новини твого міста

В Стебнику пройшов фестиваль "Стебницька сільничка"

- Освіта ВІДЕО 1 994   0

В неділю, 25 квітня, в приміщенні Стебницького професійного ліцею пройшов фестиваль "Стебницька сільничка", який відбувається в нашому місті вже вдруге.

Гостей на урочистість зібралось чимало. Крім міського голови Стебника Василя Пецюха, захід відвідали делегати з навчальних закладів Дрогобича, Борислава та Самбора . Приємно було помітити представників духовенства, у тому числі отця Михайла Бучинського. Серед запрошених був присутнім і керівник Стебницької філії банку "Кредобанк" Олексин Микола. Відвідали фестиваль також наші польські друзі з населеного пункту Плєшов.

Присутніх привітали директор ліцею Леся Савченко та міський голова Василь Пецюх.

Перша частина фестивалю складалась з декламування віршів присвячених трагічним подіям українського сьогодення, циркових номерів одного із стебницьких гуртів, а також ірландських танців естрадного колективу під орудою Азарової Наталії.

В "антракті" учні ліцею продемонстрували гостям свої навики з навчальних дисциплін. Також на святі діяла виставка експонатів, створених учнями та педагогами навчального закладу.

Друга половина заходу дала можливість присутнім насолодитись виставою під назвою "Великодній кошик". Театралізоване дійство продемонстрували вихованці місцевого ліцею під керівництвом педагога Яцків Галини.

Керівник ліцею Леся Савченко подякувала учасникам фестивалю і нагородила їх грамотами.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =