новини твого міста
» Коментарі
Андрій - 13 грудня 2018 13:01 » Кому заважають стебницькі школи?
Отець Михайло правильно сказав я підтримую його
Супермен - 6 грудня 2018 20:45 » Судитимуть трьох злодіїв зі Стебника
малооооооо.. розстріляти тварин!!!!
Шановні включіть воду бо до завтра весь парк буде засраний мешканцями навколишніх будинків Мельника.
Роман , хто це "... нас мільйони " , "ми готові..."? Відповідай за себе - якщо ти готовий вбивати ворогів і вмирати за свободу , то чому сидиш вдома і клацаєш по компу ? .....дуй на передову.
Поки стаття вийшла, вже й другий раз обікрали Укрпочту в Стебнику. Безнаказаність породжує нові подвиги
Пора уже оплачувати зі смартфона, тим білбше, якшо ви не старенька бабуся. А так, айфон в мумочці і стоїте три години в черзі. Мабуть так проводити по декілька годин щомісяця значно зручніше ніж вникнути і розібратися що пропонують сучасні технології.
Хто пропонує ? А окремо відмітити - "За створення нового сміттєзвалища по вул.Дрогобицькій 28.
Відповідь John Silver. І тут без висеру кацапів не обійшлося. Тарас вмер за нашу свободу. І знай кацап, нас мільйони. Ми готові не лише вмирати, але і вбивати ворогів. Кацапи валіть у свої мухосранськи і там будуйте свій ''рузькі мір''. А батькам Тараса дякую за справжнього недиванного патріота. Я пишаюся, що у нас у Стебнику були, є і, завдяки Тарасу, будуть такі люди. І не бійтеся убивати кацапа-окупанта на своїй землі. Це не гріх, а велике благо!
Ви б від тих динозаврів совкових школу провітрили, а то мені вже 30, а ті що навчали мене і далі там працють, є і хороші, але половина - просто моральні виродки.
І стебницькі таким займались, усім відомо імена і прізвища тих хто атракціони біля ДК тримає, але ніхто нічого не зробить. В час війни красти гроші прикриваючись воєнними - державна зрада.
Вогнеборці молодці!
Неможе бути Стебницькоі ОТГ. Тільки об'єднання з Дрогобичем.
Все відзначаєте , празднуєте , скачите... А де вода? Коли буде ?
Усіх звільняти. Усіх!
)))))))..)))))))))))))0 мене теж радість переповнює..
А місто , де більше 20 тис. мешканців , без відділку поліції а з опорним пунктом це що , село чи місто ?
Звідкіля таке словосполучення " карстові породи"? Карст - це не порода , грубо і приблизно можна сказати, що це порожнина. А точно - Карст — совокупность процессов и явлений, связанных с деятельностью воды и выражающихся в растворении горных пород и образовании в них пустот, а также своеобразных форм рельефа, возникающих на местностях, сложенных сравнительно легко растворимыми в воде горными породами (гипсами, известняками, мраморами, доломитами и ...)
правда пекла є
Більше крадіть і природа зробить свою місію.
Пролетарій - 14 серпня 2017 20:05 » У Стебнику обікрали православну церкву
На таке здатні тільки стебницькі європейці.
Бредятіна якась. Машиніст повинен був зупинити потяг , щоб дати дорогу мужику.? Чи він повів потяг напряму по полю ?
Може ще відео тобі дати? Не фейк, в сусідньому будинку це сталось, на Мельника 2.
Стебник перетворюється на притон страшно з дітьми і після роботи іти .Наркомани алкаші гопота поліції немає дякуючи Дрогобичу який нас обкрадає зробили з нас велике неконтрольованого село
Стебничанину: дах необов'язково має бути металевим для того. щоб у нього вдарила блискавка. Для цього достатньо наявності арматури у несучих (залізобетонних чи ін. металевих) конструкціях, які мають заземлення, металеві труби (водопровід, опалення, каналізація) і навіть електропровід у стінах. Вчіть фізику.
Стебничанин - 31 липня 2017 15:19 » Блискавка спричинила шкоду стебничанам
1._ Дах сам ( не металевий) не притягує блискавку , якщо на ньому відсутні антени. 2_ В противном випадку повино бути заземлення , штир який повинен бути вище антен і який захищає ВСЕ від пораження на 45 градусів. 3_ В будинку було погане (або відсутнє) повторне заземлення нульового проводу.
І ще одне - при блискавках бажано ВСЕ ВИТЯГУВАТИ З РЕЗЕТОК.
"на вулиці неподалік букмекерської контори виник конфлікт. Під час нього зловмисник вдарив молодого чоловіка ножем у живіт."_"зловмисник зайшов у під'їзд одного із житлових будинків, де почав грюкати у двері однієї з квартир. На зауваження 63-річного сусіда чоловік відповів двома ударами ножа. "_"зловмиснику обрано міру запобіжного заходу". _ Що за анонімне повідомлення. ПРИЗВІЩЕ ЗЛОМИСНИКА, АДРЕСА КОНФЛІКТІВ, призвіща пострадалих. Інакше це все ФЕЙК.
Грабунків, згвалтувань, побиття дружин, дітей, викідання сміття на вулицю, уколів у вену наркоманами тощо зросло у Стебниу у 1000 разів. Собакі гуманні і людяні. З точки зору автора, стебничан треба огородити проволовкою і зробити резерваціею для скотів.
Замість продажу земельних ділянок на аукціоні, депутати міської ради потихоньку розкрадають землі міста, свідомо приймаючи незаконні рішення. Чому мовчить опозиція? Можливо всі в долі? Де звернення в контролюючі органи? А це кошти громади, за які можна відремонтувати і дороги, і прибуткові території привести до ладу. Стебник, пробудись!!!