новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 8
Напевно по тій самій причині чому не було Нелюбіна, Старосольського і Сушицького. Захід організовувала команда Крамара відповідно дебати мали відбуватись за правилами встановленими людьми цього кандидата. І в цій грі однозначно переваги мав би Крамар. Правильно зробили, що не прийшли.
Нехай Господь тобі допомагає виздоровлюй Ти ще будеш бігати))
Признайся Тарас що ти там був чому в часи Яника ти не перейшов на сторону людей а охороняв Яника логічно? Зараз тобі вже встидно ніколи непізно покаятися якщо не ти то твої Друзья шакали нас били на Майдані
Коментар Чому мера на дебатах сьогодні не було?
Та шо ти росказуєш...може ти і не в Беркуті був, але у внутрішніх військах...я людину знаю якій ти сам то розказував як ви людей там розганяли.
а там де мусорник чому не засняли?
ги.ги.ги... дотепний Пан ромко... а чому ромко? та тому, що Пан Роман ніколи би собі не дозволив зморозити таке про Стебник.
як кажуть брати наші менші Читай мат.часть - п.ромку!
Микола - 2 жовтня 2015 18:20 » Вікторія – це перемога
Хоч одна позитивна новина з буремного життя -буремних міст дРогобича та сТебника...
Пан??? На сіні спить - зубами чіхається. Пан від того, що обкрадає простих людей.
Якась недолуга система, усе будуть вирішувати "місцеві царьки"-представники партій, несподобаетесь царьку хоч ви і порядна людина, до СПИСКУ НЕ ПОТРАПИТЕ !!!
Пи.Си. Іншими словами: голосуй, не голосуй - все рівно один ....
Ярослав буде жити 150років Почекає на дороги. 25 років чекаємо.
Вулиця Гоголя 120 тисяч-30метрів.Весна.весна прийде...і покаже капітальні ремонти.
Вибори кожен рік
і не стидно так брехати пане Уневичу.Ще раз переконуюсь, що ви дійсно хам і жулік, і це мало сказано.І це ваша команда є незамінними кадрами, яка хоче управляти "штучним містом"- це смішно.
100% не було! Нашим людям не вгодиш, не все зразу робиться
СУПЕЕЕЕР :) цікаво чи вул. Мельника будуть робити дальше ? наприклад в сторону базару.. там печаль ...
добре що хоть так роблять. при попередньому мерові і того не було
Андрій - 23 вересня 2015 08:53 » Стебник поділили на виборчі округи
Яка дурнота такі округи створила. Хоча б округ 16 - вул. Михайла Грушевського 16, вул. Пантелеймона Куліша 5, 7, вул. Січових Стрільців 13, де одне, а де друге. Якщо влада не знає карти міста, якщо члени виборчої комісії не розуміють, що округ повинен бути поєднаний територіально - то панове вам баранам крутити хвости. Ви би ще вулиці колпця поєднали з вулицями городів.
Як не розумію ... Як людина з такими маленькими мізками вміє писати. Для тих хто погано розвивався в дитинстві ще раз пояснюю. Ніколи в лавах спецпідрозділу Беркут службу не проходив. В розгоні майдану участі не приймав. За медалі гроші не платив та не випрошував їх . Для того зоб когось в чомусь звинувачувати потрібні докази якими через суд потрібно доводити вину. Я стомився оправдовуватись перед такими невігласами, а якщо когось заїдає зависть то з"їжте снікерс можливо допоможе. Заслужених героїв диванних баталій попрошу також не пхати свого носа в чуже життя а зайнятись своїм. І найбільша біда таких людей що вміють тільки за спиною говорити. Бажаю Вам розуму та саморозвитку.Допобачення.
Я не розумію... Як ти Тарас розганяв майдан у складі БЕРКУТа, а тепер медалі хапаєш!?!?!? [censored]
Чудило на букву М, подає себе як великого решалу та незамінного кадра... "Штучним" містом бажає управляти штучний розум, покритий мрякою...
Жах...
А чому люди мають переносити свої сараї ??? Краще давайте депутати віддадуть свої землі учасникам АТО !!!
Наприклад, від Стебницької міської лікарні пенсіонерів чи інвалідів водії автобусів за маршрутом Дрогобич-Стебник взагалі не беруть. Мотивують, що пільгові пасажири повинні лише сідати в маршрутку на автостанції. А на автостанції у Стебнику ще й нововведення - аби доїхати до Дрогобича, потрібно придбати касовий квиток, який коштує 50 копійок.
Наприклад, сів пенсіонер чи інвалід на зупинці в автобус біля лікарні повинен доїхати до автобусної - зійти, купити квиток і лише тоді сідати до автобуса. А якщо уже квитки продані іншим пенсіонерам, вибачайте люди добрі, чекайте наступної маршрутки. Просто знущаються над тими людьми, маючи їх за ніщо. На зауваження чому так водії мовчать, думають що люди дурні. Хотілося б знати чим керуються перевізники та водії, а також ті хто продає пільгові квитки у Стебнику. Чи то може якісь нововвдененя, які не поширюються на інші міста.
Тримайся братчику!!! Ми з тобою!!!
Люди добрі!! Таких кандидатів , як Р.Крамар, для початку на вул. Кульпарківську відправити, щоб дали заключення про психологічний стан, і паралельно до логопеда , щоб виборці чітко розуміли про що мова з такими кандидатом ... До речі, він нетрускавецький мешканець .. Він пан з села Солець....
Там на лице глянути і все видно.Хто і шо?! Тай взагалі в Стебнику можливо все.Депутатом може стати злодій,який зі спільниками грабував квартири,а коли взяли,тато відмазав.Так що люди добрі,якщо хочете мати хорошу владу то висувайте кандидатів у мери чи депутати людей яких знаєте,тобто своїх співробітників,з якими працюєте не один день і добре знаєте як вони живуть,чим займаються,яка у них сім*я.Станьте цілим колективом за свого кандидата,пропонуйте самі,а не приймайте те що саме лізе у владу.
А ще на кусок дороги не хватило грошей
Так,що це заголосні слова,що по вул В.Великого,коли б поклали повністю по вулиці,а так тільки вигляд зробили,що роблять
Сама потрібна дорога це з центру в сторону Трускавця
Клініка.Це вже серйозно.