новини твого міста
» Коментарі » Сторінка 9
Які інтелігентні лиця у щирих українців! ...аж самого перекошує....
Старічки хочуть проскочити в нову поліцію :) не получиться !
Володимре, він не критикує вашу роботц чи фотосесію.Тут не про стиль одягу учасниць ідеться.А термін "пігмеї " використав до учасниць через їхній ріст, як я розумію.Ви взагалі молодці, що організували таке.В нас ніколи не було нічого подібного.Звичайно, перший раз вийде каряво але з роками ви вдосконалитесь.Добре, що ви, такі активні у нас є.
Обіцяна перед кожними виборами слугами народу дорога до 18-тої школи коли?
до Ольга:
Чому не беруть, берть щей як беруть. от мій сусід "мент" як Ви кажете, працівник -Стебницької міліції був в АТО зараз у відпустці, до речі мій теска 25- років. Так от- все обмундирування придбали йому за власний кошт батьки, обійшлось десь приблизно коло 15000 грн, на державу надії не було ніякої, батьки переживають тому що єдина дитина в сімї.
От такої от пані Олю...
Ви молодці що ремонтуєте дороги еле є і інші вулиці не тікі грушевського.наприклад куліша 5,7,9 там ужасні дороги.навіть як їхати з стебнтка до трускавця там тоже є погана дорога. Надіюсь мій коментар відкриє вам очі і ви зробите ше нормальну дорогу і на інших вулицях!
А дійсно ,коли???
Панська гора.Забівка.Городи -що не Стебник? Коли буде капітальний ремонт? Чи то не мерові виборці?
Наталя, ти повна д*р* на всю голову. Власниками сараїв є люди похилого віку, які виживають за рахунок цього "господарства" і які віддали здоровя на "хімії" не меньше , ніж дехто з воїнів.
Чому стебницьких ментів не беруть в АТО? Може з них там зроблять людей!
http://lvivexpres.com/religion/2015/07/19/68283-odrazu-dva-hramy-rozbudovuye-upc
-mp-poblyzu-drogobycha бачу, що це фішка така-плебанії будувати.
Цікаво, а депутат Вікторія на тих світлинах відкіля взялась???
....а а а- вона мабуть йшла з богослужіння .......
Цитата: Саметак
Чомусь стебницькі красуні "пігмейки"
Невже немає справжніх українок???

Про яких "пігмейок " іде мова? Чому ви критикуєте? Ми організатори запланували такий стиль фотосесії. І дівчатам такє сподобалось. Ви не представляєте як то все важко організовувати ви лиш критикуєте.
З повагою Організатор "Красуня Стебника-2015" Володимир Орсуляк
Цікаве закінчення нецікавої статті..автор дивується що сільські ради не хочуть обєднюватись з містами і за рахунок своїх земель вирішувати проблеми міських громад..а може досить чекати на сільську землю а врешті решт почати самим вирішувати свої питання
Проблем з власниками сараїв не буде, якщо їх відправити в військомат для проходження служби в зоні АТО. Не хочуть звільнити землю для наших Героїв, вручити повістки і все.
Nedostacha vodiys'kih navikiv!!!!
особливо на цьому озері? а шо там Нессі плаває?
Невідома/ий саметак, Справжня українка ти, твоя сестра, твоя дівчина або твоя уява, в якої забракло сміливості. Впевнений, що найгарніша в Стебнику. Але ваш поїзд пішов. На вас чекали два тижні, хто хотів з активних - прийняли участь. То ж для чого смішити глядачів скріншоту твого повідомлення ?
а звідки ви знаєте є потреба чи ні???Раз людина іде,значить треба провезти безкоштовно,якщо стоіть,а то набивають повні автобуси,аж тріщать,а пільговика не візьме,бо збідніє
Сотні і тисячі ситебничан просто зловживають своїми привілеями!!!
Не має в них потреби в таких перевезеннях, просто НЕ МАЄ.
Робити їм нічого, катаються на прогулянки!
Або відео коротке, або я чогось нерозумію(((((((((((((((
Стебницькі "циркачі" негірші номери покизують, а вони ж і досвіду такого не мають!
Да, Америку здивувати не важко))))))))
Чомусь стебницькі красуні "пігмейки"
Невже немає справжніх українок???
А мені завжди було цікаво : з якими такими справати пільговики катаються туди-сюди кожен Божий день (іноді кілька разів на день)???? Чому я на роботу маю їхати як "шпрот у банці", але літній людині звільнити місце??? Моя мати теж пільговик, але так по хамськи ніколи не заявляла своїх прав і не зловживала ними. Як то каже народна мудрість "Пусти пса під стіл, а він ліже на стіл"
Молодець Роман
Видати кожному пенсіонеру на рік 500, або 1000гр і нехай або катається на маршрутці (електричці) , або дрова купляє, або раз в рік гонорово заквасить в ресторані. А так виходить - одні кожен день на базар їздять безкоштовно , а інші(по селах) не використовують свої права на пільгу.
Пасажирам слід вміти відстоювати свої права і не встидатись це робити. А то між собою часто говоримо про зухвалість водіїв а як доходить до діла - то терпимо зціпивши зуби
Наш Роман молодець.
закопати його там тай все!!!
а з тої хати зробити приют для собак!
думаю буде більше користі.
а то відкриють той дурдом і люди почнуть кричати путін спаси))
почті 10 років вона в Європі прожила