новини твого міста

В Дрогобичі пройшло засідання суду по автономному опаленню

- Влада 1 880   5

Сьогодні в Дрогобицькому міськрайонному суді відбулось перше слухання у справі "Про відміну рішення Стебницької міської ради щодо надання дозволів на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних житлових будинках" за позовом Б. Стечкевича та Б. Асафата.

Інтереси міської ради та громади міста представляли Т. Остап'юк та Б. Пукач.

В результаті розгляду суд відхилив клопотання позивачів щодо призупинення рішення сесії міської ради до остаточного вирішення справи.

Таким чином рішення міської ради Стебника на даний час залишається в силі.

Наступне судове засідання відбудеться 2 вересня.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (5)
Іван - 6 серпня 2014 17:20
Поки наші побратими борються на сході України з Путінськими окупантами, інші наші побратими-яничари активно відстоюють інтереси Росії в Україні. Посилюючи нашу з вами залежність від російського газу і від самого Путіна. Для нікого не секрет що такі організації як теплокомуненерго спалюють дуже багато газу. Більша частина якого йде на нагрівання землі навколо теплотрас і на викиди в повітря через моральну застарілість обладнання. Більше того вони ведуть боротьбу Путінськими методами, поширюючи поміж населення міста відверту брехню на зразок тої, що той хто не відключився від центрального опалення буде платити за того хто відключився. Піднявши документацію на лічильник тепла, який зараз стоїть майже в кожному будинку, можна чітко зрозуміти що вартість тепла дорівнює добутку різниці температури теплоносія на вході і виході будинку на кількість теплоносія що пройшов через систему опалення будинку і на поправочний коефіцієнт теплоносія. Навіть діти в школі розуміють що коли хоч один множник буде дорівнювати нулю то і добуток буде дорівнювати нулю. Це означає що якщо різниця температури теплоносія на вході і виході будь-якої квартири буде дорівнювати нулю, то і лічильник тепла порахує вартість опалення такої квартири рівним нулю. Для забезпечення даної умови, всіх хто встановлює індивідуальне опалення заставляють зробити теплоізоляцію труб центрального опалення, що йдуть через цю квартиру. Ще однією "качкою" було те що зимою ми не зможемо відкрити вікна через "шкідливі викиди турбокотлів". Всі добре знають який рівень викидів сучасних енергозберігаючих котлів і старих радянських, зношених котлів, що стоять на експлуатації в теплокомуненерго. Ба більше того Стебниктеплокомуненерго збирається зимою так виконувати свої обов'язки, що мешканцям буде так жарко що прийдеться відкривати вікна. Нас просто "тримають за ЛОХів".
Знаймо "Героїв нашого міста" і героїв Росії.
vova - 6 серпня 2014 22:39
Іван... Хто розуміє теплотехніку і нюанси теплопостачання ..Прочитавши вашу муть буде сміятись ..Так в чомусь ви праві, але це мікро нюанси ...Зразу видно що ви бачите одну сторону медалі ..Тобто хочете автономне опалення , а далі .....................
Леся - 6 серпня 2014 22:53
Що не дивно, Лабовка ,як завжди,відстоює свої інтереси і ,,завжди йде назустріч"людям.
За його словами у всьому вина міської ради,це вони ,буцім-то, не давали дозволів.А, вельми шановний всіма стебничанами,ПАН АСАФАТ багато років грівся у міській раді,на старість остаточно змерз та й пішов догріватись - працювати у Стебниктеплокомуненерго.Ми ,народ,не зупинемось.І запам"ятайте,можновладці,що це тільки початок великої нашої перемоги.Громада буде разом і до кінця.Ви вже засиділись у своїх кліслах,час давати владу молодим.!!!

А чому б не хотіти індивідуального?!Чи дальше працювати на пана.А ще до того всього і о.Володимир показав себе на що він здатний заради громади.Стид-позор.
Іван - 6 серпня 2014 23:53
Шановний vova на даний момент мова якраз іде про як ви кажете "мікро нюанси". Тому щозараз хочуть відключитися окремі споживачі, а не цілі будинки, чи навіть підїзди. Я так розумію що люди вашого кола бояться щоб тих хто захоче відключитися не стало більше. І тоді це дійсно матиме вплив. Я так розумію ви не користуєтеся послугами Стебниктеплокомуненерго. А на ваше запитання "а далі ....................." можу з впевненістю відповісти: незалежно від того чи дадуть цього року дозвіл на відключення від центрального опалення, чи ні, наступного року Стебник чекає те що зараз роблять в Трускавці-всіх заставляють відключатися від центрального опалення. Тому що зараз немає "Корму" для дракона "Теплокомуненерго". Крім цього уряд запровадив на цей рік ліміти на використання газу, тому треба молити Бога щоб дав теплу зиму, бо газу просто не вистане. І всі будуть мерзнути і перевантажувати електромережу. І якщо ви працюєте в "Стебниктеплокомуненерго" подумайте чим Стебник в цьому питанні кращий від Трускавця, і де ви будете працювати в наступний рік.
Іван - 7 серпня 2014 00:28
Шановний vova ятут прочитав ваші коментарі до іншої статті. Ви там самі описуєте всі наслідки: " vova - 4 серпня 2014 12:14
Для ХХХ Я дуже радий за те що Ви мало платите ....Я теж мало плачу ..Але Ви кажете що вдень виключаєте бо вдень грієтесь за рахунок сусідів ..Купіть собі хату і побачите ...Далі з Вами нема про що говорити ... Рівень не той...
Сусіди допетрають що ви грієтесь за їхні кошти і побачите великий БУМ...".
Іще: "...Далі з Вами нема про що говорити ... Рівень не той...", -чому ви ображаєте людей і думаєте що хтось дурніший за вас? Якщо ви такий розумний, то що ви робите в Стебнику? Чому ви не вирішуєте питання енергоефективності в Києві, чи хоча-б у Львові?
В нашій державі так бракує спеціалістів в цій сфері. Натомість ви тут вирішуєте в кого який "Рівень" і хто пише "муть", а хто правильно. Я так розумію що: "В мене колега сльсарем там працює я його спитаю..", це не колега, це ВИ. Людина з вищою освітою не буде ображати інших, а буде чітко аргументувати свої слова. А ті хто не має аргументів просто вдаються до образ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?