новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 9
Відчувається що наближаються вибори
Було б дуже добре але що б це не були пусті слова і обіцянки !!!!!
Чому саме Стебник? Обіцянок дуже багато! Я вважаю і дуже сподіваюся що, на сьогоднішній день дуже мало тих хто в це вірить! Коментарі попередні дуже обгрунтовані...
Давайте не будемо обливати брудом один одного і вказувати пальцем котра школа гірша, а котра краща! Мета нашого міста зберегти усі школи, не дати щоб продавали будівлі, ми ж не знаємо що нас чекає в майбутньому і яка народженість буде...Але я б хотіла спитати п. Петра на котрий смітник викинемо учнів 10 класу 6 школи??????? А їх не мало!!!!!!!!!!! Всі вони хочуть навчатись у одному класі ще цих 2 роки!!!! Не травмуйте психіку дітей! Вони зненавидять школи і загалом навчання!!! Пане Петро прийміть мудре рішення не лише як керівник, але й як БАТЬКО з великим розумінням...
Громадянська позиція - 31 серпня 2015 09:36 » Над площею Т. Шевченка замайорів синьо-жовтий стяг
Прапор встановлений за кошти Олега Ковальчина та Ореста Лобоса. Також подяку слід висловити Роману Біласу та Юрію Присташу.
То і не дивно що Крамар вирішив балатуватись в Стебнику. В Трускавці де він живе - в нього шансів нуль. В 2010 році йому взагалі довелось знімати свою кандидатуру з виборів трускавецького мера, щоб не позоритись перед людьми низьким результатом. Довів своїм керівництвом КП Трускавецьтепло до ручки, от і вирішив втекти з міста-курортника перед виборами...
Якби там бігали щурі, жодна мама не залишила б там своєї дитини. "Під під'їздом" збудовані інші школи,але і там наповненістю похвалитися не можуть. Єдина причина, чому деякі батьки забирають дітей з 11- тої школи - там не ставлять оцінки за "красівиє глазкі". А якщо вже говорити про приміщення, то у жодній школі так не протікають дахи, як у 18- тій, що аж дітям капає на зошити, і взимку нереально всидіти у височенних холодних кабінетах і ходити по коридорах, де гуляють сквозняки. Думайте! Басейн не показник якості освіти (тим більше , не діючий,бо ітак бракує коштів у освіті) Виховані діти, кількість студентів університетів і учні, які стали відомими людьми - ось показник!
Цитата: John Silver
До адміна. Перепрошую - сайт "Футбольні новини Львівщини" http://football.lviv.ua/region/1ll/1pll-b.html

Сайт Федерації футболу Львівської області - http://dufll.org.ua/tables/2014/oblast/first/B/
А я своїх дітей перевела з 11-тої ,де щурі бігають, як коні у велику, нову 18-ту, де великі, світлі класи, чисте повітря, майже родинна атмосфера. Кожному під підїздом школу не побудують, та й не потрібно .Ви ,як хороша мама думали б чи комфортно Вашій дитині у школі, а не про місце розташування школи .
чому не вказали за чиї кошти встановили прапор.
Яке має значення, в яких роках збудована школа, якщо вона ледь не в " чорта на кулічках, а кількість учнів сама говорить про те, що батьки обирають не приміщення. Маєте реальні пропозиції - пропонуйте, а звинувачувати і кидати брудом - справа недолугих!
John Silver - 29 серпня 2015 20:52 » ФК «Стебник» перервав серію невдач
До адміна. Перепрошую - сайт "Футбольні новини Львівщини" http://football.lviv.ua/region/1ll/1pll-b.html
В яких роках збудовані школи до уваги небереться? Нову продамо.Стара сама розвалиться. Щоб закрити і зруйнувати мозгів нетреба. Ти Петя щось для громади збудував? Готове обігріти неможете ол**і.
Цитата: John Silver
Хто замітку писав?! До школи в перший клас вчити математику! І не допускати до ЗМІ. Тепер рахуємо перемоги ФК Стебника - 6-й тур 1:0, 13-й 3:0, 14-й 3:0, 15-й 2:1. 4 перемоги + 4 нічиїх (1-й, 3-й, 7-й, 8-й тури) + 7 поразок = 16 очок 16 забитих 27 пропущених

Після 11-ти турів "Стебник" (дорослі) займав 10-ту позицію (7 очок). В 12-му турі програли, в 13-му програли з рахунком 0:3 від Жидачева, в 14-му і 15-му виграли. 7+3+3=13 очок. Схоже комусь справді потрібно вчити математику:)
Хто заборонив? Там скоро купола будуть ставити.
John Silver - 28 серпня 2015 20:45 » ФК «Стебник» перервав серію невдач
Хто замітку писав?! До школи в перший клас вчити математику! І не допускати до ЗМІ. Тепер рахуємо перемоги ФК Стебника - 6-й тур 1:0, 13-й 3:0, 14-й 3:0, 15-й 2:1. 4 перемоги + 4 нічиїх (1-й, 3-й, 7-й, 8-й тури) + 7 поразок = 16 очок 16 забитих 27 пропущених
Які інтелігентні лиця у щирих українців! ...аж самого перекошує....
Старічки хочуть проскочити в нову поліцію :) не получиться !
Володимре, він не критикує вашу роботц чи фотосесію.Тут не про стиль одягу учасниць ідеться.А термін "пігмеї " використав до учасниць через їхній ріст, як я розумію.Ви взагалі молодці, що організували таке.В нас ніколи не було нічого подібного.Звичайно, перший раз вийде каряво але з роками ви вдосконалитесь.Добре, що ви, такі активні у нас є.
Обіцяна перед кожними виборами слугами народу дорога до 18-тої школи коли?
до Ольга:
Чому не беруть, берть щей як беруть. от мій сусід "мент" як Ви кажете, працівник -Стебницької міліції був в АТО зараз у відпустці, до речі мій теска 25- років. Так от- все обмундирування придбали йому за власний кошт батьки, обійшлось десь приблизно коло 15000 грн, на державу надії не було ніякої, батьки переживають тому що єдина дитина в сімї.
От такої от пані Олю...
Ви молодці що ремонтуєте дороги еле є і інші вулиці не тікі грушевського.наприклад куліша 5,7,9 там ужасні дороги.навіть як їхати з стебнтка до трускавця там тоже є погана дорога. Надіюсь мій коментар відкриє вам очі і ви зробите ше нормальну дорогу і на інших вулицях!
А дійсно ,коли???
Панська гора.Забівка.Городи -що не Стебник? Коли буде капітальний ремонт? Чи то не мерові виборці?
Наталя, ти повна д*р* на всю голову. Власниками сараїв є люди похилого віку, які виживають за рахунок цього "господарства" і які віддали здоровя на "хімії" не меньше , ніж дехто з воїнів.
Чому стебницьких ментів не беруть в АТО? Може з них там зроблять людей!
http://lvivexpres.com/religion/2015/07/19/68283-odrazu-dva-hramy-rozbudovuye-upc
-mp-poblyzu-drogobycha бачу, що це фішка така-плебанії будувати.
Цікаво, а депутат Вікторія на тих світлинах відкіля взялась???
....а а а- вона мабуть йшла з богослужіння .......
Цитата: Саметак
Чомусь стебницькі красуні "пігмейки"
Невже немає справжніх українок???

Про яких "пігмейок " іде мова? Чому ви критикуєте? Ми організатори запланували такий стиль фотосесії. І дівчатам такє сподобалось. Ви не представляєте як то все важко організовувати ви лиш критикуєте.
З повагою Організатор "Красуня Стебника-2015" Володимир Орсуляк