новини твого міста

У міській раді відбулось засідання комісії з питань автономного опалення

- Влада 1 434   2

Сьогодні у сесійній залі будівлі Стебницької міської ради відбулось засідання новоствореної комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення.

Засідання відбувалось під керівництвом заступника міського голови Петра Веклюка, та зокрема, за участі представників КП "Дрогобичводоканалу", КП "Стебниктеплокомуненерго", Дрогобицького району електричних мереж, газової служби, депутатів Стебницької міськради, а також за присутності близько 60-ти осіб від стебницької громади.

Комісією було розглянуто питання розроблення оптимальної програми з децентралізації системи опалення для багатоквартирних житлових будинків міста Стебника. Це дозволить полегшити процес розгляду заяв громадян щодо надання дозволу на встановлення автономного опалення, яких до того ж подано близько 500.

Після розгляду вищевказаного питання на профільній комісії його буде затверджено на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Як відомо, 3 червня Стебницька міська рада дала дозвіл на встановлення автономного опалення.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Олексій - 9 липня 2014 00:44
Бачу що стебницька влада усвідомлює необхідність дозволити людям автономку. Це питання давно назріло. Ну що ж чекаємо позитивного вирішення ціє ситуації.
Стебничанин - 9 липня 2014 15:56
Тільки незрозуміло хто буде розробляти схему. Адже тут потрібний проектант а не ...... і грощей в бюджеті на ці роботи незакладено
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?