-му виграли. 7+3+3=13 очок. Схоже комусь справді потрібно вчити математику:)
Хто заборонив? Там скоро купола будуть ставити.
John Silver - 28 серпня 2015 20:45 » ФК «Стебник» перервав серію невдач
Хто замітку писав?! До школи в перший клас вчити математику! І не допускати до ЗМІ. Тепер рахуємо перемоги ФК Стебника - 6-й тур 1:0, 13-й 3:0, 14-й 3:0, 15-й 2:1. 4 перемоги + 4 нічиїх (1-й, 3-й, 7-й, 8-й тури) + 7 поразок = 16 очок 16 забитих 27 пропущених